Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Як отримати кредит через інтернет?

На сьогоднішній день в Україні отримати кредит через інтернет – це відмінна можливість заощадити час, гроші, а також скористатися вигідними пропозиціями від компаній, які займаються мікрофінансуванням. До того ж, тут у вас не запитають довідку про працевлаштування або виписку про заробітну плату, але кредитну історію перевірять.

Крім усього іншого чекати надходження грошей довго не доведеться. В основному вони надходять на карту протягом 5 хвилин. Дивіться, як вигідно оформити кредит через інтернет? Кожен бажаючий може подати заявку в будь-який час, незалежно від доби або дня тижня.

Компанія SOS CREDIT виступає тим самим рятувальним колом для тих, хто зіткнувся з труднощами кредитування. Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів, становить 10 000 гривень, а для повторних – 15 000 гривень.

До речі, взяти кредит через інтернет можна на термін до 30 днів без урахування пролонгації. Для того щоб продовжити договір, необхідно вибрати від 7, 15 або 30 днів та сплатити проценти.

Взяти кредит через інтернет: що для цього потрібно?

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і пропонуємо взяти кредит через інтернет на самих лояльних умовах. Щоб скористатися послугою, необхідно виконати кілька простих дій. Для цього підготуйте паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. Буде потрібно внести деякі дані.

Перше, що знадобиться зробити – зареєструватися на нашому сайті. Для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону будь-якого українського оператора та адреса електронної пошти. Рекомендуємо вказувати діючу інформацію, адже в майбутньому ви будете використовувати ці дані для входу в Особистий Кабінет. На реєстрацію потрібно до 20 хвилин Вашого часу, після чого гроші опиняться на картці практично миттєво.

Які потрібні документи?

Щоб скористатися послугою, необхідно виконати кілька простих дій. Для цього підготуйте паспорт і ідентифікаційний номер платника податків. Буде потрібно внести деякі дані.

Реєстрація на сайті

Перше, що знадобиться зробити – зареєструватися на нашому сайті. Для реєстрації знадобиться номер мобільного телефону будь-якого українського оператора та адреса електронної пошти. Рекомендуємо вказувати діючу інформацію, адже в майбутньому ви будете використовувати ці дані для входу в Особистий Кабінет. На реєстрацію потрібно до 20 хвилин Вашого часу, після чого гроші опиняться на картці практично миттєво.

Що важливо знати під час реєстрації?

  • Використовуйте поштові сервіси Google, ukr.net.
  • Перевіряйте дані перед реєстрацією, щоб уникнути помилок.
  • Придумайте надійний пароль довжиною від 8 символів.

Ознайомтеся з нашими правилами і політикою конфіденційності, поставте галочку, якщо згодні з усіма пунктами та натисніть кнопку «Продовжити». До того, щоб взяти кредит через інтернет залишилося зовсім небагато.

Оберіть бажану суму та термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Мінімальна сума для нових клієнтів становить 10 000 гривень, а термін кредитування – до 30 днів. До речі, відсоток за користування послугою складе всього лише від 0,01%. Це досить вигідна пропозиція, яка дозволяє значно заощадити на відсотках.

Для того, щоб оформити кредит через інтернет натисніть кнопку “Отримати кредит”.

Другий крок відповість на питання “Як отримати кредит” повніше. Тепер Вам слід заповнити анкету, відповівши на кілька простих запитань. Візьміть паспорт і ІПН, це єдині документи, які знадобляться для успішної подачі заявки. Рекомендуємо вказувати тільки достовірні й точні дані, що відповідають дійсності. Зверніть увагу на всі поля аплікаційної форми. Кожне з них дуже важливо для успішної подачі заявки в нашій компанії.

Прикріпіть діючу картку будь-якого банку України, щоб оформити кредит через інтернет.  Тепер Вам залишиться тільки перевести в готівку суму в разі потреби. Як бачите, все досить просто. До того ж, ми не вимагаємо додаткових документів або участі поручителів. Та й процедура оформлення кредиту інтуїтивно зрозуміла.

Залишилася справа за малим. Ознайомтеся з договором та підпишіть його. Нагадуємо, гроші будуть відправлені протягом 5 хвилин після ознайомлення з умовами оферти та успішного підписання договору кредитування.

Зверніть увагу, що повернення кредитних коштів можливе за допомогою наступних варіантів:

  • Через Особистий Кабінет;
  • У відділенні банку;
  • Через термінал ПриватБанку;
  • У відділенні Укрпошти.

Отримати кредит

Заявка на кредит через інтернет не вимагає багато часу для заповнення. Всього 20 хвилин і справа в капелюсі! Крім усього іншого, зверніть увагу на нашу Програму Лояльності. Після того, як Ви закриєте перший кредит, Ви опинитеся на 1 рівні Програми Лояльності й отримаєте знижку -5%. До речі, максимальна знижка становить -50% і присвоюється вона на 8 рівні.

Якщо у Вас з якихось причин не вдалося заповнити заявку і отримати кредит через інтернет на сайті, або гроші не надійшли на Вашу карту – зв’яжіться, будь ласка, з нашою службою підтримки за номером: 0 (800) 211 767 (безкоштовно з усіх номерів мобільного і стаціонарного зв’язку України) та отримаєте вичерпні відповіді на питання, що цікавлять.