Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Як отримати кредит через інтернет?

На сьогодні, в України отримати кредит через інтернет не так вже й легко. Це може залежати від багатьох факторів: негативна кредитна історія, вимоги банку щодо пакету документів, відсутність довідки про доходи, необхідність залучення поручителя та багато іншого.

Дні, коли отримати кредит через інтернет було дуже складно пройшли. Тепер завдяки мікрофінансовим організаціям кожен бажаючий може отримати гроші в будь-який час, незалежно від часу доби або дня тижня.

Компанія SOS CREDIT виступає тим самим рятувальним колом для тих, хто зіткнувся з подібною ситуацією. У нас можна отримати кредит у розмірі до 15 000 грн на термін до 1 місяця з можливістю пролонгації.

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і пропонуємо оформлення кредиту на найбільш лояльних умовах. Щоб скористатися послугою, необхідно виконати кілька простих дій.

Отримуємо кредит в Україні через Інтернет

Перше, що потрібно зробити - зареєструватися на нашому сайті. Це займе до 20 хвилин Вашого часу, після чого гроші з'являться на картці практично миттєво.

1Крок

Виберіть бажану суму т термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Мінімальна сума становить 3 000 гривень, якщо Ви користуєтеся нашими послугами вперше, а термін кредитування - до 30 днів. Далі, натисніть кнопку «Отримати кредит».

2Крок

Другий крок відповість на питання «Як отримати кредит онлайн» повніше. Тепер Вам слід заповнити анкету, відповівши на кілька простих запитань. Приготуйте паспорт й ІПН, це єдині документи, які знадобляться для успішної подачі заявки. Рекомендуємо вказувати тільки достовірні та точні дані, що відповідають дійсності. Зверніть увагу на всі поля аплікаційної форми. Кожне з них важливе для отримання кредиту в нашій компанії.

3Крок

Прикріпіть чинну картку будь-якого банку України, щоб отримати кредит через інтернет. Нагадуємо, гроші будуть відправлені протягом 5 хвилин після успішного підписання договору кредитування. Тепер Вам залишиться тільки перевести в готівку суму в разі потреби. Як бачите, все досить просто. До того ж, ми не вимагаємо додаткових документів або участі поручителів. Та й процедура оформлення кредиту інтуїтивно зрозуміла.

Якщо у Вас з якихось причин не вдалося заповнити заявку на сайті, або гроші не надійшли на Вашу карту - зв'яжіться, будь ласка, з нашою службою підтримки за номером: 0 (800) 211 767 (безкоштовно з усіх номерів мобільного та стаціонарного зв'язку України ) і отримайте вичерпні відповіді на питання, що цікавлять.