ЩО ТАКЕ ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ?

Ми запровадили спеціальну Програму Лояльності – це система знижок на кредити онлайн для наших постійних клієнтів. Вона складається з 8 рівнів, на кожному з яких економія на процентах по кредиту зростає. Чим вище рівень знижки, тим вигідніші умови кредитування.

1 рівень – 5%;

2 рівень – 10%;

3 рівень – 15%;

4 рівень – 20%;

5 рівень – 25%;

6 рівень – 30%;

7 рівень – 40%;

8 рівень – 50%;

Як отримати знижку?

Кожен клієнт компанії SOS CREDIT, який успішно отримав перший кредит і закрив його вчасно, стає учасником Програми Лояльності. Дізнайтеся розмір Вашої знижки в Особистому Кабінеті в розділі “Моя знижка”.

Як скористатися знижками?

Стаючи учасником Програми Лояльності, Ви автоматично переходите на Перший рівень і отримуєте початкову знижку -5%. Щоб скористатися привілеєм, Вам необхідно зайти до кабінету і взяти наступний кредит онлайн. Процентна ставка буде розрахована з урахуванням знижки в автоматичному режимі.

Основні умови використання знижки:

  • Своєчасне погашення кредиту;
  • Дотримання умов договору;
  • Використання пролонгації в разі потреби.

У разі несвоєчасної сплати кредиту, Ваша знижка повертається до початкового рівня -5%.

Зверніть увагу, знижка в Програмі Лояльності не сумується з іншими акціями, включаючи промокоди. Накопичення балів за одержані кредити відбувається згідно стандартних умов Програми Лояльності.

Як перейти на наступний рівень?

Щоб перейти на наступний рівень, Вам необхідно набрати мінімум 10 балів. Наприклад, Ви перебуваєте на Першому рівні і отримали 10 балів, відповідно до системи нарахування. В такому випадку Ви переходите на Другий рівень, знижка зростає, а бали обнуляються. Щоб перейти на Третій рівень, візьміть кредит онлайн і наберіть 10 балів.

Наприклад, Ви взяли кредит на 1000 грн терміном на 10 днів і погасили його вчасно. В цьому випадку Ви переходите на наступний рівень. Тобто, щоб рухатися в Програмі Лояльності, необхідно взяти кредит від 1 000 гривень строком від 10 днів.