Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Як онлайн позики латають сімейний бюджет?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Розраховувати гроші до заробітної плати, економити і постійно відмовляти собі в усьому - саме такої долі прагнуть уникнути всі українські сім'ї. Однак тільки половині з них вдається не взяти гроші в борг. Інша ж половина успішно поборює труднощі тільки завдяки короткостроковим кредитам.

В першу чергу варто розібратися, чому виникає нестача грошей? На думку експертів, причини браку фінансів полягають у наступних факторах:

  • Низький рівень фінансової грамотності. Отримуючи зарплату, ви складаєте гроші в одну купу, яка гордо іменується сімейним бюджетом, і берете звідти купюри протягом місяця, поки вони не закінчаться. Знайома ситуація? Для більшості клієнтів компанії SOS CREDIT, які задають пошукові запити «отримати гроші в борг», це звичайна ситуація. Чи варто говорити, що гроші люблять, щоб їх рахували?
  • Необдумані витрати. У століття реклами, яка підстерігає потенційного покупця на кожному кроці, складно втриматися від спонтанних покупок. Все, що куплено під впливом емоцій можна сміливо віднести до категорії «сміття». Пам'ятайте, планування необхідне, адже терміново в борг врятує будь-яку складну ситуацію.
  • Невміння визначати потреби і бажання, а також відокремлювати їх між собою. Напевно у вас траплялася ситуація, коли ви мріяли про новий манікюр у той момент, коли зимові чоботи потребували ремонту? Це яскрава ілюстрація конфлікту бажань і потреб. Деякі люди віддають перевагу бажанню "хочу взяти гроші в борг", а деякі звертають увагу на існуючі проблеми. Задайте собі питання, а до якої категорії належите ви?

Взяти гроші в борг: брати чи не брати?

Поки ви знайомилися з найбільш поширеними причинами безгрошів'я, ми склали для вас план виходу з кризи, і отримати гроші в борг лише один з варіантів вирішення проблеми.

  • Рахуйте. Всі гроші, які є у вашому гаманці або на банківській картці підлягають найсуворішому обліку. Визначте суму прибутку в місяць, порахуйте основні витрати (орендну плату, комунальні платежі, мобільний зв'язок і так далі) і відкладіть отриману суму. Залишок поділіть на дві рівні частини: 50% заощадьте, а наступні 50% залиште на кишенькові витрати.
  • Заробляйте. Знайдіть можливість додаткового прибутку. Робота на неповний день, часткова зайнятість у вихідні, додаткове навантаження на основній роботі також збільшить заробіток. Якщо все складеться, то терміново в борг брати не доведеться.
  • Візьміть у борг. Це вимушений крок, який, як не дивно, цілком виправданий. Кредити онлайн - це чарівна паличка. Наприклад, SOS CREDIT пропонує кредити онлайн в Україні від 0,01%. Це відмінний варіант, враховуючи, що оформлення заявки і очікування рішення займає не більше 20 хвилин. 

Поспішаємо: терміново в борг

Уявіть спортсмена, який готується до олімпійських ігор. Він дотримується режиму харчування, тренувань і сну, акумулює сили для основного змагання. Без системного підходу олімпійцеві не досягти піку фізичної форми і тим більше не перемогти.

Складно, скажете ви? Втомилися від обмежень? Змініть ставлення до своїх фінансових справ і вам більше не доведеться економити. В першу чергу вирішите, що важливіше, потурати мінливим бажанням і сидіти в борговій ямі або витрачати осмислено і грамотно, водночас маючи заощадження.

Терміново в борг взяти досить просто. Особливо, якщо визначити для себе фаворитів ринку мікрокредитування. Рекомендуємо стежити за новинами, акціями та пропозиціями SOS CREDIT, щоб не пропустити вигідну позику.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.