Типовий приклад для учасників Акції “Кредит під 0,01%*” для мінімальної (0,01%) та максимальної (3%) процентної ставки:

  1. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3 004,5 грн. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 3,65%.
  2. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 4 350,00 грн. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 1095%
Мінімальна та максимальна сума Кредиту:

Мінімальна сума Кредиту – від 500,00 грн. Максимальна сума Кредиту: при першому зверненні – до 10 000,00 грн., при подальших зверненнях може досягати до 15 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний строк Кредиту:

Мінімальний термін користування кредитом становить 1 календарний день, а максимальний – 30 календарних днів без урахування пролонгації.

Продовження строку повернення Кредиту:

Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Щоб активувати послугу, перейдіть до Особистого Кабінету.

Інформація наведена відповідно до умов Регламенту Системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

*Компанія може видавати окремим клієнтам кредитні продукти під 0,01%. Обрання клієнтів, кредит котрим видається під 0,01%, відбувається за допомогою скорингової системи компанії. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком компанії.

**Може бути використана платіжна картка МПС “MasterCard” або “Visa”, емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.