Що робити, якщо вам не дають кредити готівкою?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Багато позичальників стикаються з труднощами при спробі взяти кредити готівкою. Деякі не можуть надати необхідні документи, інші ж мають погану кредитну історію, треті стають жертвою помилок з боку банківських службовців. Насправді причини можуть бути різні, ось тільки від розуміння їх природи позичальникові легше не стає. Фінансове питання не вирішується, а почуття безпорадності зростає на очах. Що ж робити? Взяти кредит готівкою онлайн!

 

Що стосується мікрофінансових організацій (МФО), які спеціалізуються на невеликих позиках (наприклад, компанія SOS CREDIT видає суми від 3 000 до 15 000 гривень), їх діяльність користується попитом серед жителів України. Все більше позичальників відмовляються від банківських послуг і звертають свою увагу на МФО.

В останні кілька років робота з банками помітно ускладнилася. Схема співпраці з клієнтами змінилася не в найкращий бік. Більшості з них стало складніше, а деяким взагалі неможливо отримати позику. Адже навіщо брати кредити в Україні готівкою з невигідними умовами, якщо існує альтернатива?

Куди звернутися?

В першу чергу, варто більше дізнатися про мікрокредитування в Україні. Найчастіше такі послуги надають компанії, які по надійності ні в чому не поступаються банкам.

  • Інвестиції. Основний капітал МФО, як і банків, складається з інвестицій. Більшість позичальників до сьогодні впевнені, що, позичаючи гроші в банку, вони беруть кредит у держави. Насправді відсоток банків з державними інвестиціями дуже низький, в більшості своїй інвесторами виступають приватні особи і компанії.
  • Професійна команда. Висококваліфіковані співробітники працюють в кожному відділі SOS CREDIT, починаючи від розробників і до операторів технічної підтримки. Адже згуртований колектив, об'єднаний загальними цілями - це все, що потрібно для першокласної роботи. Завдяки цьому взяти кредит готівкою онлайн стало ще простіше.
  • Прозорі умови. Зайшовши на сайт кредитора, насамперед ви побачите умови кредитування: відсоткові нарахування, доступні до позики суми, термін погашення і так далі. Після уважного вивчення інформації, рекомендуємо перейти до заповнення анкети.
  • Зручна схема повернення. Повернути кредити готівкою можна різними способами. У нашому випадку представлені такі варіанти: термінал самообслуговування, каса банку, Приват24, переказ через поштове відділення. Нагадуємо, послуга пролонгації дозволить продовжити ваш кредит до 30 днів. 

Як оформити позику?

Перше, що потрібно - це заповнити просту анкету. Вас чекають стандартні запитання: ПІБ, адреса проживання, паспортні дані і так далі. Після того, як ви повідомите необхідну інформацію, система в автоматичному режимі опрацює заявку і прийме рішення по кредиту. Зверніть увагу, чим правдивіша і актуальніша інформація, тим вище ймовірність отримати кредит.

Як бачите, кредити в Україні готівкою можна отримати декількома способами. Виберіть, що краще за все підійде в даній конкретній ситуації. Якщо вам складно зробити правильний вибір, дайте собі відповідь на декілька питань:

  • Що я хочу отримати?
  • В якій формі?
  • Який результат мене чекає?

Ознайомтеся з пропозицією SOS CREDIT, заповніть заявку на кредити готівкою і чекайте результату!

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.