Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Онлайн кредит з 18: чи потрібні студентам гроші?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Більшість банківських та інших фінансових установ не видають кредити молоді. З одного боку, це рішення повністю обгрунтоване, бо ризики не отримати виплату у зазначений термін достатньо високі. Багато хлопців і дівчат у такому віці живуть за рахунок батьків, але є й ті, хто вже працює і може собі дозволити взяти онлайн кредит з 18 років. 

Плануєте отримати позику? Рекомендуємо звернути увагу на декілька важливих деталей:

 

·        Визначте свою мету. Основною помилкою більшості молодих людей є відсутність чіткого розуміння, куди витрачати гроші. Мандрівка з друзями, ремонт ноутбуку, білет на концерт: на все це можна взяти кредит готівкою онлайн.

·        Скільки ви готові витратити? Ні для кого не секрет, що для кожного товару чи послуги існує свій ціновий діапазон. Бажання отпримати належну якість з мінімальними фінансовими витратами цілком природно. Визначте суму мінімум і максимум, яку ви згодні заплатити.

·        Як повернути борг? Перед тим як ввести пошуковий запит у Google «оформити кредит онлайн україна», рекомендуємо визначити джерело коштів для погашення позики. Стипендія, заробітна плата, кишенькові гроші – це основні джерела для повернення позики. 

Мета - взяти кредит готівкою онлайн

Якщо повернутися на кілька абзаців вище, ви побачите першу і найголовнішу рекомендацію - визначити мету позики. Багатьом складно виділити основне серед кількох бажань.

 Скористайтеся наступними порадами:

Складіть список бажань, товарів, послуг. Оцініть кожен пункт списку від 1 до 10 за ступенем важливості. Врахуйте, оцінка не повинна повторюватися. Тобто, ви не можете проголосувати 10 балами за новий смартфон, якщо поставили десятку курсам PHP. Кредит готівкою онлайн не покриє всі ваші  забаганки, та й віддавати велику суму боргу завжди складніше.

Задайте собі два питання: «Що мені потрібно?» і «Чого я хочу?». Іноді наші потреби і бажання не збігаються, а іноді увага фокусується на бажаннях, повністю ігноруючи потреби. Підійдіть до вирішення питання раціонально, без чого ви зможете обійтися, а для чого дійсно потрібно оформити кредит онлайн в Україні.

Дайте собі час. Імпульсивні рішення часто призводять до несприятливих наслідків. Припустимо, ви вже знаєте, чого хочете. Відкладіть остаточне рішення на кілька днів. Якщо протягом цього часу воно залишиться тим самим, сміливо беріть позику. 

Як повернути кредит вчасно?

Нарешті ви взяли кредит готівкою онлайн і купили смартфон, з'їздили в подорож, відсвяткували день народження. Тепер на порядку денному стоїть інше питання: «Як вчасно повернути позику?». 

Існує кілька варіантів:

Складіть план. Порахуйте кількість днів, за які потрібно повернути кредитні кошти, скажімо, до 30, як в компанії SOS CREDIT, і відзначте цей період в календарі. Наступний крок, спрогнозуйте доходи. Розподіліть суму на кілька рівних частин і позначте в календарі дати виплат. Тепер залишилося найскладніше – іти по наміченому шляху.

Розставте пріоритети. Як ви здогадалися, замало оформити кредит онлайн в Україні, важливо вчасно погасити позику. Перегляньте свої витрати, подумайте, які статті витрат можна скоротити. Наприклад, кожен день ви купуєте каву вартістю 15 гривень. Провівши прості математичні обчислення, ми дізнаємося, що за 30 днів ви витрачаєте 450 гривень. Чи варта випита кава взятих на себе фінансових зобов'язань? Вирішувати тільки вам.

Як бачите, отримати онлайн кредит з 18 років цілком реально. Головне, підійти до цього питання комплексно, зважено, відповідально, адже саме ці якості відрізняють дорослу людину від дитини.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.