Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Як оформити заявку на займ?

Всі ми інколи відчуваємо фінансові складнощі. Найпростіше рішення - подати заявку на займ онлайн та отримати потрібну суму. Онлайн-заявка дозволяє заощадити дорогоцінний час і швидко усунути фінансові проблеми. Погодьтеся, у багатьох випадках гроші потрібні терміново і не завжди є час дзвонити родичам та знайомим у пошуках бажаної суми. Не кожен з нас зможе пояснити навіщо йому потрібні гроші - для багатьох це незручна ситуація.

На щастя, сьогодні оформити заявку на займ у режимі онлайн пропонують багато фінансових компаній - банки, мікрофінансові організації (МФО), ломбарди, кредитні спілки. Більше немає потреби стояти в чергах, оскільки ознайомитися з існуючими умовами та подати заявку можна у зручний час.

Як швидко подати заявку на займ?

Щоб гарантовано отримати гроші, важливо заповнити все правильно. Для оформлення кредиту онлайн, подача заявки - єдине та найважливіше звернення до фінансової компанії. Саме воно замінює тривале спілкування з кредитним фахівцем, заповнення величезної кількості документів, обмін контактами. Клієнт просто заповнює спеціальну форму на сайті. Все, залишилося дочекатися позитивної відповіді системи. Процедура максимально спрощена.

Обробкою анкети позичальника займається спеціальна комп'ютерна програма, тому клієнт не може подавати заявку у довільній формі. Часто на порталі представлена спеціальна форма - потрібно просто вписати інформацію в потрібні поля.

Відразу потрібно пояснити, що «оформити заявку на займ» та «заповнити реєстраційну форму» - це різні речі. Форма реєстрації заповнюється один раз новим клієнтом, і тільки після цього він зможе подати заявку. Якщо позичальник вже не перший раз користується послугами фінкомпанії, йому просто необхідно оформити заявку.

Реєстраційна форма дозволяє завести акаунт на сайті і створити Особистий Кабінет, де можна відстежувати операції по своїх кредитах - бачити стан займу або рівень знижки. В Особистому Кабінеті також можна змінити пароль, оновити будь-яку інформацію. Наприклад, змінити номер телефону або номер платіжної картки.

На яких умовах можна подати заявку на займ?

Кожна фінорганізація формує свій перелік вимог до потенційного позичальника:

  • Банк. Будь-яка банківська організація обов'язково зажадає від клієнта підтвердження його платоспроможності. Якщо мова йде про невеличку суму, достатньо надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Якщо ви плануєте отримати кредит на авто або житло, крім довідки про доходи, потрібно буде принести документи поручителя і оформити страховий поліс.
  • Ломбард. Перед тим, як оформити заявку на займ, переконайтеся, що у вас є цінна застава. Ломбард приймає ювелірні прикраси, дорогоцінні метали, побутову техніку, акції та облігації, хутряні вироби. Якщо ви не погасите кредит вчасно, ломбард забере заставу собі.
  • МФО. Для подачі заявки на кредит онлайн знадобиться тільки паспорт та ідентифікаційний код. Сервіси швидких кредитів пропонують позики повнолітнім українцям, в тому числі студентам, пенсіонерам, безробітним, а також людям з поганою кредитною історією. Для подачі заявки потрібен гаджет, підключений до Інтернету і трохи вільного часу.

Як підвищити свої шанси на отримання кредиту? При заповненні заявки будьте надзвичайно уважні - остерігайтесь помилок. У вашому паспорті повинні бути присутніми фото, що відповідають віку. Платіжна картка повинна бути видана українським банком, працювати на платіжній системі VISA або MasterCard не мати вичерпаний термін придатності.

Спробуйте оформити заявку на позику в онлайн-режимі і переконайтеся, наскільки це зручно, безпечно та ефективно.

Отримати кредит