КРЕДИТ ОНЛАЙН

на будь-яку банківську картку України
за 5 хвилин

Отримайте онлайн кредит на вашу картку **

Сума кредиту
Термін кредиту
Інформація про кредит:
Дата повернення:
Тіло кредиту:
 гривень
Відсотки по кредиту:
 гривень
Сума до повернення:
 гривень
Промо-код:
Якщо у Вас є промо-код, введіть його в поле та отримайте знижку

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ШВИДКО
Ви можете отримати гроші за 5 хвилин, не виходячи з дому!
ПРОСТО
Ніяких черг чи бюрократії – щоб отримати кредит, Вам потрібні тільки Інтернет та банківська картка
ПРОЗОРО
SOS CREDIT не бере грошей за розгляд заявки та не має ніяких прихованих платежів та комісій
БЕЗПЕЧНО
Всі фінансові операції та дані клієнта надійно захищені
1
Оформіть заявку
У Вас це займе не більше 10 хвилин
2
Отримайте відповідь
Ми дамо відповідь протягом декількох хвилин
3
Миттєво отримайте гроші
Гроші на картку надійдуть одразу після погодження заявки

Беріть участь у програмі лояльності

Бажаєте отримувати кредит 
зі знижкою 50%?
Спеціально розроблена програма лояльності допоможе Вам в цьому

Відгуки

Брал здесь кредит, потому что с банками не сложилось. Реально удобно, что можно взять пару тысяч гривен на неделю, позакрывать свои финансовые вопросы и вернуть. Конечно же с процентами, но зато никакой волокиты и действительно быстро. Зашел на сайт, взял кредит, вернул в терминале под домом.
Руслан
Сервис себя оправдывает – все шустро и ясно. Брал у них деньги на подарок за полчаса до закрытия магазина. Деньги пришли практически сразу. В итоге довольны все – я купил подарок, человек вовремя его получил, а на следующий день вернул деньги за кредит с минимальной комиссией.
Юрий
Сервіс реально крутий тим, що можна взяти гроші тут і зараз! Раджу брати на короткий час, тому що потім там капають відсотки за час користування кредитом.
Віталій
Регулярно пользуюсь Сос Кредитом как возможностью не ограничивать себя, дожидаясь зарплаты. Не успевал вовремя отдать, очень пригодилась возможность продлить кредит на недельку с минимальными потерями по процентам.
Евгений
Я студент, мені регулярно бувають потрібні гроші на різні потреби. Здивувався, що SOS CREDIT видав кредит без питань, дякую вам!
Віктор
Только устроился на работу, зарплата пока маленькая, а еще и неофициальная. Боялся, что из-за этого могут отказать в кредите. Как оказалось, моя ситуация не помешала мне получить здесь деньги. Теперь у меня есть зарплатная карточка, на которую приходит как зарплата, так и кредиты)))
Николай
Когда ты таксист и ломается машина – нужно очень срочно взять денег, чтобы починиться и снова за работу. Сос Кредит реально помог быстро и без вопросов. Деньги удалось отдать через 2 дня как заработал. Спасибо ребятам за своевременную помощь!
Станислав
Не думала, что и пенсионерам дают кредиты. Спасибо!
Елена Дмитриевна
У меня плохая кредитная история, перестал впустую околачивать двери банков, как только появился этот сервис! Спасибо!
Даниил

Умови отримання кредиту

Для того, щоб стати клієнтом SOS CREDIT, Вам необхідно відповідати мінімальним умовам: бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ІПН (Індивідуальний Податковий Номер). Кредити видаються у відповідності до тарифних планів, з урахуванням бонусних та акційних пропозицій, на термін від 1 до 30 днів.

Суму та строк кредиту Ви зможете вибрати на свій розсуд.

При несвоєчасному погашенні кредиту, Вам доступне подовження терміну користування кредитом. Вартість подовження становить від 150 грн. на термін до 30 днів. В іншому разі, якщо Ви не оформите подовження строку кредиту, з Вас буде стягуватись підвищена відсоткова ставка.

При суворому порушенні графіку платежів, з Вами будуть зв’язуватися співробітники відділку по роботі з заборгованістю.

Ми наполегливо радимо не допускати прострочення, оскільки це може негативно вплинути на Вашу кредитну історію. Інформація по всім випадкам простроченої заборгованості передається до Бюро Кредитних Історій.

Наші гарантії

SOS CREDIT – це надійна фінансова установа, що діє у відповідності до законодавства України.

Оформивши кредит в SOS CREDIT, Ви можете бути спокійні – Ваші персональні дані захищено протоколами безпеки та не стануть власністю третіх осіб.

Типовий приклад: сума Кредиту – 500,00 грн., строк повернення Кредиту – 5 календарних днів, сума до сплати на дату повернення (виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок із повернення Кредиту без прострочення) – 524,75 грн., типова APR – 361,35%.

Мінімальна та максимальна сума Кредита: мінімальна сума Кредиту – 300,00 грн. Максимальна сума Кредиту: при першому зверненні – 3000,00 грн., при подальших зверненнях може досягати 10000,00 грн.

Мінімальний и максимальний строк Кредита: мінімальний строк повернення Кредиту – 1 календарний день, максимальний строк повернення Кредиту – 30 календарних днів.

Продовження строку повернення Кредиту: на 7 календарних днів при комісії 150,00 грн., на 15 календарних днів при комісії – 250,00 грн., на 30 календарних днів при комісії 450,00 грн. Суми зазначені без ПДВ.

Інформація наведена відповідно до умов Регламенту Системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

* Під акцією "Кредит під 0,99 відсотків" мається на увазі надання кредиту зі зниженою процентною ставкою, а саме: 0,99 відсотків в день за користування кредитними коштами новим клієнтам, які вперше звернулися в компанію СОС КРЕДИТ.
** Може бути використана платіжна картка МПС "MasterCard" або "Visa", емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.