Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Потрібен кредит готівкою: чи як повернути борги?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Гроші - це той ресурс, який необхідний кожному з нас. Хоча існує думка, що щастя неможливо купити, в якійсь мірі наявність або відсутність фінансової впевненості в завтрашньому дні впливає на наш стан. Наприклад, взяти кредит готівкою на ліки для родичів, побутові потреби або рішення несподіваної ситуації цілком виправдано. Однак існує категорія людей, які схильні до накопичення боргів в інших випадках: імпульсивні покупки, залежності. Якщо в першій ситуації позика - це розумний вихід зі становища, то в наступній - потурання власним слабкостям.

 

Кредит готівкою в Україні можна взяти декількома способами: банк, ломбард, друзі і знайомі. Більшість з нас звикли в першу чергу звертатися до близьких або відкривати кредитну картку в банку. Однак є ще один, порівняно новий варіант. Мікрофінансові організації (МФО) вийшли на ринок близько трьох років. Основні їх переваги - високий відсоток видачі, вигідні умови повернення боргу, швидке рішення.

Складнощі кредитування

Якщо у деяких виникають складнощі взяти кредит готівкою, то є і ті, хто має проблеми з поверненням позичених грошей. Раціонально підходячи до питання позики, необхідно спрогнозувати заздалегідь, де взяти кошти на погашення боргу.

Які варіанти існують? 

  • Додатковий заробіток. Можливо, у вас є навички або якості, на які ви не звертаєте уваги, але які допоможуть заробити гроші? Ремонт меблів, репетиторство, послуги няні - знайдіть людей, готових платити за цю роботу. У століття соціальних мереж відшукати клієнтів стало куди простіше. Дайте оголошення на своїй сторінці Facebook, в тематичній групі або ж зверніться до сайтів працевлаштування.
  • Економія. Щоб віддати борги без залучення додаткового доходу, доведеться змінити звичний спосіб життя. Тобто, будьте готові економити на розвагах, одязі, комунальних послугах. Існує маса інформації, як саме зробити цей неприємний процес максимально комфортним. Наприклад, якщо ви звикли купувати банани, то на деякий час доведеться замінити їх більш дешевими фруктами. Наприклад, яблуками. На що не підеш, коли потрібно позичити гроші.
  • Ідеї. Творчість - це ще один варіант заробити. Ви шиєте декоративні подушки? Чи маєте музичний слух або володієте приголомшливим талантом до малювання? Подумайте над тим, щоб матеріалізувати творчий потенціал. Складіть список усього, що у вас добре виходить і подумайте, як саме заробити на цьому, щоб повернути кредит готівкою в Україні

Віддавати борги - це приємно

Скинути з себе боргові зобов'язання і зітхнути спокійно - ось про що мріє кожен позичальник. Головне, скласти чіткий план і слідувати йому. Якщо ви вирішили не витрачати більше певної суми в день, не варто перевищувати ліміт. Звичайно, в компанії SOS CREDIT можна скористатися послугою пролонгації. У такому випадку термін кредитування буде збільшений.

Кредит готівкою в Україні виручає у багатьох аспектах, особливо, коли його можна взяти онлайн. Всього 20 хвилин вашого часу і, в разі позитивного рішення, протягом 5 хвилин гроші з'являться на картці. Що стосується способів повернення, їх декілька: переказ через поштове або банківське відділення, Приват24, термінали самообслуговування, особистий кабінет на сайті SOS CREDIT.

Як бачите, все досить просто. Якщо у вас виникли додаткові питання, звертайтеся в службу підтримки. Кваліфіковані менеджери допоможуть розібратися в складній ситуації. Бажаємо успіху! 

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.