Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Де взяти грошей за короткий проміжок часу?

Ситуації, коли терміново необхідна певна сума грошей, можуть виникнути у будь-кого. На жаль, не кожна людина може швидко зорієнтуватися та зрозуміти, де взяти грошей терміново? Якщо відкладати з кожної заробленої гривні 10%, ви без зусиль створите надійний запас, який дозволить не думати про те, де знайти вільні кошти. Буквально рік-два і можна зібрати хорошу суму, яка дасть можливість без втрат пережити неприємні ситуації.

Якщо ж відкладених грошей виявилося недостатньо, необхідно тримати кілька варіантів про запас. Вони допоможуть залатати фінансові діри у бюджеті максимально безболісно. Не варто приймати рішення поспіхом та хапатися за першу ліпшу можливість, наприклад, звертатися до неперевірених приватних осіб, ризикувати здоров'ям або порушувати закон. Так можна тільки ускладнити ситуацію.

Де взяти грошей терміново?

Якщо ви соромитеся брати в борг у друзів або родичів, спробуйте заробити суму, якої бракує. Сьогодні нескладно знайти невеличкий підробіток, за який з вами розрахуються практично одразу ж: робота нянею, написання курсової роботи або реферату, роздача листівок.

Постійно жити в борг - неправильно. Розумніше взяти гроші в кредит, щоб придбати дійсно важливу річ або купити її, коли діє велика знижка. Позичати необхідно на:

  • Невідкладне лікування;
  • Ремонт ноутбука, який є вашим робочим інструментом;
  • Ліквідацію аварійної ситуації в будинку;
  • Оплату освіти.

Якщо підробіток - це невдалий спосіб, а до родичів ви соромитеся звернутися, завжди можна отримати кредит у фінансовій організації.

Де взяти грошей найкраще?

На цей час взяти гроші в борг можна у багатьох фінансових компаніях - банках, ломбардах, кредитних спілках, МФО (мікрофінансових організаціях). Кожна з них висуває свої умови до позичальника для отримання кредиту:

  • Банк. Практично в кожному банку є різні види кредитування: споживчий займ, кредит під заставу, іпотека, автомобільний кредит, гроші готівкою. Щоб отримати гроші в банку, потрібно надати паспорт, ідентифікаційний код і довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців. Якщо фінорганізація вважатиме, що ви ненадійний позичальник або сума кредиту буде досить великою, вас можуть попросити привести поручителя або надати заставу. Пам'ятайте, що банк не одразу приймає рішення про видачу кредиту, йому необхідно 2-3 дні для обробки заявки.
  • Ломбард. Якщо ви не знаєте де взяти грошей терміново, але у вас є цінна застава, рушайте до ломбарду. Чим дорожче ваша заставна річ, тим більшу суму ви зможете отримати. Ломбарди приймають у якості застави ювелірні прикраси з дорогоцінних металів, цінні папери, хутряні вироби, нову електроніку і дорогий робочий інструмент. Пам'ятайте, якщо ви не віддаєте кредит вчасно, ваша річ стає власністю ломбарду.
  • МФО. Більшість мікрокредитних компаній пропонують взяти гроші у борг на дуже лояльних умовах. Для отримання потрібної суми необхідні тільки паспорт і код. Компанія SOS CREDIT, наприклад, пропонує новим клієнтам додатковий бонус - отримати перший кредит на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Варто зазначити, що для отримання позики в МФО, вам не доведеться витрачати час, щоб відвідати офіс та підписати договір. Усі угоди проходять в онлайн-режимі, тому для подачі заявки буде достатньо близько 20 хвилин і гаджет, підключений до мережі Інтернет. Відтепер не потрібно шукати, де взяти грошей терміново. Кредит онлайн - чудовий спосіб отримати потрібну суму швидко, легко та вигідно.

 

Отримати кредит