Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Як подолати депресію і взяти гроші в кредит готівкою?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Складна фінансова ситуація впливає на стан і поведінку людини. Найчастіше, ми настільки концентруємося на своїх проблемах, що рухатися в бік їх вирішення сил вже не вистачає. Кредит готівкою, позики у рідних і близьких, послуги ломбарду: варіантів поліпшити поточний стан справ маса, але замість дій ваш мозок зациклився на зламаній пральній машині або непогашених рахунках за комунальні послуги. Ви занурюєтеся у смуток, образу, страх або злість, роздратовані через дрібниці. Знайома ситуація?

 

П'ять питань допоможуть повернути вас до життя і дати стимул до дії. 

  • Що трапилося? Озвучте, напишіть, програйте в голові те, що сталося. «Мене все дратує», «Я не можу впоратися з проблемою», «Чому мене ніхто не чує і не хоче мені допомогти?» - неконструктивний опис ситуації, а всього лише емоції, які ви відчуваєте щодо того, що сталося. «Я розбив телефон», «У мене борги за орендну плату», «Моя сумка зносилася» - формулюйте максимально коротко, виразно, по суті. Ваша мета - усвідомити подію і вплинути на неї (взяти грошовий кредит, попросити допомоги у колеги, знайти несподіване джерело доходу).
  • Як мені з цим? Опишіть те, що оточує ситуацію, що склалася. На цьому етапі можна вільно висловлювати почуття, емоції, побоювання. «Я можу залишитися на вулиці через борг по орендній платі. Я відчуваю себе розбитим і дезорієнтованим. Мені страшно взяти гроші в кредит готівкою».Відстежуйте кожне відчуття і фіксуйте його на папері. Спершу це буде здаватися складним і нездійсненним завданням. Глибоко вдихніть і почніть.
  • Що я можу змінити? У кожної людини є свій всесвіт: з обмеженнями, нормами, принципами. Найчастіше, вона діє шаблонно, звично, стандартно, виходячи з попереднього життєвого досвіду. Пристосувати ситуацію до вирішення набагато простіше, ніж вчинити навпаки - врахувати особливості ситуації і, виходячи з унікальних характеристик, придумати щось унікальне. Перерахуйте всі можливі варіанти, навіть якщо якісь із них здаються вам дивними і незвичними. Будь це кредит готівкою, або квиток на літак в іншу країну. Наше завдання - додати нові інструменти і допустити можливість їх використання.
  • Що я буду робити? Візьміть попередній перелік ймовірностей і трансформуйте його в завдання. Виділіть із загального списку те, що ви готові робити прямо зараз. Найкраще, якщо варіант буде новим, незвичним, іншим. Адже тільки при експериментальному підході можна отримати принципово новий результат. А хіба не на це ви розраховуєте?
  • Що я отримаю? Після того, як вектор руху визначено, подумайте, а що вийде в результаті? І чи повністю ваші потреби, виходячи з ситуації, що склалася, будуть задоволені? Якщо відповідь негативна, перейдіть до пункту 4 і виберіть інший варіант.

Взяти грошовий кредит - зробити по-іншому?

Сподіваємося, відповіді на поставлені запитання допоможуть вам впоратися з труднощами. До речі, ця методика працює не тільки щодо фінансових труднощів, але і в будь-який інший ситуації. Кредит готівкою, поїздка за місто, спілкування з рідними і близькими, або час наодинці з собою: кожен вибирає той варіант, який, на його думку, допоможе ефективніше за все.

Не бійтеся експериментувати, вчитися новому, у всьому бачити можливості, не зупиняючись на невдачах. Не вийшло вирішити проблему, використавши один варіант рішення? Похваліть себе за сміливість, завзятість і наполегливість. Виберіть інший шлях і дійте знову!

 

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.