Що таке промокод на кредит SOS CREDIT?

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Отримати кредит за зниженою процентною ставкою, а то й зовсім без відсотків – заповітна мрія кожного позичальника. Ми подолали довгий шлях, перш ніж запустити цю акцію. Відтепер кожен бажаючий може отримати промокод на кредит SOS CREDIT та взяти в борг гроші на більш вигідних умовах.

Для початку давайте розберемося, що ж таке промокод? Це набір букв або цифр, який надає право на знижку його власникові. Найчастіше, цю комбінацію потрібно ввести у спеціальне поле на сайті компанії. Наприклад, в нашій системі існує два віконця для введення подарункового коду: на головній сторінці та в Особистому Кабінеті.

Якщо ви використовуєте знижки на кредити в сос кредит на головній сторінці, вам необхідно виконати наступні дії:

  • Перейдіть до калькулятору, оберіть термін і суму кредитування;
  • Заповніть спеціальне поле для промокода і натисніть кнопку “Застосувати”;
  • Заповніть заявку та відправте її на розгляд.

Якщо ви відповіли ствердно, гроші буде перераховано на банківську картку через 5 хвилин. Промокод на кредит не впливає на швидкість отримання займу.

Найчастіше цей метод використовують наші нові клієнти. Що стосується постійних позичальників, схема отримання кредиту за зниженим відсотком трохи відрізняється:

  • Увійдіть до Особистого Кабінету;
  • Вкажіть дані про заробітну плату та введіть промокод у спеціальне поле;
  • Натисніть кнопку «Застосувати»;
  • Подайте заявку на розгляд.

Як бачите, все досить просто. Основна частина клієнтів запитує, а де знайти промокод на кредит сос кредит?

Знижки на кредити

Знижки на кредити SOS CREDIT можуть бути вказані у святковій розсилці, смс-повідомленнях, друкованих рекламних матеріалах. До речі, якщо ви хочете скористатися можливістю взяти кредит за зниженою ставкою, радимо вступити до офіційної спільноти Facebook, проявляти активність: коментувати публікації, залишати лайки, відгуки, брати участь в обговореннях.

Ще кілька вимог щодо використання знижок на кредити: досягнення вісімнадцятирічного віку та проживання на території України. На жаль, до виключень належать громадяни, які перебувають на тимчасово окупованих територіях і в зоні АТО. В іншому, зовсім не важливо, у якому регіоні України ви знаходитеся, адже процедура оформлення та отримання кредиту здійснюється онлайн.

Стабільний вихід в Інтернет з планшета, мобільного або ноутбука дозволить всього за 20 хвилин взяти необхідну суму грошей на будь-яку банківську картку України. Після того, як гроші надійдуть на рахунок, вам залишиться тільки зняти готівку у найближчому банкоматі.

Промокод на кредит сос кредит і повернення коштів

Багато хто запитує, як впливає промокод на погашення кредиту. На жаль, ця комбінація не впливає на терміни і суму повернення. Це дозволить тільки знизити процентні нарахування на 10-15-20%, а інколи і на 50%! Іноді компанія запускає акції, під час яких клієнти можуть отримати кредит зовсім без відсотків. Багато позичальників шукають можливість скористатися саме такою пропозицією від нашої компанії.

До речі, одна людина може використати знижки на кредити тільки один раз. Подробиці про те, де отримати і як скористатися акційною пропозицією шукайте на сайті компанії в розділі “Запитання та Відповіді“. Також ви можете ставити запитання за телефоном гарячої лінії 0800211767.

Будьте активними в офіційних спільнотах соціальних мереж СОС КРЕДИТ, реєструйтеся на сайті та слідкуйте за нашими новинами!