Гроші до зарплати онлайн на карту

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. Умови отримання кредиту до зарплати
 2. Де взяти кредит до зарплати в Україні?
 3. Хто може взяти кредит до зарплати?
 4. Як оформити займ до зарплати в SOS CREDIT?
 5. Як швидко отримати гроші до зарплати?
 6. Як повернути гроші?
 7. Популярны питання

Іноді трапляється так, що кредит до зарплати онлайн – це єдиний вихід із ситуації. Адже у родичів, друзів і сусідів не завжди можна позичити кілька сотень гривень до зарплати.

З одного боку, зайти на сайт фінансової організації набагато простіше, ніж шукати того, хто дасть гроші в борг, а з іншого, онлайн сервіс не буде питати про цілі кредитування і вимагати пояснень про призначення суми. Та й переказ на карту займе всього лише 5 хвилин після схвалення платежу.

Умови отримання кредиту до зарплати

Тип кредиту банківський, онлайн-кредит
Процентна ставка від 0%
Спосіб отримання на картку
Сума кредиту до 15 000 гривень
Вік від 18 років

Де взяти кредит до зарплати в Україні?

Наш сайт SOS CREDIT надає онлайн кредити всім охочим мешканцям України незалежно від кредитної історії, працевлаштування та рівня доходу. Щоб отримати гроші на карту, вам потрібно заповнити аплікаційну форму.

Вона складається з питань, відповіді на які допоможуть дізнатися про позичальника основну контактну інформацію, паспортні дані та ІПН. Після заповнення ви відправляєте заявку на розгляд і отримуєте миттєве рішення.

Хто може взяти кредит до зарплати?

Взяти гроші до зарплати на картку можна тим, хто досяг 18 років і проживає на території України, за винятком Автономної Республіки Крим та зони антитерористичної операції.

Гроші в борг через інтернет доступні жінкам і чоловікам, пенсіонерам, студентам і безробітним. До речі, кредитна історія не завжди відіграє вирішальну роль. Ми видаємо швидкі займи в Сумській, Київській, Дніпропетровській та інших областях України.

Гроші до зарплати онлайн на карту

Як оформити займ до зарплати в SOS CREDIT?

Щоб отримати займ до зарплати на карту, потрібно просто заповнити спеціальну форму і відповісти на кілька запитань. В цілому це займає всього лише кілька хвилин. Наші постійні клієнти самі переконалися в цьому на власному досвіді.

Переваги онлайн кредитування:

 • Мінімум питань в анкеті. Ми підібрали для вас тільки найпростіші питання, відповівши на які ваші шанси на отримання мікропозик збільшуються;
 • Миттєва верифікація карти. Підтвердження по вашій картці відбувається протягом 5 хвилин;
 • Без довідки про доходи. Багато фінансових установ вимагають довідку про доходи, ми скасували цю опцію і довіряємо вам на слово!

Як швидко отримати гроші до зарплати?

Гроші до зарплати ми переводимо на карту відразу ж після схвалення заявки. Вам залишиться тільки перевести в готівку суму в банкоматі або ж оплатити покупку через інтернет.

Як повернути гроші?

Щоб повернути гроші в нашому арсеналі є безліч варіантів, зверніть увагу, деякі з них доступні цілодобово:

 • Переказ за допомогою Особистого Кабінету;
 • Переказ в банківському відділенні;
 • Оплата у відділенні Укрпошти;
 • Оплата через Айбокс.

До речі, перевага оплати за Особистим Кабінетом, оскільки перерахування відбувається в максимально короткі терміни.

Гроші до зарплати онлайн на карту

Популярні питання

Багато наших клієнтів цікавляться, чи можна продовжити кредит через інтернет? Звичайно, ми надаємо можливість відстрочки на 7,14 і 30 днів. Щоб підключити цю послугу, вам необхідно всього лише зайти до кабінету, вибрати термін пролонгації і погодитися з умовами продовження виплати.

Які потрібні документи для отримання кредиту до зарплати?

Щоб отримати в борг на банківську картку, вам знадобиться тільки паспорт або ID-карта та ІПН. Додаткові довідки, які часто потрібні в банку, не потрібні. Саме тому зібрати пакет необхідних документів відбувається практично миттєво!

Які вимоги до позичальників?

Відносно вимог до позичальників, в тому числі і з поганою кредитною історією,

Переваги нашого сервісу:

 • Досягнення повноліття. Якщо вам виповнилося 18 років, ви можете отримати швидкий кредит;
 • Проживання та знаходження на території України. Зверніть увагу, взяти гроші і зробити погашення можна тільки перебуваючи в Україні;
 • Дотримання умов договору. Це зовсім не складно, вам потрібно всього лише оплатити суму кредиту і відсотки в обумовлений термін.

Як бачите, все просто і прозоро.

Яку максимальну суму грошей можна взяти в кредит до зарплати?

Ті клієнти, які подають заявку на швидкі гроші вперше, можуть отримати до 10 000 гривень, а сума для постійних клієнтів збільшується до 15 000 гривень. До речі, переклад можна отримати на зарплатну карту або будь-яку іншу. Головне, щоб вона була чинною.

В якому місті можна оформити заявку?

Онлайн кредити хороші тим, що подати заявку можна в будь-якому куточку України, де є інтернет. Адже для доступу на сайт потрібен тільки гаджет і стабільна передача даних. Тільки уявіть, ви перебуваєте у відрядженні в іншому місті і вам терміново знадобилися гроші. Все, що потрібно зробити – це перейти на сайт і за кілька хвилин отримати гроші з мінімальною комісією.