Рефінансування кредиту: що це таке?

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Напевно кожна людина, яка мала справу із кредитуванням, знайома з поняттям рефінансування кредиту. Цей метод допомагає оплатити позику і виконати свої зобов’язання перед кредитором. У чому ж він полягає?

Якщо казати простими словами, ви отримуєте ще один новий кредит, щоб повернути старий борг, але на більш вигідних умовах. Наприклад, ви взяли в борг 15 000 гривень в мікрофінансової організації (МФО), але щось пішло не за планом і повернути гроші в строк не вийшло. Для цього вам необхідно звернутися в іншу організацію і запитати, чи має компанія послугу рефінансування (перекредитування). Щоб скористатися нею, необхідно підписати договір. До слова, в документі зазначено, під які цілі МФО видає позику.

Рефінансування кредиту: що це таке?

Однак не варто плутати перекредитування і реструктуризацію. Остання має на увазі зміну процентної ставки, терміну кредитування або інших умов договору. Принципова відмінність рефінансування – поява ще одного нового кредитора.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Ще одним питанням, яке по частотності знаходиться на самому початку списку, є питання з кредитною історією. Що таке кредитна історія?

Це репутація позичальника, в якій відображаються всі коли-небудь взяті у фінорганізацій в борг гроші. Завдяки такій хронології видно, наскільки ви надійні. Перед тим як схвалити кредит, будь то банк або МФО, менеджер обов’язково перевіряє цю інформацію в Бюро кредитних історій. Як бачите, даних, зазначених у заявці на позику, недостатньо.

Варто згадати про таку очевидну деталь, яку ігнорують більшість позичальників – чесність під час заповнення заявки на кредит. Важливо, щоб всі дані, які ви вказуєте в аплікаційній були достовірними. Тим більше, в століття високих технологій перевірити це не так вже й складно. Соціальні мережі, телефони родичів і друзів, не кажучи вже про вашу банківську репутацію.

Як підвищити свої шанси на позику?

  • ​По-перше, варто усвідомити – чим нижче ризики фінансової організації, тим імовірніше, що ви отримаєте кредит. Тобто, чим вище ваш дохід, краще кредитна історія, надійніше місце роботи, тим більше шансів отримати гроші.
  • ​По-друге, уважно заповнюйте заявку. Дата народження, сума доходу, адреса проживання повинні відповідати дійсності. Навіть випадкова помилка може коштувати вам позики.
  • По-третє, попередьте осіб, номери телефонів яких зазначено в заявці. Іноді менеджери перевіряють контакти, залишені позичальником. Не турбуйтеся, це стандартна процедура, яка необхідна для підтвердження вашої особистості або фактів, зазначених у формі.

Кредит без довідки про доходи в Україні

Окрім рефінансування кредиту більшості позичальників цікавий кредит без довідки про доходи. У компанії SOS CREDIT, до речі, це не обов’язково. Головне, заповнити заявку і відправити її на розгляд. До речі, кожен запит розглядається системою в автоматичному режимі.

Рефінансування кредиту: що це таке?

Що стосується умов кредитування, вони досить прості: від 0,01% на перший кредит для нових клієнтів строком до 30 днів з можливістю пролонгації. Останнім часом клієнти все частіше використовують промокод на знижку і беруть участь в програмі лояльності. Це дозволяє істотно заощадити, а то і зовсім взяти кредит від 0,01%.

Як бачите, можливості є. Не прогавте свій шанс, скористайтеся кредитом від компанії SOS CREDIT і отримайте не тільки гроші, але і надійного фінансового партнера, який завжди прийде на допомогу.