Де отримати онлайн-кредит без відсотків?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

З першого погляду онлайн-кредит без відсотків - дуже приваблива пропозиція. Найчастіше, щоб отримати цей вид кредиту ми звертаємося до рідних і знайомих. Однак це не єдиний варіант.

Практично всі мікрофінансові компанії (МФО) в Україні пропонують безпроцентний кредит. МФО дають в борг на короткий термін: в основному від 1 до 30 днів. Що стосується суми, то сума кредитування не перевищує 15 000 гривень, хоча, бувають і винятки. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує кредит без відсотків до 3 000 гривень терміном до 15 днів з можливістю пролонгації. Ця акція розрахована на нових клієнтів, які тільки придивляються до ринку мікрокредитування.

Ще один важливий фактор - можливість отримати безвідсотковий кредит онлайн, тобто, не виходячи з дому. Подвійний виграш: ви не сплачуєте за користування позиченими грошима, а також оформлюєте кредит зі смартфона або комп'ютера. Стабільне підключення до інтернету, паспорт, ІПН і банківська карта під рукою - це все, що знадобиться для отримання позики.

Безвідсотковий кредит в МФО або в банку?

Питання, яке хвилює наших позичальників - де надають онлайн-кредит без відсотків? Мікрофінансові організації (МФО) видають кредити через Інтернет. Це дуже зручно, особливо, якщо гроші знадобилися терміново. Що стосується банків, часу на оформлення та отримання позики може знадобиться набагато більше. Порахуйте, скільки піде на банківську тяганину, з урахуванням дороги і очікування своєї черги до кредитного інспектора. Як не крути, кредит без відсотків набагато швидше. В середньому, видача займає до 20 хвилин. Сюди входить і заповнення заявки, і її розгляд, і прийняття рішення.

Все, що знадобиться для заповнення заявки - це паспортні дані, ідентифікаційний код і додаткова інформація. До речі, довідка про доходи буде не потрібна. До незаперечних переваг мікрокредитування відноситься моментальний переказ грошей на карту, а також кілька варіантів для повернення кредиту. Більшість МФО пропонують повернути безвідсотковий кредит через Особистий Кабінет на сайті компанії, Приват24, поштове або банківське відділення, а також термінали самообслуговування.

Кредит без відсотків за 20 хвилин

У більшості клієнтів МФО виникає питання: чи можливо отримати гроші протягом півгодини? Адже чим швидше відбувається схвалення заявки та перерахування грошей, тим швидше можна вирішити несподіваний фінансовий форс-мажор. Наприклад, в нашому сервісі онлайн-кредитування заповнення аплікаційної форми займає до 20 хвилин. Зверніть увагу, це відбувається тільки один раз для нових клієнтів. Надалі подача заявки буде займати близько 5 хвилин.

Як бачите, кредит без відсотків цілком доступний. Головне, обрати надійного кредитора і ту фінансову пропозицію, яка задовольнить ваші вимоги на сто відсотків. Рекомендуємо вивчити інформацію про компанію SOS CREDIT, обрати термін і суму кредитування, зареєструватися та заповнити заявку. Результат розгляду протягом декількох хвилин з'явиться у вашому Особистому Кабінеті. Якщо рішення позитивне, заявлена сума (безвідсотковий кредит) з’явиться на вашому рахунку через 5 хвилин.

Вітаємо, ви отримали гроші! Слідкуйте за новинами на сайті та в офіційних спільнотах компанії в соціальних мережах.