Кредит без відсотків

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
 1. Умови видачі безвідсоткового кредиту онлайн
 2. У чому особливість отримання грошей на карту без відсотків?
 3. Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT
 4. Грошова позика без відсотків строком на 30 днів можуть отримати
 5. Мінуси і плюси кредитів на карту під нуль відсотків
 6. Повертати мікрокредит без відсотків легко і швидко
 7. Популярні питання

Сьогодні є можливість отримати кредит без відсотків швидко, без зайвих турбот, дякуючи розвитку сучасних технологій. Якщо раніше звернення до банку забирало 3-4 години вільного часу, то зараз на проведення процедури вистачить півгодини, навіть менше. 

Багатьох цікавить, які міста України надають послуги з кредитування? Яку саме суму складає переплата? Чи є можливість провести операцию, скориставшись Інтернетом? На думку багатьох громадян, без комісійні операції для МФО не вигідні. Але, насправді, організації пропонують перший кредит під 0% без поручителів, без довідок про прибутки.

Умови видачі безвідсоткового кредиту онлайн

У країнах західної Європи давно звикли до життя у бог. Позики онлайн отримують на придбання транспортних засобів, житла, на відшкодування коштів за навчання, на оплату комунальних рахунків. Такий спосіб розрахунків став можливим сьогодні й у нашій країні. Це дає можливість вчасно вирішувати матеріальні проблеми. Умови отримання позики є доволі лояльними.

Тип кредитування Онлайн кредит
Ставка у відсотках Від  0%
Спосіб отримання Банківська картка
Сума кредиту Від  500 до 15 000 грн.
Вік З 18 років

У чому особливість отримання грошей на карту без відсотків?

Безвітсоткові кредити онлайн багатьом здаються проблематичними. Людям важко повірити, що організації, які займаються мікрокредитуванням, оголошують акції, застосовують програми лояльності. Насправді, завдяки акційним продуктам населення знайомиться з послугами МФО. Такі умови вигідні клієнтам, які терміново потребують коштів. Специфіка кредитування без відсотків і поручителів:

 • Таку позику може отримати кожен, хто вперше звернувся до відділення. Умови надання позики при повторному зверненні будуть іншими.
 • Для клієнтів, які звернулися вперше, сума кредиту не може перевищувати 10 000 гривень.  Максимальний розмір позики становить 15 000 гривень.
 • Термін кредитування: до 30 днів.

Саме такий період зручний для багатьох користувачів. Протягом місяця вони встигнуть повернути борги. Брати кошти на тиждень незручно: занадто короткий період для їх повернення. 

Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT

Для оформлення миттєвої позики потрібно не більше 5-ти хвилин. Виходити з дому немає потреби! Черги та бюрократична тяганина відсутня! Треба мати тільки банківську карту та можливість виходу в інтернет. Зверніть увагу, SOS CREDIT не обкладає громадян додатковими комісіями. Гроші для розгляду заяви також не потрібні. Всі дані про проведену операцію, а також інформація про клієнта, надійно захищені. Як бачите, все просто, безпечно, доступно! Яких же заходів потрібно вжити, щоб отримати кредит онлайн під 0 відсотків?

 1.   Спочатку треба подати заявку, потім пройти процедуру верифікації. Для проведення такої операції вистачить 7-12 хвилин.
 2.   Через декілька хвилин надійде відповідь на запит. Все відбувається дуже швидко!
 3.   Після того, як будуть погоджені всі подробиці та підписана угода, гроші відразу зявляться на карті. Вся процедура займає менше 20 хвилин!

Кредит без відсотків

Для заповнення анкети онлайн потрібні лише дані паспорту та прикріплення банківської карти. Інша документація не вимагається. Миттєва позика автоматизована. Ті організації, які знаходяться в фізичних офісах, мають змогу видавати кредити готівкою.

Грошова позика без відсотків строком на 30 днів можуть отримати

Практично всі бажаючи без відмови незалежно від віку. Якщо раніше така фінансова підтримка для багатьох була неможлива, зараз – це реалії сьогоднішніх днів. Не потрібно стояти в чергах, довгий час збирати документи. Пеня на кредит не нараховується. Такою послугою можуть скористатися:  

 • Студенти;
 • Ті громадяни, які не мають на даний час роботи;
 • Пенсіонери, люди похилого віку;
 • Сімї, які мають трьох та більше дітей;  

Співпрацювати з МФО вигідно та просто. Гроші надаються миттєво. В такий спосіб легко вирішити проблеми, котрі потребують незначних капіталовкладень. 

Мікрокредитні підрозділи співпрацюють з громадянами, які мають работу без офіційного працевлаштування. Важливо, щоб позичальник мав статус громадянина України та щоб йому виповнилось 18 років. Заявники повинні мати  ідентифікаційний код та банківську карту. 

Короткострокові кредити часто беруть для покриття непередбачених витрат, наприклад, для організації свят, придбання подарунків, проведення косметичного ремонту.

Мінуси і плюси кредитів на карту під нуль відсотків

Грошові перекази на карту без відсотків – це своєрідна промоакція. Це дозволяє користувачу детально ознайомитись з мікрокредитуванням. Фінансування відбувається без довідок про прибутки, про працевлаштування, без поручителів. Така матеріальна допомога доступна практично кожній людині.  Формат співпраці передбачає застосування програми лояльності. 

Більшість користувачів відзначають зручні умови кредитування. Багатьох приваблює швидке обслуговування, цілодобовий графік роботи, мінімальний перелік потрібних документів. Крім цього, можливо продовжити термін сплати боргу, багаторівнева система безпеки користувачів.

SOS CREDIT відповідає сучасним вимогам клієнтів, повністю задовольняє их потреби. Про це свідчить довіра користувачів до компанії. В такий спосіб можна вирішувати як короткострокові фінансові труднощі, так і налагодити подальші взаємовигідні відносини. На жаль, законодавство України забороняє надання безвідсоткового кредиту. Тому, фактично така позика на 30 днів видається під 0,01%. Ця мізерна ставка не може затьмарити основні переваги:

 • Швидке та зручне онлайн оформлення;
 • Анонімність, яка виключає поінформованість сторонніх осіб;
 • Висока частка погоджених запитів;
 • Мінімальні вимоги;
 • Прозорість, відсутність додаткових відшкодувань за послуги сервісу.

Повертати мікрокредит без відсотків легко і швидко

Зручність сервісу полягає в тому, що у користувачів є можливість правильно розрахувати свій фінансовий потенціал, грамотно оцінити його до терміну виплати заробітної плати. Погашення позики – це важливий фактор, який впливає на репутацію клієнта та отримання постійного доступу до кредитування. 

Серед базових технологій виконання зобов‘язань платника центральне місце посідає сайт МФО, тобто особистий кабінет. У такий спосіб переказ миттєво буде зарахований. Переказ можна провести через термінал або сплати кошти в банківський касі. Щоб уникнути прострочення в останньому випадку, треба врахувати, що для зарахування переказу може знадобитися декілька днів.

Слід зберігати всі документальні підтвердження того, що борг повернуто вчасно. Якщо виникли непередбачені обставини, які перешкодили повернення боргу в зазначений термін, можна скористатися функцією продовження періоду кредитування. Такі питання вирішуються представником кредитора. Спільно з МФО позичальник знайде вихід з будь-якої ситуації, навіть складної. Для цього використовуються різні методи: як реструктуризація, так і призначення кредитних канікул.

Кредит без відсотків

Популярні питання

Для отримання матеріальної допомоги знадобиться мінімум часу і зусиль. Процес отримання позики комфортний, оперативний, без черг та купи документів. Оформляйте швидко, застосовуйте з певною метою, повертайте вчасно! Якщо залишились питання, тут і зараз ви знайдете на них відповіді.

Яка максимальна сума безвідсоткового кредиту?

Мінімальна сума складає від 300 гривень. Її процентна ставка – від нуля! Якщо позичальник звертається вперше, максимальна сума, як правило, 10 000 гривень. Як виняток, її можуть збільшити до 15 000 гривень.

На який термін можна взяти позику без сплати відсотків?

Зазвичай, кошти видаються без відсотків на 30 календарних днів без урахування пролонгації. Можливо отримати кошти й на менший термін. 

Хто може отримати кредит онлайн під 0 відсотків?

Усі громадяни України, які стали повнолітніми можуть отримати позику. МФО також співпрацює з такими категоріями громадян:

 • Пенсіонери
 • Багатодітні сімї
 • Студенти
 • Безробітні

Скільки часу потрібно для розгляду онлайн-запитів?

Майже всі етапи видачі позики автоматизовані. Якщо виникають питання до позичальників, співробітник може зателефонувати клієнту для уточнення деталей. Зазвичай, рішення про надання кредиту приймається за 7-15 хвилин.