Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Де взяти кредит без застави?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Нестача грошей знайома кожному українцю: комусь більше, комусь менше. Періоди безгрошів'я вибивають грунт з-під ніг або змушують шукати нові можливості для розвитку. Деяким спадає на думку взяти кредит без застави, деяким - знайти додатковий заробіток, а деяким - вирішити своє питання новим, нестандартним способом.

Труднощі у фінансовій сфері виникають через нераціональне витрачання коштів. Дійсно, форсмажорна ситуація може трапитися з кожним. Найчастіше ж ми не вміємо планувати сімейний бюджет, і навіть якщо план є, ігноруємо його дотримання.

Плануйте витрати заздалегідь

Ми підготували для вас кілька порад про те, як правильно планувати свої витрати і не залишитися в мінусі.

  • Скажіть до побачення кредитним карткам. Напевно ви помічали, що наявність в гаманці кредитної картки різко піднімає вашу купівельну спроможність. Імпульсних, спонтанних і непотрібних покупок стає більше. Відмовтеся від кредиток. Ні, кредит готівкою взяти можна. Особливо, якщо ви звернулися в компанію SOS CREDIT. Весь процес займає усього 20 хвилин для нових клієнтів. Повторні позичальники отримують схвалення протягом 5 хвилин.
  • Відкладайте 20% від доходу. Всі досвідчені фінансисти стверджують в один голос - щоб мати заощадження, необхідно відкладати 20% від свого місячного доходу. Ще один важливий фактор - забути про ці заощадження. Більшість людей, які мають гроші в запасі, ніяк не можуть втриматися від витрат. Спокій тільки спокій! Це ваш рятівний круг на випадок несподіванок.
  • Витрачайте 80%, які залишилися. Розраховуйте тільки на ту суму грошей, яка є у вашому гаманці в даний момент. Найкраще, якщо ви розподілите кошти за статтями витрат: харчування, одяг, витрати на комунальні послуги, здоров'я, розваги. Взяти кредит без застави досить легко, особливо, якщо звернутися до онлайн кредитування.

Кредит готівкою: взяти?

Усе ж кредит в безвихідній ситуації - це кращий варіант вирішення проблеми. Зверніть увагу, що в даний момент пропозиції щодо позик стали різноманітніше. Практично всі мікрофінансові компанії пропонують вигідні акції, промокоди, програми лояльності. Наприклад, SOS CREDIT видає кредити новим клієнтам від 0,01%.

Перед тим, як взяти кредит зверніть увагу на кілька важливих факторів:

  • Чи можливо продовжити термін кредитування? Функція пролонгації дуже потрібна, як запасний варіант на випадок форс-мажору. Компанія SOS CREDIT надає послугу пролонгації до 30 днів;
  • Які способи погашення боргу існують? Найчастіше сплатити борг можна через Особистий кабінет, термінали самообслуговування, Приват24, поштове відділення;
  • Наскільки зручний інтерфейс сайту? Врахуйте, адже саме з ним вам доведеться взаємодіяти кожен раз при отриманні позики.

Також є обов'язкові документи, які вам необхідно надати під час заповнення заявки:

  • паспорт;
  • код.

У виняткових випадках може виникнути потреба у додатковій фотографії клієнта з паспортом у руці, якщо у системи виникне сумнів в особистості позичальника. Обов'язково пам'ятайте про те, що вам необхідно мати банківську картку. Кредит готівкою взяти легко і просто, особливо, дотримуючись рекомендації та поради при заповненні анкети.

Хочеться відзначити, що підвищення своєї фінансової грамотності може надовго захистити вас від кредитних зобов'язань. Розвивайтеся, навчайтеся, прагніть до кращого, а компанія SOS CREDIT підтримає вас у складній ситуації!

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.