Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings
Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ОФОРМЛЕННЯ КРЕДИТУ?

Кожен новий клієнт компанії SOS CREDIT може отримати від 300 до 5 000 гривень. Для повторних клієнтів умови такі: сума збільшується до 15 000 гривень.

Що стосується терміну кредитування, мінімальний строк становить 7 днів, а максимальний - 30. Перед заповненням заявки, рекомендуємо вам якомога точніше розрахувати період кредитування.

Оформлення заявки займе до 20 хвилин для тих, хто робить це вперше. Постійні клієнти витрачають на заповнення аплікаційної форми ще менше часу, до 5 хвилин в цілому.

Як тільки рішення буде прийнято, клієнт підписує договір й отримує гроші на картку. Сама операція відбувається миттєво. Зверніть увагу, що гроші надходять на картку, яка вказана в Особистому Кабінеті.

Які потрібні документи?

Щоб скористатися послугою, необхідно виконати кілька простих дій. Для цього підготуйте паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. Буде потрібно внести деякі дані.

Реєстрація на сайті

Перше, що знадобиться зробити - зареєструватися на нашому сайті. Для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону будь-якого українського оператора та адреса електронної пошти. Рекомендуємо вказувати діючу інформацію, адже в майбутньому ви будете використовувати ці дані для входу в Особистий Кабінет. На реєстрацію потрібно до 20 хвилин Вашого часу, після чого гроші опиняться на картці практично миттєво.

Що важливо знати під час реєстрації?

  • Використовуйте поштові сервіси Google, ukr.net.
  • Перевіряйте дані перед реєстрацією, щоб уникнути помилок.
  • Придумайте надійний пароль довжиною від 8 символів.

Ознайомтеся з нашими правилами і політикою конфіденційності, поставте галочку, якщо згодні з усіма пунктами та натисніть кнопку «Продовжити». До того, щоб взяти кредит через інтернет залишилося зовсім небагато.

Крок

Оберіть бажану суму та термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Максимальна сума для нових клієнтів становить 5 000 гривень, а термін кредитування - до 30 днів. До речі, відсоток за користування послугою складе всього лише від 0,01%. Це досить вигідна пропозиція, яка дозволяє значно заощадити на відсотках. 

Для того, щоб оформити кредит через інтернет натисніть кнопку "Отримати кредит".

Крок

Другий крок відповість на питання "Як отримати кредит" повніше. Тепер Вам слід заповнити анкету, відповівши на кілька простих запитань. Візьміть паспорт і ІПН, це єдині документи, які знадобляться для успішної подачі заявки. Рекомендуємо вказувати тільки достовірні й точні дані, що відповідають дійсності. Зверніть увагу на всі поля аплікаційної форми. Кожне з них дуже важливо для успішної подачі заявки в нашій компанії.

Крок

Прикріпіть діючу картку будь-якого банку України, щоб оформити кредит через інтернет.  Тепер Вам залишиться тільки перевести в готівку суму в разі потреби. Як бачите, все досить просто. До того ж, ми не вимагаємо додаткових документів або участі поручителів. Та й процедура оформлення кредиту інтуїтивно зрозуміла.

 

4Крок

Залишилася справа за малим. Ознайомтеся з договором та підпишіть його. Нагадуємо, гроші будуть відправлені протягом 5 хвилин після ознайомлення з умовами оферти та успішного підписання договору кредитування.

Зверніть увагу, що повернення кредитних коштів можливе за допомогою наступних варіантів:

  • Через Особистий Кабінет;
  • У відділенні банку;
  • Через термінал ПриватБанку;
  • У відділенні Укрпошти.

Заявка на кредит через інтернет не вимагає багато часу для заповнення. Всього 20 хвилин і справа в капелюсі! Крім усього іншого, зверніть увагу на нашу Програму Лояльності. Після того, як Ви закриєте перший кредит, Ви опинитеся на 1 рівні Програми Лояльності й отримаєте знижку -5%. До речі, максимальна знижка становить -50% і присвоюється вона на 8 рівні.

Якщо у Вас з якихось причин не вдалося заповнити заявку і отримати кредит через інтернет на сайті, або гроші не надійшли на Вашу карту - зв'яжіться, будь ласка, з нашою службою підтримки за номером: 0 (800) 211 767 (безкоштовно з усіх номерів мобільного і стаціонарного зв'язку України) та отримаєте вичерпні відповіді на питання, що цікавлять.