Кредит онлайн на картку: нові можливості, нові горизонти

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Поява Інтернету внесла серйозні зміни в життя людства. Кожен із нас отримав вільний доступ до послуг, продуктів і рішень, не виходячи з дому. Все: кредит онлайн на картку і освіта, побутові товари і розваги, робота і особисте життя, поступово мігрувало в цифрову мережу.

Фінансовий аспект не лишився на узбіччі. Оплата комунальних послуг, перекази з карту на карту і онлайн шопінг значно спростив життя кожному з нас. Саме тому на ринку почали з’являтися усе нові і нові продукти, які здатні задовольняти наші потреби при значній економії часу. Розглянемо таку послугу, як кредит онлайн на карточку.

Місія неможлива: взяти кредит онлайн на банківську картку

Коли фінансові труднощі стукають у двері, перше, що приходить на думку – звернутися за допомогою до найближчих людей, друге – піти до банку. У випадку, коли у рідних, друзів, знайомих немає можливості допомогти, а пропозиція банківських працівників з якихось причин не підходить, більшість опускає руки.

Однак вихід із, здавалося б, безнадійної ситуації існує – це кредит онлайн на банківську картку. Нажаль, не всі розглядають таку можливість, а дарма. Перетворити проблему на рішення – робота не з легких, але хто опускає руки?

Ок, google: як отримати кредит онлайн на карточку

В Україні мікрокредитування через Інтернет набирає оберти з 2014 року. З кожним днем позичальників стає все більше, а умови кредитування - вигідніше. Нарахування по кредитній ставці обчислюється сотими, наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує позику під 0,99% для нових клієнтів. Давайте розберемося, які умови у мікрокредитних фінансових організаціях (МФО) по продукту кредит онлайн на карточку.

 • Заповніть просту анкету на сайті організації, на основі якої і буде прийнято рішення – кредит онлайн на картку. Клієнт вносить необхідні дані в стандартну форму і уже через 20 хвилин отримує відповідь.

  + економія часу, можливість вирішити фінансові труднощі онлайн, збереження гарних стосунків з друзями та близькими.

  -сумніви через низьку розповсюдженість інтернет кредитування. Якщо купувати техніку і сплачувати рахунки онлайн ми вже звикли, то брати в борг, не втрачаючи час в кілометровій черзі до кредитного консультанта – ні. Справа звички.

 • Отримати переказ на картку будь-якого банку на протязі декількох хвилин. Усе, що потрібно для отримання грошей (позики через інтернет) – повідомити номер картки (16 або 18 цифр) і зняти готівку після переказу.

  + відмова від паперової тяганини, високий рівень безпеки переказу, можливість зняти готівку в будь-якому банкоматі поруч з будинком.

  - доведеться витратити час на пошук банкомату у вашому районі, але з іншого боку, це дрібниці у порівнянні з грішми на банківській карті, які отримані в борг.

Отже запит «Як взяти кредит онлайн на банкывську картку?» заданий і виконаний успішно. Ви зайшли на сайт і навіть заповнили анкету, затамувавши подих в очікуванні результату. Залишається ще одне, не менш хвилююче питання: як повернути борг?

Кредит онлайн на карту: час розплати

Невід’ємна частина кредитних зобов’язань – повернення взятої суми з відсотками. Борг повернути так же просто, як і будь-який інший. Навіть в рази простіше. Якщо банки зобов’язують клієнтів стояти в черзі до касового віконця, мікрокредитні організації демократичніші. Наприклад, SOS CREDIT пропонує сплатити обов’язкову суму за допомогою:

 • особистого кабінету;
 • терміналу самообслуговування;
 • каси банку;
 • почтового відділення.

До того ж доступна послуга пролонгації, яка дає простір для дій. Це важливий аспект для тих, хто планує брати кредит онлайн на банківську картку. Цим не може похвалитися жодна фінансова організація.

Відмовитися від надійних, але застарілих варіантів поведінки і прийняти зміни непросто. Варто хоча б спробувати і набути нового досвіду, побачити інші можливості, поглянути на кредитування під новим кутом. Кредит онлайн на картку в Києві, Харкові, Одесі в SOS CREDIT – це відмінне рішення для вас і вашої сім’ї.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.