Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Кредит без поручителів: де отримати?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Отже, у вас виникло питання: де взяти кредит? Можливо, ця думка давно витала в повітрі, а, можливо, нагрянула несподівано, як грім серед ясного неба. У будь-якому випадку завдання поставлене, залишилося лише знайти найкращий спосіб його реалізації.

  • ​Банк. Кожен із вас знайомий з банківською системою, а, точніше, зі складнощами, які виникають у позичальників. Справа не тільки в багатогодинних чергах, стосах паперів, які вимагають обов'язкового прочитання і підпису, тривалому очікуванні вердикту, але і в самому підході. Кредит в Україні без довідки про доходи, як, втім, і кредит без поручителів в банку отримати навряд чи вдасться. Все суворо: довідки, ксерокопії, завірені підписами. Давайте подивимося правді в очі, далеко не кожен позичальник готовий до такого, м'яко кажучи, випробування.
  • Ломбард. Кому приємно залишитись без побутової техніки, улюблених прикрас або гаджетів? Охочих піти на подібну авантюру з кожним днем ​​стає все менше, але вони все-таки знаходяться. В принципі, плюсів у тут мінімум. До них варто віднести хіба що миттєве отримання готівки. Однак, не забувайте про недоліки: оцінка завжди відбувається не на вашу користь, більшість позичальників залишають свою заставу в ломбарді, не повертаючись за нею. Навряд чи це гарна ідея
  • Родичі. Кажуть, що з родичами, як і з друзями, не варто мати фінансових справ. Швидше за все, і родича втратите, і грошове питання залишиться відкритим. Навіщо так ризикувати?

Де взяти кредит

Якщо вищеназвані варіанти не такі підходящі, якими здавалися на перший погляд, як же знайти вихід із ситуації, що склалася? По-перше, не панікувати, по-друге, звернутися до всесвітнього розуму під назвою інтернет, по-третє, ввести в рядок пошуку запит SOS CREDIT.

"Тут дають кредит без поручителів?" - запитаєте ви. Аякже! Без поручителів, без довідки про доходи та інших документів, які стають каменем спотикання для багатьох позичальників. Хочете дізнатися деталі про мікрофінансові організації? Читайте далі.

Нарешті ви познайомилися з поняттям мікрокредитування. Це позика невеликої суми грошей переважно на короткий термін. Вам не потрібно іти в офіс компанії, чекати своєї черги і втрачати час даремно. Все що потрібно - сісти за комп'ютер і заповнити заявку на видачу кредиту на сайті SOS CREDIT онлайн.

Поговоримо про умови. Перший кредит для нових клієнтів обійдеться вам з мінімальним відсотком 0,01%. Якщо проявити винахідливість і дістати промокод, і того менше. Сума позики до 5 000 гривень, термін кредитування до 30 днів. Увага, є послуга пролонгації. Це означає, що до основного терміну можна додати ще 30 днів. Правда, чудово?

У чому ж перевага даного виду кредитування? На все про все піде всього лише 20 хвилин. Реєстрація, заповнення, подання та розгляд заявки. Напевно, питання, де взяти кредит більше вас не потурбує.

Підсумки

Варто згадати, що відсоток видачі кредитів в компанії SOS CREDIT наполегливо наближається до 80%. Це відмінний показник, якщо враховувати той факт, що статистика банківських організацій плачевна. Тільки 20% позичальників отримують схвалення по кредиту.

Саме тому мікрокредитні організації набирають популярність у населення. Простота, зручність, вигідні умови - це не порожній звук. Кожен з цих факторів впливає на якісне обслуговування клієнтів. Погодьтеся, це важливо.

Заповнюйте заявку, беріть кредит і приєднуйтесь до армії клієнтів SOS CREDIT. Дізнавайтеся про акції, програми лояльності та спеціальні пропозиції на нашому сайті і в офіційній сторінці Facebook.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.