Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Взяти кредит через інтернет: міф чи реальність?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Чому кредитування через інтернет выгідне?

Якщо онлайн шопінг став для нас цілком звичним, то кредити онлайн в Україні тільки набирають популярність серед населення. Основне питання, яке виникає у більшості споживачів - наскільки надійне таке кредитування? У даній статті ми розкриємо всі секрети, підводні камені та скелети в шафі віртуальних кредиторів.

Звідки гроші?

Механізм роботи банку знайомий майже кожному громадянину України, тільки про те, як взяти кредит онлайн знають не багато. Банківська установа позичає гроші у Центробанку або інвестора і перепозичає їх, у свою чергу, клієнтам. Профіт обчислюється відсотками, які позичальники платять за користування кредитом.

Тобто, віддаючи гроші в тимчасове користування, банк отримує прибуток. Розмір процентної ставки у випадку з мікрокредитами готівкою досить різний, все залежить від суми і терміну позики, але тільки 20% клієнтів отримують позитивне рішення від банківського працівника. До того ж, якщо взяти середню суму, за якою звертаються більшість (близько 2000 -3000 грн.), і витрати часу та сил на оформлення кредиту, висновки невтішні.

Висока переплата як найкраще поєднується з такими ж високими затратами часу. Тільки порахуйте: дорога в банк, черга до кредитного консультанта, збір пакету документів, підписання договору, очікування розгляду заявки. Довго? А вам всього лише потрібно пару тисяч гривень до зарплати, щоб оплатити ремонт пральної машини або купити ліки. Назріває резонне питання: де взяти кредит онлайн на короткий термін?

Знайомтеся, кредити онлайн в Україні

Саме в цій ситуації допоможуть мікрокредитні фінансові організації (МФО). В Європі такі компанії працюють близько десяти років, в Україні більше трьох. Якщо звернутися до історії, SOS CREDIT вийшов на ринок близько двох років тому. За цей час сотні клієнтів оцінили переваги короткострокової позики. Багато з них вирішують взяти кредит через інтернет повторно.

Гроші для кредитування МФО отримують також у зовнішніх інвесторів, тому надійність банківських установ і невеликих мікрокредитних компаній знаходяться на одному рівні. Що стосується відсотків по кредиту, пропозиції досить різні. Наприклад, SOS CREDIT приготував для нових клієнтів акційну пропозицію - знижка від 0,01%. Взяти кредит онлайн можна від 7 до 30 днів з можливістю пролонгації, сума варіюється від 500 до 15 000 гривень.

Що робити? Взяти кредит через інтернет!

Сумніви - це нормальна реакція людської психіки, яка захищає нас від необдуманих вчинків і їх наслідків. Вивчіть кредитну пропозицію, перш ніж стрімголов кинутися назустріч грошам.

Кредити онлайн в Україні - це принципово новий підхід до позик. Факти про онлайн кредитування говорять самі за себе:

  • Швидкість видачі кредиту варіюється від 5 до 20 хвилин. Завдяки цьому фінансові труднощі не встигнуть застати вас зненацька. Заповнити заявку і отримати підтвердження можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
  • Взяти кредит онлайн без довідок про доходи та інших документів, що підтверджують ваш матеріальний статус, реально! Не забудьте приділити окрему увагу заповненню анкети, чим точніше інформація, тим вище шанс отримати позику;
  • Дострокове погашення дозволяє виплатити борг раніше і заощадити на відсотках. Дуже зручно для тих, хто відчуває себе не в своїй тарілці після взятих на себе фінансових зобов'язань.

Існують десятки причин, щоб взяти кредит онлайн. Головне, прийняти правильне рішення і вибрати вигідна кредитна пропозиція. Ознайомтеся з детальною інформацією про позики від SOS CREDIT. Залишилася справа за малим, заповніть заявку та випийте чашечку чаю, чекаючи підтвердження.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.