Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Як взяти кредит без відсотків?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

З першого погляду швидкий кредит без відсотків - дуже приваблива пропозиція. В основному, щоб отримати цей вид позики ми звертаємося до рідних і знайомих. Однак це не єдиний варіант.

Кредитні картки, деякі банківські пропозиції, приватні кредитори: це все нескінченний простір варіантів, який є в Україні. Однак існує ще один, на наш погляд, найоптимальніший і вигідний - мікрофінансові сервіси (МФО).

Практично всі МФО в Україні пропонують безпроцентний кредит. МФО дають в борг на короткий термін: в основному від 1 до 30 днів. Що стосується суми, то сума кредитування не перевищує 15 000 гривень, хоча, бувають і винятки. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує суму до 5 000 гривень терміном до 30 днів з можливістю пролонгації. Ця акція розрахована на нових клієнтів, які тільки придивляються до ринку мікрокредитування.

Ще один важливий фактор - можливість взяти кредит онлайн без відсотків, тобто, не виходячи з дому. Подвійний виграш: ви не платите за користування позиченими грошима, а також оформляєте позику зі смартфона або комп'ютера. Стабільне підключення до інтернету, паспорт, ІПН і банківська картка під рукою - це все, що знадобитися для отримання займу.

Безвідсотковий кредит в МФО або в банку?

Мікрофінансові організації (МФО) видають кредит на півроку, на 6 місяців, місяць, на 3 місяці без відсотків. Це дуже зручно, особливо, якщо гроші знадобилися терміново. Що стосується банків, часу на оформлення та отримання займу знадобиться набагато більше. Порахуйте, скільки піде на банківську тяганину, з урахуванням дороги й очікування своєї черги до кредитного інспектора. Як не крути, кредити без відсотків набагато швидше. В середньому, видача займає до 20 хвилин. Сюди входить і заповнення заявки, і її розгляд, і прийняття рішення. До речі, а ось для повторних клієнтів процедура проходить набагато швидше, оскільки заповнення аплікаційної форми не потрібно.

Ще один важливий фактор - можливість взяти кредит онлайн без відсотків, тобто, не виходячи з дому. Подвійний виграш: ви не платите за користування позиченими грошима, а також оформляєте займ зі смартфона або комп'ютера. Стабільне підключення до інтернету, паспорт, ІПН і банківська карта під рукою - це все, що знадобитися для отримання кредиту. Заповнення заявки займе не більше 10 хвилин, тим більше, що довідка про доходи, місце роботи, або будь-яка інша уточнююча інформація, не потрібна.

Кредит на карту без відсотків

У більшості клієнтів МФО виникає питання: чи можливо отримати гроші протягом півгодини? Адже чим швидше відбувається схвалення заявки та перерахування грошей, тим швидше можна вирішити несподіваний фінансовий форс-мажор. Наприклад, в нашому сервісі онлайн-кредитування заповнення аплікаційної форми займає до 20 хвилин. Зверніть увагу, це відбувається тільки один раз для нових клієнтів. Надалі подача заявки буде займати близько 5 хвилин.

Як бачите, кредит на карту без відсотків цілком доступний. Головне, вибрати надійного кредитора й ту фінансову пропозицію, яке задовольнить ваші вимоги на сто відсотків. Рекомендуємо вивчити інформацію про компанію SOS CREDIT, вибрати термін і суму кредитування, зареєструватися та заповнити заявку. Результат розгляду протягом декількох хвилин з'явиться у вашому Особистому Кабінеті. Якщо рішення позитивне, заявлена ​​сума (безвідсотковий кредит) опиниться на вашому рахунку через 5 хвилин.

Вітаємо, ви отримали онлайн кредит без відсотків! Слідкуйте за новинами на сайті та в офіційних спільнотах компанії в соціальних мережах і дізнавайтеся ще більше про цікаві можливості економити на відсотках по кредитах.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.