Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Кредит 24/7 в компанії SOS CREDIT

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Існує стереотип, що кредит без довідок беруть тільки люди з мінімальним достатком, у яких існують постійні фінансові труднощі. Однак це не зовсім так. Це підтверджує життєва історія мільярдера Джона Пола Деджорія, власника бренду Patron Tequila і володаря капіталу розміром в 3,2 мільярда доларів.

Складно повірити, але на самому початку своєї кар'єри Джон жив в автомобілі. Хлопець вирішив взяти гроші в борг, близько 700 доларів, і створити власну компанію засобів по догляду за волоссям. Фірма мала назву John Paul Mitchell Systems. Він пропонував свою продукцію по домівках, а сам жив у машині. Згодом його бізнес розширився, зараз Джон інвестує в інші галузі промисловості. Як бачите, цей приклад наочно ілюструє, що кредитування - це не тільки можливість вижити в складній життєвій ситуації, а й стартовий капітал для започаткування власного бізнесу.

Багаті і бідні думають по-різному?

Багато психологів стверджують, що корінь всіх фінансових негараздів лежить у нашому мозку. У книгах, які вчать вести бізнес, написано, що для досягнення успіху необхідно думати, як багата людина. У чому ж полягає різниця між думками багатія і бідняка?

Багаті люди знають, що вони господарі своєї долі. Бідні ж вважають, що вбезсилі вплинути на своє життя і приймають все, що відбувається навколо як даність. Наприклад, гроші, взяті в кредит 24/7, люди з негативним мисленням з більшою ймовірністю витратять на щоденні потреби: їжу, одяг, оплату комунальних. А люди, які звикли в усьому бачити можливості - на досягнення довгострокових цілей.

Багаті працюють для того, щоб примножити свій дохід. На противагу їм бідні зводять кінці з кінцями. Найчастіше друга категорія зупиняється на досягнутому тоді, коли їм достатньо грошей на виживання. Як змінити такий підхід до життя? Поставте перед собою мету і йдіть до її досягнення!

Багаті люди роблять, а не живуть мріями про багатство. Поки хтось будує грандіозні плани по захопленню фондової біржі, інші реалізовують свої ідеї на практиці. Вони можуть бути не такі масштабні, але треба ж з чогось починати?

Багаті люди мислять нестандартно. Вони розглядають усі варіанти досягнення цілей, бідні ж йдуть відомою доріжкою. Навіть якщо справа - взяти гроші в борг, кожен з них вчинить по-різному. Швидше за все, перші знайдуть найвигідніший варіант, наприклад, кредит без довідок, а другі - банківський займ.

Багаті люди дивляться на успішних людей із захопленням, а бідні - із заздрістю. Пам'ятайте про те, що у кожної людини є чому повчитися, особливо, якщо вона вміє заробляти гроші і робить це грамотно.

Багаті люди впевнені в собі і своїх силах, вони готові представити себе і показати на що здатні. Бідні бояться слави невдахи, тому не говорять про свої переваги. Виявіть свої сильні сторони і не бійтеся продемонструвати все, на що здатні при нагоді.

Подивіться на світ по-іншому

Не важливо, берете ви кредит 24/7 в інтернеті або віддаєте перевагу іншим способам, важливо, як ви себе сприймаєте. Наскільки все вищесказане схоже на вас? Можливо, варто звернути увагу на свої слабкі сторони і змінити життя на краще? 

Кажуть, що найскладніше - це почати. Відкиньте страх і подумайте, чого ви дійсно хочете? Домогтися успіху або тільки мріяти про нього? Записуйте ідеї, які виникають і візьміть гроші в борг, якщо це потрібно для їх реалізації. Компанія SOS CREDIT завжди поруч і готова допомогти у втіленні вашої мрії.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.