Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Кредит Київ чи нова робота?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Одна з категорій українців, яка найчастіше задається питанням, де взяти грошей - це студенти. Звичайно ж, на стипендію особливо не пошикуєш, а скільки всього хочеться купити! Саме тому молодь найчастіше шукає роботу на неповний день. Поки деякі мріють взяти кредит в Києві, інші шукають оголошення про роботу.

Ми зібрали для вас кілька порад, які допоможуть визначитися з додатковим заробітком.

  • Біржі для фрілансерів. Це сайт з оголошеннями, де роботодавці шукають підрядників для певного проекту або виконання разового завдання. Студенти програмісти, дизайнери, копірайтери, аналітики, маркетологи можуть знайти цілком гідну вакансію. Зверніть увагу на рейтинг роботодавця та відгуки про нього, це дозволить вибрати надійного і платоспроможного роботодавця. Пам'ятайте про те, що ви можете отримати негативний відгук за неякісну або невчасно виконану роботу, тому поставтеся до завдання серйозно. Що краще: кредит Київ або чесно зароблений гонорар? Вирішувати вам!
  • Хобі приносить гроші. Захоплюєтеся фотографією? Продавайте їх на фотостоці. Шиєте одяг? Додайте оголошення про послуги на дошках оголошень або в соціальних мережах. Знаєте англійську? Опануйте професію репетитора. Послуги повинні бути якісними, а також затребуваними на ринку. Знайдіть свою аудиторію, благо в століття інтернет технологій зробити це не складно.
  • Продажі в інтернеті. Робота в інтернет магазині не настільки складна, як здається на перший погляд. Більшість сайтів пропонують часткову зайнятість для студентів. В обов'язки входить оновлювати асортимент, стежити за цінами, відповідати на повідомлення клієнтів. Якщо питання «де взяти грошей?» усе ще актуально для вас, рекомендуємо спробувати свої сили в продажах. До того ж, новий досвід ніколи не завадить.
  • Продайте речі, якими ви не користуєтеся. Це стосується не тільки дівчат, у яких зазвичай шафа забита одягом, а й хлопців. У вас запилилося кілька зайвих деталей до комп'ютера або ноутбука? Озирніться, можливо, в поле вашого зору потрапить гітара, на якій ви не граєте зі школи або старий сотовий, яким ви вже не користуєтеся.

Де взяти грошей: кредит або робота?

Кредит Київ - це один з найпростіших способів вирішити свої фінансові труднощі. Однак варто пам'ятати про те, що це лише запасний варіант. У цілому позика не змінить ваше життя на краще, а лише виступить «швидкою допомогою».

Щоб кардинально поліпшити своє фінансове становище, рекомендуємо знайти альтернативні способи заробітку. Якщо вищевказані варіанти вам не підходять, можна розглянути класичні. Де підробляють студенти? Найчастіше на виставках, в кафе, беруть участь в акціях. Не варто відмовлятися від роботи з людьми, відточити комунікаційні навички ніколи не завадить. 

Що пропонує SOS CREDIT?

На даний момент наша компанія пропонує кредит до 5 000 гривень від 0,01% до 30 днів. Це відмінний варіант, враховуючи той факт, що додаткові документи для оформлення заявки (довідки про доходи або з місця роботи) просто не потрібні. Щоб оформити заявку перейдіть на сайт SOS CREDIT, виберіть термін і суму кредитування, зареєструйтесь і заповніть аплікаційну форму.

Вся процедура займе не більше 20 хвилин. Якщо вашу заявку схвалять, гроші опиняться на вашій банківській картці практично миттєво. Як бачите, кредит Київ взяти дуже легко, особливо, якщо ви співпрацюєте з компанією SOS CREDIT.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.