Онлайн кредит з 18 років онлайн на карту в Україні

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. На яких умовах дають кредит з 18 років?
 2. Чому банки не дають кредит 18-річним?
 3. Де взяти кредит з 18 років без довідок й поручителів та чи реально взагалі його отримати?
 4. Як проходить процедура оформлення кредиту?
 5. Погашення кредиту
 6. Популярні питання

Сучасні студенти часто відчувають потребу у грошах, кредит з 18 років може стати тією самою фінансовою підтримкою, що так їм потрібна. Молоді хлопці та дівчата зіштовхуються з різними непередбаченими ситуаціями: вийшов з ладу побутовий електроприлад, підвищення вартості навчання у ВНЗ, переїзд, придбання навчальних матеріалів. Не завжди зручно просити у батьків або друзів. У банку взяти займ студентам проблематично.

Де ж взяти у борг без офіційної роботи, стажу, трудової книжки та поручителів? Оформити заявку та гарантовано отримати потрібну суму 24/7 можна у мікрофінансовій організації (МФО). Отримати мікрокредит за короткий термін можна з дому, використовуючи мобільний телефон або комп’ютер.

На яких умовах дають кредит з 18 років?

Взяти швидкий займ на картку можна на наступних умовах:

 1. Сума – від 500 гривень до 15 000 гривень.
 2. Терміни кредитування – від 1 до 30 днів.
 3. Кілька способів погашення: каса банку, термінал, сайт МФО, інтернет-банкінг.
 4. Можливість подовжити кредитування до 30 днів у разі неможливості сплатити займ вчасно та уникнути прострочки й штрафу.

Детально про умови кредитування можна дізнатися на сайті мікрокредитної компанії або зателефонувати оператору на гарячу лінію.

Основні положення:

Сума  від 500 грн до 15 000 грн
Форма видачі  кредит онлайн на картку
Вік від 18 років
Відсоткова ставка  1,6% на день
Пролонгація до 30 днів

Чому банки не дають кредит 18-річним?

У законодавстві України зазначено: кожен громадянин, що досяг 18-річного віку, може скористатися послугами банку. Насправді кредит з 18 років без довідок та поручителів такому позичальникові скоріш за все не дадуть. Максимум, на який можуть розраховувати студенти: оформити у банку кредитну карту з мінімальним лімітом. Неофіційно, банки починають видавати грошові займи тим клієнтам, яким вже виповнився 21 рік.

Яка причина відмов:

 • відсутність офіційного заробітку – якщо студент має підробіток, то найчастіше неофіційно;
 • у позичальника чимало витрат – оплата навчання, житла та ін.;
 • позичальник не може привести поручителя;
 • немає цінного майна, що можна розглядати як заставу.

Як же бути молодикам, яким ще не виповнилося 21 року? Оформити у банку платіжну картку та звернутися по допомогу у мікрофінансову компанію. Наприклад, SOS CREDIT.

Де взяти кредит з 18 років без довідок й поручителів та чи реально взагалі його отримати?

Чимало МФО видають 18-річним позичальникам онлайн-кредити швидко та без проблем: молодим клієнтам невигідно псувати кредитну історію, тому вони повертають гроші своєчасно. МФО позичають без комісій, первинних внесків, довідок та інших умов.

Переваги отримання грошей у SOS Credit:

 1. Мінімум документів та немає бюрократії. Щоб оформити кредит в інтернеті, досить мати паспорт та код.
 2. Оперативність. Щоб отримати грошовий кредит на банківську карту, знадобиться мінімум часу. Можна перебувати у будь-якому куточку України, подавати заявку навіть серед ночі.
 3. Лояльність. SOS Credit пропонує можливість подовжити термін кредитування, прийнятну відсоткову ставку, промокоди та інші способи оформити швидкий займ максимально вигідно.
 4. Робота 24/7. Щоб якнайшвидше отримати кредит за паспортом, просто подайте заявку. Програма обробить її автоматично, не звертаючи уваги на день тижня й час доби.

Найчастіше молоді позичальники оформлюють мікрокредит на навчання, оренду житлоплощі, навчальні курси, купівлю нових речей та гаджетів.

Онлайн кредит з 18 років онлайн на карту в Україні

Як проходить процедура оформлення кредиту?

Щоб отримати кредит онлайн на картку з 18 років в Україні без відмови, досить кілька простих дій:

 1. Приготуйте паспорт та код. У деяких випадках система може запитати сканкопії документів. Зробіть їх максимально чіткими, щоб інформацію можна було легко ідентифікувати.
 2. Пройдіть авторизацію на сайті. Використовуйте чинний номер телефону, на нього згодом отримуватиме смс з рішенням. Пароль від Особистого Кабінету небажано передавати третім особам.
 3. Заповніть аплікаційну форму. Заповнюючи анкету, будьте уважні, не припускайтесь помилок та неточностей. Пишіть правдиві дані, оскільки система ретельно перевіряє кожну заявку, у разі виявлення невідповідностей ви отримаєте відмову. Помітили помилку самостійно після відправлення анкети? Зателефонуйте на гарячу лінію та поясніть ситуацію співробітнику.
 4. Введіть дані карти. Обов’язково вкажіть номер, термін дії, CVV-код. Для верифікації система заблокує на рахунку 1 гривню, тому подбайте про позитивний залишок.
 5. Вивчіть умови. Отримали схвалення? Тепер уважно читайте договір: строки виплат, суму до повернення, поставте електронний підпис та отримайте гроші на карту.

Пам’ятайте, що електронний договір має ту ж юридичну правомірність, що й контракт на паперовому носії.

Погашення кредиту

Погасити мікрозайм слід в обумовлені терміни одним загальним платежем. SOS Credit пропонує кілька зручних способів

 • Особистий кабінет. Авторизуйтесь на сайті, використовуючи логін та пароль, і внесіть всю суму. Закрити кредит можна достроково.
 • Інтернет-банкінг. Необхідно увійти в платіжну систему банку, що обслуговує вашу карту. Введіть всі реквізити, вкажіть призначення платежу та сплатіть займ.
 • Банк або Укрпошта. Необхідно надати касирові всі реквізити та перерахувати суму.
 • Термінали. Щоб погасити кредит, потрібен номер кредитного договору, ПІБ платника, ІПН. Деякі термінали можуть брати додатковий відсоток за проведення операції, важливо врахувати це при оплаті.

Сплативши кредит, збережіть всі чеки та платіжні документи. Побачити стан свого займу можна в Особистому Кабінеті на сайті soscredit.ua.

Онлайн кредит з 18 років онлайн на карту в Україні

Популярні питання

Вирішили вперше брати терміновий займ у МФО? Обов’язково проаналізуйте всі вимоги та умови кредитування. Варто звернути увагу на:

 • відсоткову ставку;
 • терміни погашення займу;
 • умови дострокового закриття;
 • обмеження за віком;
 • пільговий період;
 • умови активації послуги пролонгація.

Які вимоги до 18-річним позичальникам?

Щоб збільшити шанси на оформлення кредиту, перевірте свою заявку на правильність введення даних. Відповідайте на питання максимально розгорнуто, без помилок та одруківок.

Які типи кредитів можна оформити?

З 18 років можна оформити:

 • кредит готівкою;
 • споживчі кредити;
 • кредит на техніку;
 • кредит безробітним;
 • кредит студентам.

Які можливі суми й терміни кредитування

Взяти кредит з 18 років у МФО можна терміном до 30 днів. Клієнти, що оформлюють у борг вперше, можуть розраховувати на суму до 10 000 гривень. Повторні позичальники можуть отримати до 15 000 гривень.

Документи, необхідні для отримання кредиту з 18 років

Щоб оформити займ потрібні:

 • паспорт громадянина України або id-карта;
 • ідентифікаційний податковий номер;
 • активна платіжна карта будь-якого українського банку з позитивним залишком;
 • мобільний номер телефону.