Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Онлайн кредит з поганою кредитною історією: де взяти?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

"Чому мені відмовили в кредиті?"- одне з найбільш часто зустрічаючихся питань серед клієнтів банків і мікрокредітних організацій. Дійсно, ви старанно готували скани необхідних документів, заповнювали заявку, очікували рішення і ... підсумок невтішний. Давайте ж розберемося, де взяти кредит з поганою кредитною історією і чому це так складно.

Слід почати з короткого пояснення, що ж таке кредит онлайн на картку з дуже поганою кредитною історією і звідки вона береться? Це дані, що зберігаються в БКІ (бюро кредитних історій), несуть інформацію про всі позики, які ви оформили протягом тривалого періоду. Крім цього, там відзначені всі прострочення платежів, несплати та інші проступки. Кожен банк або МФО (мікрофінансова організація) має доступ до цієї інформації, тому займ з поганою кредитною історією отримати непросто, але можливо.

Ваша заявка надходить в роботу кредитному інспекторові або автоматичній системі обробки. Перше, що відбувається - в БКІ запитують історію. Насправді це займає небагато часу, адже сказати, чи надійний позичальник, можна навіть швидко переглянувши звіт системи. Якщо у вашому минулому були неприємні зіткнення з фінансовими організаціями, навряд чи банк або МФО ризикне видати вам кредит з поганою кредитною історією.

Кредит з поганою історією - це вирок?

«Що ж робити, якщо гроші дуже потрібні?» - запитаєте ви. Вихід є! Щодня сотні українців звертаються в БКІ, щоб зрозуміти, чи доступний їм кредит без відмови з поганою кредитною історією. Бувають ситуації, коли позичальник в минулому кредитувався в банку, але зобов'язання по поверненню виконав в повній мірі. Однак ці дані в банку не відобразилися. Через подібні неточності у позичальників часто виникають складнощі під час спроб взяти кредит з поганою кредитною історією.

До речі, кожен житель України має право один раз на рік подати запит в Бюро кредитних історій і дізнатися, яку репутацію він має перед банками і МФО. Якщо ви захочете запитати перевірку ще раз, доведеться заплатити суму в розмірі 40 гривень.

Ходять чутки, що можливо поліпшити свою кредитну історію. Давайте розберемося, чи так це насправді? Зверніть увагу на наступні моменти:

  • Активне використання кредитів. Перше, що дозволить створити відмінний послужний список - активне використання займів. Все відбувається наступним чином: ви можете взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією, при цьому, гасіть борги вчасно.
  • Своєчасне повернення позики. Навіть якщо в минулому ви дали маху, це не означає, що існуюча кредитна репутація закріпиться за вами на все життя. Не повторюйте минулих помилок, сплачуйте взяті кредити вчасно і нові дані займуть гідне місце в статистиці.

До речі, якщо ви берете займи в декількох фінансових організаціях, ваш кредитний рейтинг піде на спад, але як тільки кредити будуть закриті, він виросте. Багато хто цікавиться таким, як кредит з поганою історією. Давайте дізнаємося далі.

Як взяти позику з поганою кредитною історією в SOS CREDIT?

Що стосується мікрофінансової організації SOS CREDIT, компанія пропонує кілька варіантів кредитів з поганою кредитною історією в тому числі. Якщо ви ще не знайомі з позиками від нашої системи, саме час дізнатися про них детальніше. Перший кредит онлайн обійдеться по ставці від 0,01%. Сума вийде мінімальна, практично копійчана. Термін такої позики досягає 30 днів. 

В цілому, не буває безвихідних ситуацій, навіть якщо потрібно оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією. Чи вважаєте, що взяти позику непосильне завдання? Рекомендуємо спробувати мікрокредитування онлайн в компанії SOS CREDIT. 

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.