Кредит с поганою кредитною історією: де отримати?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

"Чому мені відмовлено у кредитних коштах" - одне з найбільш поширених питань серед клієнтів банків та мікрокредітних організацій. Дійсно, ви старанно готували скани необхідних документів, заповнювали заявку, очікували рішення і ... підсумок невтішний. Давайте ж розберемося, де отримати кредит з поганою історією і чому це так складно.

Слід почати з невеличкого пояснення, що ж таке погана кредитна історія і звідки вона може виникнути? Це дані, що зберігаються у БКІ (бюро кредитних історій), інформація про всі кредити, які ви оформили протягом тривалого періоду. Крім цього, там відображаються усі прострочення платежів, несплати та інші проступки. Кожен банк або МФО (мікрофінансова організація) має доступ до цієї інформації.

Ваша заявка надходить на обробку кредитному інспекторові або автоматичній системі. Перше, що відбувається - у БКІ запитують кредитну історію. Насправді це займає мало часу. Зробити висновок, чи надійним є позичальник – легко. Потрібно лише перевірити звіт системи. Якщо у вашому минулому були неприємні історії з фінансовими організаціями, навряд чи банк або МФО ризикне видати позичальнику кредит  з поганою кредитною історією.

Де отримати кредит з поганою кредитною історією?

«Що ж робити, якщо гроші дуже потрібні?» - запитаєте ви. Вихід є! Щодня сотні українців звертаються у БКІ, щоб виправити свою кредитну історію. Трапляються ситуації, коли позичальник у минулому кредитувався в банку, але зобов'язання по поверненню виконав в повній мірі. Однак ці дані в банку не відобразилися. Через схожі помилки у позичальників інколи виникають складнощі під час спроб отримати кредит з поганою кредитною історією.

До речі, кожен громадянин України має право один раз на рік подати запит у Бюро кредитних історій та дізнатися, яку репутацію він має перед банками і МФО. Якщо вам потрібно зробити запит ще раз, доведеться сплатити суму в розмірі 40 гривень.

Ходять чутки, що можна поліпшити свою кредитну історію. Давайте розберемося, чи так це насправді? Зверніть увагу на такі моменти:

  • Активне використання кредитів. Перше, що дозволить створити відмінний послужний список - активне використання кредитів. Все відбувається наступним чином: ви берете кредит кілька разів на рік, при цьому сплачуєте борги вчасно.
  • Своєчасне повернення позики. Навіть якщо у минулому ви дали маху, це не означає, що існуюча кредитна репутація закріпиться за вами на все життя. Не повторюйте минулих помилок, гасіть отримані кредити вчасно і нові дані займуть гідне місце у статистиці.

До речі, якщо ви берете займи в декількох фінансових організаціях, ваш кредитний рейтинг піде на спад, але як тільки кредити будуть закриті, він виросте. Багато хто цікавиться таким, як кредит з поганою історією. Давайте дізнаємося далі.

Як отримати кредит з поганою історією у SOS CREDIT?

Що стосується мікрофінансової організації SOS CREDIT,компанія пропонує кілька варіантів кредитування (кредит з поганою кредитною історією в тому числі). Якщо ви ще не знайомі з позиками від нашої системи, саме час дізнатися про них детальніше. Перший кредит онлайн обійдеться без відсотків. Тобто, під 0% мається на увазі нарахування в 0,01%. Сума вийде мінімальною, практично копійчана. Термін безпроцентного займа досягає 15 днів. Якщо вам необхідні гроші на більш тривалий період, процентні нарахування з шістнадцятого дня будуть проводитись з розрахунку 1,6%.

Взагалі, не існує безвихідних ситуацій, навіть якщо подана онлайн-заявка на кредит з поганою історією. Чи вважаєте, що взяти кредит непосильне завдання? Радимо спробувати мікрокредитування онлайн у компанії SOS CREDIT.

 

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.