Кредит Одеса

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?
 2. Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?
 3. Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT
 4. Популярні запитання

Все більше людей в Одесі вибирають для себе взяти гроші в кредит. Це зручний інструмент, завдяки якому можна реалізувати те, до чого ви б йшли довше через шлях накопичення.

Наприклад, у вас з’явилася можливість придбати товар за вигідною ціною, або вам необхідно почати користуватися річчю тут і зараз. Можливо, ви хочете підвищити рівень життя і не соромитися у проявленні власних бажань. Також, може бути, вам доводиться вибирати, що купити перед зарплатою.

Вирішити всі ці питання і отримати вигідний кредит вам допоможе наша компанія. Все, що вам потрібно – доступ до інтернету, а також 30 хвилин часу.

На яких умовах можна взяти кредит онлайн на карту в Одесі без застави?

Для цього вам будуть потрібні паспорт або ID-картка громадянина України, ідентифікаційний код платника податків, номер телефону будь-якого українського мобільного оператора, а також діюча банківська карта. Термін відкриття позики – від одного дня, до одного місяця.

Кожен новий клієнт може отримати позику від 300 грн до 10 000 грн. У разі повторного звернення, розмір кредиту може бути збільшеним до розміру 15 000 грн. Виплати проводяться тільки в національній валюті України – гривня.

Тип кредиту Онлайн-кредит
Відсоткова ставка Від 0%
Спосіб отримання На картку
Сума кредиту До 15 000 гривень
Вік Від 18 років

Як оформити заявку на терміновий кредит в Одесі через інтернет?

Етап 1.

Відкрийте наш сайт. На головній сторінці ви побачите калькулятор. За його допомогою виберіть розмір бажаної суми, і встановіть проміжок кредитування. Також програма відразу ж покаже вам розмір відсотка за користування кредитом.

Для продовження виберіть опцію «Отримати кредит». Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, то ви можете оформити пролонгацію угоди в своєму Особистому Кабінеті.

Етап 2.

Оформіть реєстрацію на сайті. Заповніть поле з номером телефону, адресою електронної пошти, придумайте пароль. Рекомендуємо використовувати поштові скриньки сайтів Google, ukr.net. Надалі ви будете їх використовувати для відвідування Особистого Кабінету.

Етап 3.

Заповніть анкету. У цьому полі потрібно ввести свої паспортні дані плюс ідентифікаційний код. Інші документи вам не знадобляться. При заповненні заявки будьте уважні – уникайте неточностей, помилок і друкарських опечаток. Коректні дані дуже важливі для успішного проходження процедури.

Етап 4.

Прикріпіть діючу карту будь-якого банку України.

Етап 5.

Ознайомтеся з умовами договору, а потім підпишіть його. Рішення приймає автоматизована система протягом декількох хвилин.

Етап 6

Після закінчення оформлення і підписання договору вам прийде повідомлення про видачу позики – смс на телефон і лист на електронну пошту. Також ви можете бути в курсі про статус своєї заявки через Особистий Кабінет.

Сума,що ви запросили, буде відправлена ​​через 5 хвилин після повідомлення. В окремих випадках це може зайняти трохи більше часу – в залежності від регламенту роботи банку.

Кредит Одеса

Які переваги оформлення позики в компанії SOS CREDIT

 1. Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Це допоможе вам уникнути відвідування банківських установ та довгого очікування своєї черги у відділенні. Отримати позику “не встаючи з дивана” – так просто.
 2. Для отримання кредиту вам необхідно мінімум документів – досить мати паспорт та ІПН. Оформлення відбувається без документів, що підтверджують працевлаштування та ваш дохід. А також вам не потрібно надавати заставу і відгуки від поручителів.
 3. Система практично миттєво приймає рішення. Таким чином виключається “людський фактор”. Наша компанія надає одні з найвигідніших умов на ринку МФО по відсоткових ставках.
 4. Для постійних споживачів працює Програма Лояльності – при успішному погашенні боргу, ви отримуєте знижку – 5%.
 5. Для зручності наших клієнтів ми проводимо регулярно акції, знижки та промокодом.

Також одна з переваг отримати гроші в кредит в Одесі є те, що оформлення миттєве для наступних категорій:

 • студенти
 • пенсіонери
 • переселенці
 • військовослужбовці
 • інваліди
 • мами в декреті

 Популярні запитання

Яку суму можна отримати?

Кожен новий клієнт може оформити кредит на суму від 300 до 5 000 грн. Надалі розмір позики може збільшитися до 15 000 грн.

Як швидко розглядається заявка?

Після завершення процесу оформлення анкети, розгляд заявки відбувається автоматично, він займає часу до п’яти хвилин.

Кредит Одеса

Чи реально отримати гроші в кредит в Одесі без довідки про доходи?

Для оформлення кредиту на карту в Одесі, вам достатньо надати паспорт та код. Позики видаються громадянам України а також вам повинно бути більше 18-ти років.

На карту якого банку можна отримати кредит?

Ви можете отримати позику на діючу банківську карту будь-якого банку України.

Повернення коштів ви можете зробити будь-яким зручним способом: через Особистий кабінет, через платіжний термінал банків, шляхом внесення активів в касу будь-якого банку України, зробивши переказ у відділенні Укрпошти.