Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЧОМУ НЕ ДАЮТЬ КРЕДИТ: ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ВІДМОВИ!

Практично кожен з нас хоча б раз у житті користувався грошима, отриманими у борг. Згадайте, скільки разів ви позичали у друзів кошти до зарплати? Не злічити! Якщо потрібна велика сума, можна звернутися до приватного кредитора, у сервіс онлайн-кредитування або банківську установу. На жаль, не завжди вам буде гарантовано позитивну відповідь. Що робити, коли не дають кредит?

Банки практично ніколи не пояснюють причину відмови. Навіть якщо ви упевнені, що зі свого боку зробили все можливе, не факт, що кредитна установа прийме позитивне рішення на вашу користь. Як же зрозуміти причини відмови й уникнути помилок у майбутньому?

Чому не дають кредит: основні причини відмови!

Чому не дають кредит у банку?

Щоб підвищити шанси на успіх, необхідно вивчити основні причини, які можуть бути приводом для відмови:

  1. Поведінка позичальника. Пам’ятайте, що зустрічають по одежині. Якщо клієнт нервує, плутається у відповідях – це виглядає підозріло та не лишиться непоміченим. Неохайність, стан сп’яніння також вагомий привід відмовити у кредиті.
  2. Рівень доходу. Скромна зарплатня викликає сумнів у благонадійності клієнта. Надто високий дохід – ще одна причина, чому не дають кредит. Існує ймовірність того, що займ буде погашено передчасно і банк не отримає свій прибуток.
  3. Кредитна історія. Насамперед, банківський менеджер перевірить надійність потенційного позичальника. Якщо у вас є борги в інших місцях, слід погасити їх, оскільки це буде виявлено одразу ж. Якщо у вас були прострочки у минулому, слід одразу ж розповісти про це і пояснити причини їх виникнення. Так ви переконаєте банк у готовності співпрацювати і підвищите свої шанси на успіх.
  4. Вік. Чим більше сума, тим вище рівень вимог до клієнта. Багато банків видають кредит особам у віці від 24 до 60-65 років. Таким чином, займ отримують працездатні громадяни, які у період кредитування гарантують повну та своєчасну виплату.
  5. Правдива інформація. Якщо ви намагаєтесь приховати важливі дані або про щось промовчати, дуже ризикуєте. При виявлені будь-якої невідповідності, банк вирішить, що клієнт його обманює і накладе заборону на видачу кредиту.
  6. Непостійне місце працевлаштування. Сезонна або тимчасова робота, випробувальний термін – все це важливий привід для відмови. І навпаки, якщо ви вкажете, що в доповненні до основного доходу, маєте ще кілька джерел заробітку, збільшите шанси.

Практично нереально отримати у банку кредит вагітним жінкам й молодим матусям, студентам, пенсіонерам і людям без офіційного працевлаштування.

Чому не дають кредит: основні причини відмови!

Що робити, коли не дають кредит? Підвищуємо шанси на успіх

Ми з’ясували, чому не дають кредит в більшості випадків. Що ж робити далі? Існує кілька перевірених варіантів, здатних допомогти у розв’язанні проблеми:

• Звернутися в інше місце. Не видають тут, йдіть у інший банк. Відмовили у банківській установі? Зверніться по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО). Оскільки у кожної фінкомпанії існують свої критерії, має сенс спробувати щастя у декількох місцях.

• Поліпшити кредитний рейтинг. Кожен позичальник може зробити запит у БКІ (Бюро кредитних історій) і дізнатися свою кредитну історію. Якщо ви не погасили старі борги, радимо невідкладно зайнятися цим питанням.

• Поручитель. Багато банків охоче дають кредит, якщо за позичальника поручиться платоспроможний друг. Отримати гроші без поручителів пропонує компанія SOS CREDIT. Новим клієнтам доступний кредит на суму до 3 000 гривень під 0,01%.

Кредит онлайн – це швидкий й зручний спосіб отримати потрібну суму без довідок про доходи, поручителів, застави та страховки. Паспорт, ідентифікаційний код і банківська картка – все, що знадобиться для подачі заявки.

Що робити, якщо не дають кредит у банку? Звертайтеся по допомогу у SOS CREDIT. Спробуйте і оцініть усі переваги співпраці з сервісом швидких займів.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1121 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит