Онлайн кредитування: чи варто боятися?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Страх належить до одного з найірраціональніших і нез'ясовних людських відчуттів. Саме він переслідує позичальника, якого цікавить онлайн кредитування. Хтось боїться нестабільності, інші не довіряють своїм знанням і здібностям щодо детального вивчення договору, третіх жахає обман зі сторони кредитора, деякі побоюються колекторів. Кожна причина має своє підгрунтя. Давайте разом розберемося, чи варто піддаватися страху або все ж таки оформити кредит онлайн?

Кредит – це погано?

Традиція позичати гроші існує з давніх давен. Кілька років тому на ринку з'явилася нова пропозиція – кредитні позики онлайн. Це відразу ж привернуло увагу зацікавлених клієнтів.  Якщо більшість позичальників  звикли звертатися за допомогою до рідних та друзів, іти в банк, користуватися послугами ломбарду, то онлайн кредитування має свої особливі риси. Але для початку поговоримо про страх оформити кредит онлайн.

  • Страх обману. Навіщо невідомим добродіям надавати гроші в борг тим, хто заповнив просту анкету? Відповідь очевидна – проценти. Процентні відрахування по кредиту становлять основний дохід мікрокредитних фінансових організацій (МФО). Тобто, чим довше ви користуєтеся позикою, тим більшу суму доведеться повертати. Це прозора схема, згідно якої працюють всі фінансові установи.
  • Страх не помітити важливу умову договору. Скажіть, наскільки уважно ви читаєте кредитний договір: по діагоналі або скрупульозно розбираючи кожне слово? МФО в обов'язковому порядку перераховує в документі всі зобов'язання для обох сторін. Строк, сума, умови повернення і пролонгації – основні положення, на які варто звернути увагу. Чим уважніше ви прочитаєте договір, тим приємніше використовувати онлайн кредитування.
  • Страх нестабільності. Хоча неспокійні дев'яності залишилися позаду, декотрі із вас побоюються несподіванок. Криза, звільнення й інші непередбачувані обставини напряму впливають на фінансовий добробут. З одного боку, страх цілком зрозумілий, він оберігає, а з іншого – сковує і обмежує. Наприклад, оформити кредит онлайн і подовжити його повернення можна за допомогою послуги пролонгація від SOS CREDIT.
  • Страх колекторів. Як відомо з фільмів і серіалів з кримінальним сюжетом, колектори – це несамовиті хлопці, які залякують недобросовісних позичальників. Немає сенсу заперечувати, що такі ситуації трапляються і в реальному житті, але частіше вони стосуються тільки тих, хто не виконав взяті на себе фінансові зобов'язання. До того ж, кіношні персонажі дещо перебільшені, в повсякденному житті робота колектора лише нагадати про борг.
  • Страх суспільного осуду. Деякі позичальники бояться здатися невдахами в очах друзів і знайомих. Бо успішні люди не беруть кредитні позики онлайн, чи не так? Спростуємо цей розповсюджений стереотип. Згадайте жителів США, більшість яких живе на гроші з кредитних карток. При цьому американці схильні до накопичення боргів, деякі з них розраховуються з кредиторами десятиліттями. А ще вони не зважають на інших і не засуджують один одного.

Онлайн кредитування в Україні

На протязі останніх трьох років ставлення до кредиту помітно змінилося. Усе більше людей беруть кредитні позики онлайн. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує оформити кредит онлайн під 0,99%. Строк кредиту до 30 днів з можливістю подальшої пролонгації, а сума до 3 000 гривень.

Маємо надію, що ми подолали більшість ваших страхів і кредитні позики онлайн стали зрозумілішими і доступнішими. І пам'ятайте, ви боїтеся того, що знаходиться за межами вашого розуміння. Залишилися питання? Звертайтеся до відділу підтримки SOS CREDIT, наші менеджери із задоволенням пояснять, як саме оформити онлайн кредитування в нашій компанії.   

 
Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.