Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Умані

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як максимально швидко взяти гроші в кредит в Умані?
 3. Особливості та переваги оформлення кредитів в Умані
 4. Як погасити мікрокредит
 5. Популярні питання

Найпопулярніший вид кредитування на сьогоднішній день – це кредит онлайн в Умані. Його можна легко оформити і швидко отримати. Мікрокредити видається всім категоріям громадян, включаючи безробітних, пенсіонерів, студентів, людей, які працюють без оформлення. Онлайн кредити в Умані надаються:

 • без довідки про доходи
 • цілодобово
 • без застави
 • без поручителів

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Наша компанія пропонує клієнтам вигідні тарифи, привабливі умови співпраці.

Вік Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від нуля відсотків
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Сума першого займу До 3-5 тисяч гривень
Термін До 30 календарних днів
Розгляд замовлення Миттєво, до 15-25 хвилин
Вимоги Громадянство України, код, паспорт
Отримання коштів На банківську карту
Додатковий пакет документів Без довідок про прибутки
Кредитна історія Кошти можна отримати з негативною кредитною історією

Як максимально швидко взяти гроші в кредит в Умані?

Щоб взяти кредит в Умані, не потрібно витрачати багато особистого часу, роками збирати документи, шукати поручителів. Найшвидший спосіб кредитування – це онлайн-кредит. Потрібно зайти на сайт компанії, заповнити електронну форму заявки і відправити на розгляд. На оформлення заяви знадобиться декілька хвилин. Чекати схвалення теж довго не доведеться. Через 10-15 хвилин кошти надійдуть на карту користувача.

Клієнт повинен бути громадянином України, мати паспорт, податковий код, активний мобільний телефон і банківську карту.

Кредит онлайн в Умані

Особливості та переваги оформлення кредитів в Умані

Гроші в кредит в Умані потрібно брати у компанії з гарною репутацією і вигідними умовами співпраці. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Для видачі кредиту не потрібно збирати зайвих довідкових матеріалів. Клієнт повинен мати мінімальний пакет документів.
 • Схвалення клієнт отримує миттєво. Йому не доведеться довго чекати і декілька раз телефонувати у компанію.
 • Власність для застави не потрібна, шукати поручителів теж немає необхідності. Ми довіряємо своїм користувачам.
 • Гроші отримує клієнт в день звернення. Він може розпоряджатися ними на свій розсуд.
 • У нас зручний сервіс для погашення боргу. Ми не беремо з клієнтів додаткових комісій і платежів.

Як погасити мікрокредит

Взяти кредит онлайн в Умані просто, як і погасити його. Повернути кредит слід своєчасно. Це дозволить користувачеві у подальшому отримувати кошти на більш вигідних умовах. Для повернення боргу можна звернутися в банк, де в касі перерахувати необхідну суму кредитору. На рахунок МФО кошти надійдуть через 2-3 дня. Тому, проведіть операцію завчасно.

Переказ можна зробити, використовуючи термінал. Слід заповнити представлені форми і внести гроші. Кращим способом повернення боргу є особистий кабінет на сайті компанії. З його допомогою переказ швидко дійде до МФО. Відсотки за проведену операцію не беруться.

Кредит онлайн в Умані

Популярні питання

Все більше і більше клієнтів з’являється у нашій компанії. Вони можуть в будь-який час переглядати історію кредиту, швидко їх оформляти. Всі нововведення відображаються на сторінках нашого сайту. Якщо у користувачів виникають питання, вони можуть їх задати менеджерам і отримувати розгорнуті відповіді. На найпопулярніші питання можна знайти рішення в розділі питань і відповідей.

Як продовжити кредит

Коли клієнт розуміє, що він не зможе погасити борг у встановлений період, йому варто скористатися такою функцією, як пролонгація. Дана послуга дозволяє перенести дату оплати. Щоб продовжити період кредитування, потрібно сплатити відсотки за боргами.

Як отримати онлайн-кредит з поганою кредитною історією

Бувають випадки, коли в обставини не дозволяють порядній і відповідальній людині своєчасно погасити борги. Звідси і з’являється негатив в кредитній історії. Але наша організація не засуджує таких клієнтів і не вносить їх у чорні списки. У нас вони можуть взяти новий кредит, щоб вирішити свої фінансові проблеми.

Подати заявку може кожен громадянин України, який досягнув повноліття. У нього повинна бути активною банківська картка, мобільний телефон. Він повинен мати податковий код і паспорт. Після схвалення заявки кошти будуть перераховані на карту миттєво.

Хто може оформити кредит онлайн в Умані

Якщо клієнтові терміново потрібні гроші, але він офіційно не працює, це не перешкода для отримання кредиту. Ми надаємо кредити всім категоріям громадян, зокрема безробітним, пенсіонерам, студентам, домогосподаркам, фрілансерам і іншим користувачам.

Під який відсоток дають кредит

Наша компанія надає кредити клієнтам на вигідних умовах. Процентна ставка – від 0%. Кошти переказують на банківську карту клієнта. Він може розпоряджатися ними на свій розсуд.