Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Як оформити кредит без довідки про доходи?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Ви приходите в банк, вистоюєте величезну чергу і нарешті потрапляєте до кредитного консультанта. Ввічливе обслуговування, величезна папка документів і, звичайно ж, перелік довідок, які необхідно надати для отримання позики. Терміново кредит готівкою без довідки в банківській установі одержати не вийде. Це можливо тільки після довгої паперової тяганини.

«Для чого необхідна довідка про доходи?» - запитаєте ви. Таким чином банк перевіряє вашу фінансову благонадійність. Якщо ви тривалий час працюєте в одній і тій же компанії, заробляєте достатньо (за банківськими вимогами), то позику дадуть без проблем. Але після того, як служба безпеки перевірить її на дійсність.

Однак варто відзначити і той факт, що подача довідки не є вирішальним фактором у схваленні вашого запиту. Під час розгляду заявки до уваги беруть і вашу кредитну історію, ділову репутацію і іншу інформацію, яку можна знайти у вільному доступі.

Взяти кредит без документів можливо?   

Візьміть до уваги, що відсоток видачі кредитів банками досить низький. Середнє значення схвалень знаходиться на рівні 20%. Більшість позичальників цей показник не вражає, це і не дивно. Оформити кредит без довідки про доходи можна в SOS CREDIT, тим більше, що тут показник видачі дорівнює 80%. Тобто, якщо ви заповните онлайн заявку, то ймовірність отримати схвалення буде в 4 рази вище, ніж в банківській установі.

Ви готові заповнити заявку?

  • Перейдіть на головну сторінку сайту SOS CREDIT. Скористайтеся калькулятором.
  • Виберіть суму і термін кредитування. Якщо у вас є промокод на знижку, неодмінно скористайтеся ним. Завдяки цьому можна значно заощадити на відсотках за користування кредитом. Натисніть на кнопку «Отримати кредит».
  • Пройдіть реєстрацію, вкажіть контактні дані, перейдіть до заповнення заявки.
  • Заповніть всі поля заявки на кредит і дочекайтеся результату.

Як підвищити свої шанси на отримання кредиту?

Ми дамо вам кілька порад, як отримати кредит з більшою вірогідністю.

По-перше, вказуйте тільки актуальну інформацію. Це стосується не тільки місця проживання і суми заробітної плати, а й будь-яких інших даних.

По-друге, давайте достовірні дані. Автоматизована система SOS CREDIT може розпізнати деякі невідповідності після перевірки.

По-третє, не забувайте про деталі. Чим докладніше ваші відповіді на питання аплікаційної форми, тим імовірніше система порадує вас позитивною відповіддю. 

Скільки чекати рішення?

В середньому рішення по кредиту приходить досить швидко. Новий клієнт витратить на заповнення анкети та очікування близько 20 хвилин, а постійний тільки 5. Зверніть увагу на те, що анкету потрібно заповнювати тільки один раз, під час наступних позик усі дані підтягуються автоматично. 

Як терміново кредит готівкою без довідок видадуть? Це одне з найпоширеніших питань наших клієнтів. Якщо порівнювати кількість витраченого часу на отримання кредиту онлайн і похід в банк, перший варіант має незаперечні переваги:

  • Можливість отримати кредит не виходячи з дому;
  • Мінімальний пакет необхідних документів;
  • Швидке рішення по кредиту;
  • Миттєвий переказ на карту будь-якого банку;
Як бачите, онлайн кредитування відкриває великі можливості. Особливо, якщо вибрати надійного кредитора. Компанія SOS CREDIT пропонує кредит від 0,01% новачкам. Реєструйтеся, подавайте заявку і отримайте миттєвий переказ на картку! 
Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.