Кредит у гривні

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. Умови надання кредиту в гривні
 2. Як оформити кредит в гривні?
 3. Які плюси оформлення кредиту у SOS CREDIT?
 4. Як погасити кредит?
 5. Популярні питання

Багато українців беруть кредит у гривні, оскільки саме такий тип позики максимально вигідний. Особливо, якщо отримати гроші на картку в фінансовій установі. Однак варто бути обережним і планувати свій бюджет заздалегідь, адже борги мають властивість накопичуватися, якщо не платити за ним вчасно.

Саме тому перш ніж отримати кредит необхідно тверезо оцінити ситуацію і поставити собі кілька запитань: чи дійсно вам настільки необхідні гроші, щоб звернутися в МФО і чи достатньо джерел доходу для повернення коштів. Рекомендуємо провести розрахунки і визначити для себе графік виплат. Хочете отримати споживчий кредит? Готуйтеся до заповнення аплікаційної форми.

Умови надання кредиту в гривні

Тип кредиту онлайн
Процентна ставка Від 0%
Спосіб отримання На картку
Сума кредиту До 15 000 гривень
Вік Від 18 років

Як оформити кредит в гривні?

Перше, що потрібно зробити – це зайти на головну сторінку сайту або до кабінету. Наступний крок – виберіть необхідну суму і термін на кредитному калькуляторі. Врахуйте, що під час першого разу ви можете отримати від 300 до 10 000 гривень, але при подальшому кредитуванні ця сума збільшується. Особливо, якщо клієнт зарекомендував себе як надійний. Що значить надійний? Той, хто погашає вчасно.

Які плюси оформлення кредиту у SOS CREDIT?

 1. Взяти кредит в гривні на будь-яку картку українського банку без застави. Будь-яка картка, яка відкрита на ваше ім’я підійде для переказу. Простежте, щоб термін дії карти відповідав дійсності. Незаперечний плюс – закладати майно, коштовності або якісь інші матеріальні цінності не потрібно.
 2. Шанси на позитивну відповідь дорівнюють 86%. Наша автоматична система перевірки заявок дозволяє значно швидше й ефективніше їх обробляти, а значить і давати позитивну відповідь.
 3. Всі операції відбуваються онлайн. Вам навіть не потрібно виходити з дому для оформлення документів, а для екстрених випадків це дуже важлива опція.

Це тільки деякі переваги, які вже встигли оцінити наші постійні клієнти. Хочете переконатися на власному досвіді? Тоді реєструйтеся і заповнюйте заявку!

Кредит у гривні

Як погасити кредит?

Щоб погасити кредит, вам необхідно вибрати зручний варіант оплати: через Особистий Кабінет, у банківському відділенні, через Айбокс, а також через поштове відділення. Щоб здійснити оплату необхідно знати точну суму і реквізити платежу. До речі, нагадуємо, комісія за переказ стягується в залежності від варіанту оплати банківською установою, компанія SOS CREDIT не бере додаткової комісії.

Кредит у гривні

Популярні питання

Багато клієнтів запитують, а які типи позик ми видаємо?

 • Кредит готівкою;
 • Швидкий кредит;
 • Кредит на товари.

Це означає, що цілі можуть бути абсолютно будь-якими. Ми не обмежуємо своїх клієнтів і не вимагаємо інформації про призначення кредиту, але він може бути і споживчим.

Чи можу я взяти кредит, якщо у мене вже є кредити?

В Україні наявність кредиту не є умовою, при якій ви не можете отримати гроші в МФО. Однак варто звернути увагу на той факт, що, маючи готівковий кредит в банку або іншій фінансовій установі, ваші шанси не такі високі. Оптимально, якщо у вас перед подачею заявки немає непогашених кредитів або всі борги за місяць погашені.

Як дізнатися залишок заборгованості за кредитом?

Щоб дізнатися залишок заборгованості перейдіть до кабінету і подивіться суму й умови договору. Також, якщо немає можливості самостійно дізнатися залишок боргу, рекомендуємо вам зателефонувати за номером служби 0 800 211 767.

Рекомендуємо здійснювати оплату вчасно, оскільки кожен день прострочення вам налічується підвищений відсоток. Або ж оформіть пролонгацію. В такому випадку ви скористаєтеся перевагами мікрофінансових кредитів по максимуму.

Як дізнатися статус розгляду моєї заявки?

Всі заявки розглядаються в автоматичному режимі, тому результат ви дізнаєтеся практично миттєво. Зайдіть до кабінету, подивіться статус заявки або зателефонуйте на наш номер клієнтської підтримки. Крім цього, після рішення, яке буде прийнято системою, ви отримаєте sms або e-mail результати.