Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Потрібні гроші до зарплати?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Отримати гроші до зарплати - мрія кожного позичальника. Саме тому більшість людей вважають, що краще брати у борг у сусідів, друзів або родичів. По-перше, вони не вимагають ніяких документів, які б підтверджували платоспроможність, а по-друге, домовитися з ними набагато легше, ніж підписати кредитний договір в банку чи іншій фінансовій установі. Однак, вас можуть чекати несподіванки і підводні камені.

 

  1. Документи: паспорт та ІПН. Все більше позичальників питають: як взяти гроші до зарплати онлайн на карту? Всупереч чуткам, це не завдасть труднощів навіть тим, хто не мав справи з онлайн-кредитуванням раніше. По-перше, щоб отримати позику, необхідно зайти на сайт компанії і за допомогою кредитного калькулятора обрати суму та термін кредитування. Наприклад, у компанії SOS CREDIT максимальна сума становить 15 000 гривень, а мінімальна - 500 гривень. Що стосується термінів, кожен бажаючий може отримати гроші до зарплати на карту до 30 днів. По-друге, після цього перейдіть до Особистого Кабінету і заповніть заявку. Рекомендуємо заповнити усі поля та вказувати достовірні дані. По-третє, прикріпить карту будь-якого банку України, саме туди і будуть відправлені гроші одразу ж після схвалення вашої заявки. Єдині документи, що потрібні - паспорт та ІПН;
  2. Без додаткових довідок. Найчастіше мікрофінансові організації пред'являють до позичальника особливі вимоги. Однак в нашій МФО, щоб отримати гроші до зарплати готівкою, додаткові довідки не потрібні.
  3. Без поручителів. Звісно ж, всім відома практика, коли для отримання кредиту онлайн потрібні поручителі. У сервісі SOS CREDIT така практика не використовується. Вам потрібно лише підписати договір кредитування та отримати гроші.
Отже, кредит - справа проста. Особливо, якщо співпрацювати з сервісом мікрокредитування SOS CREDIT. Візьміть гроші до зарплати в нашій компанії і станьте нашим постійним клієнтом.
 

Гроші до зарплати онлайн: де шукати?

Якщо мова йде про класичні варіанти отримання займу, варто згадати банківські організації, ломбарди і сервіси онлайн-кредитування. Розглянемо кожен з цих варіантів детальніше.
  • Банк. Якщо говорити про кредити під 0, то тут ви навряд чи його отримаєте. В даний момент зустрічаються кредитні карти з пільговим періодом, але це не зовсім одне й те саме. До того ж, для відкриття карти доведеться подати деякі документи: скан паспорта, ідентифікаційного коду, іноді потрібна і довідка про доходи. Додайте до цього час, витрачений в очікуванні своєї черги та іншу паперову тяганину.
  • Ломбард. Напевно кожен з вас знає, як працює ломбард. Щоб отримати гроші до зарплати на картку, необхідно залишити під заставу улюблені речі: техніку, гаджети, прикраси. Взяти кредит без відсотків тут не вийде, а просто отримати готівку - цілком. Ви у будь-якому випадку сплачуєте за користування послугами. До того ж, викупити заставу необхідно до певного часу. Не можна допускати появи прострочки. Затримайте оплату на кілька днів – миттю позбудетеся свого улюбленого смартфона або золотих сережок. Воно вам треба?
  • Мікрокредитна організація. Умови роботи з мікропозиками стають приємніше з кожним днем. Наприклад, компанія SOS CREDIT нещодавно запустила акцію кредит онлайн на карту під 0,01% для нових клієнтів. Якщо ви ще не встигли отримати безвідсоткову позику у нашій мікрокредитній організації, у вас є шанс отримати суму до 5 000 гривень. До речі, термін кредитування становить до 30 днів. За цей час ви зможете повноцінно оцінити усі переваги сервісу.
Як бачите, взяти гроші до зарплати готівкою можно в SOS CREDIT. Обирайте суму та термін кредитування, реєструйтеся, відправляйте заявку на розгляд та чекайте позитивного рішення.

 

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.