Типовий приклад розрахунку для мінімальної (0,01%) та максимальної (3%) відсоткової ставки:

 1. Сума Кредиту – 3 000 грн. 00 коп., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3 004 грн. 50 коп. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 3,71% річних.
  Відсоткова ставка в день становить 0,01 % від суми наданого кредиту.
  Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 3,71%.
  Сума відсотків за строк користування до повернення – 4 грн. 50 коп.
  Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп. Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить – 3 004 грн. 50 коп.
 2. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 4 350,00 грн. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 844442,26%.
  Відсоткова ставка в день становить 3 % від суми наданого кредиту.
  Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 844442,26%.
  Сума відсотків за строк користування до повернення – 1 350 грн. 00 коп.
  Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп.
  Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить – 4 350 грн. 00 коп.
  Дані припущення розраховані згідно чинного законодавства України та Постанов Національного Банку України.

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут:

Приклад договору кредитування

Ознайомитись з Внутрішніми правилами маєте змогу тут:

Внутрішні правила

Також Товариство повідомляє Клієнтів , що відсоткова ставка на кредитному калькуляторі на головній сторінці виставлена на показнику 0,01 % в день від суми обраного кредиту на кредитному калькуляторі. Відсоткова ставка обирається для кожного Клієнта окремо згідно скорингової системи Товариства в діапозоні від 0,01 % до 3 % в день від суми наданого кредиту. З відсотковою ставку, що була встановлена скоринговою системою для Клієнта, можно ознайомитись, зареєструвавшись на сайті Товариства в особистому кабінеті до моменту подачі заявки та у самій оферті перед підписанням Договору .

Мінімальна та максимальна сума Кредиту:

Мінімальна сума Кредиту – від 500,00 грн. Максимальна сума Кредиту: при першому зверненні – до 10 000,00 грн., при подальших зверненнях може досягати до 15 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний строк Кредиту:

Мінімальний термін користування кредитом становить 7 календарних днів, а максимальний – 30 календарних днів без урахування пролонгації.

Продовження строку повернення Кредиту:

Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Щоб активувати послугу, перейдіть до Особистого Кабінету.

Інформація наведена відповідно до умов внутрішніх правил системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

*Товариство має право видавати окремим Клієнтам кредитні продукти під 0,01 % в день від суми наданого кредиту. Обрання Клієнтів, кредит яким надається кредит під 0,01% на день від суми наданого кредиту, відбувається за допомогою скорингової системи Товариства. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком Товариства.

**Може бути використана платіжна картка МПС “MasterCard” або “Visa”, емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.