Кредит Харків: де дадуть позику?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Харків'яни, як і жителі інших міст України, беруть кредити. Це не означає, що їх дохід нижче, ніж в інших областях країни, навіть навпаки. Згідно з дослідженням, яке провела соціологічна група Рейтинг разом з International Republican Institute, Харків входить до трійки міст з найвищим рівнем життя. До речі, це не перша перемога колишньої столиці України. У минулому році Харків також займав місце на початку списку.

Кредит Харків - один з найпопулярніших запитів в мережі Інтернет. Все більше людей із середнім і низьким доходом оформляють заявки на позику в компанії SOS CREDIT. Вся справа не тільки в простій і зрозумілій системі кредитування в нашій компанії, але й у складнощах, які переживають більшість позичальників, коли справа стосується фінансових питань. Взяти кредит без довідки про доходи досить просто, а от накопичити - набагато складніше. Ми підготували для вас кілька рекомендацій, які допоможуть зібрати потрібну суму навіть для тих, хто вважає свій дохід недостатнім.

Взяти в борг гроші або зібрати?

  • Складіть сімейний бюджет. Це правило відомо всім, але слідують йому одиниці. Кожен з вас напевно намагався детально розписувати доходи, витрати, підраховувати залишки і відкладати гроші. Знайома ситуація, коли бюджет сформований, а ситуація не змінюється? Вся справа в тому, що розрахувати бюджет не досить, необхідно його дотримуватися. Як показує практика, саме це найскладніша частина.
  • Платіть собі. Більшість підручників з фінансової грамотності свідчать, платіть у першу чергу собі. Що це означає? Як тільки ви отримуєте дохід, перше, що потрібно зробити - відрахувати певний процент на ощадний рахунок. Не важливо, яка саме у вас зарплата. Відкладайте стільки, скільки зможете. Головне, створити корисну звичку. Це не означає, що потрібно відмовитися від оплати кредитів або комунальних платежів, це лише значить, що ви вчитеся правильно розставляти пріоритети. Якщо освоїти цей навик, кредит Харків вам просто не знадобиться.
  • Познайомтеся з правилом 72. Практично кожен європеєць користується ним в своєму житті, а в Україні, на жаль, про нього знають не багато. Суть в тому, що вам необхідно розрахувати, скільки років потрібно для того, щоб подвоїти капітал при існуючій процентній ставці. Як це зробити? Розділіть число 72 на середню процентну ставку за весь період депозиту. У підсумку вийде цифра, еквівалентна кількості років, щоб подвоїти початковий капітал.
  • Визначтеся з терміном депозиту. Пам'ятайте, чим довше період інвестування, тим більше прибутку ви отримаєте. Рекомендуємо витрачати тільки мінімальну суму з накопиченого, а основні заощадження зберегти на майбутнє. Це забезпечить необхідну подушку безпеки в складній життєвій ситуації. Важливе зауваження: якщо гроші будуть «працювати» від 3 до 5 років, зберігайте їх в національній валюті, якщо термін депозиту близько 10 років - зверніть увагу на долари.
  • Виробіть творчий підхід до економії. Поміркуйте, де ще можна заощадити без втрати комфорту, щоб в майбутньому не довелося взяти в борг гроші

Робимо висновки

Давайте підсумуємо - уважне і усвідомлене ставлення до фінансів здатне багато чого змінити у вашому житті. Абсолютно не важливо, який у вас дохід, накопичити здатен кожен. Кредит Харків в SOS CREDIT допоможе вам у складній ситуації, поки ви не напрацюєте нову звичку. Заповніть заявку і отримайте гроші в борг під 0,99%. До речі, термін кредитування до 30 днів з можливою пролонгацією. Дізнавайтеся деталі на сайті компанії SOS CREDIT або за телефоном гарячої лінії 0 (800) 211 767. Нехай щастить!

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.