Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Як подати заявку на оформлення кредиту?

На сьогодні в Україні отримати кредит через інтернет — це вигідна можливість заощадити час, гроші на дорогу, а також скористатися корисними пропозиціями від компаній, що займаються мікрофінансуванням. До того ж, тут у вас не запитають довідку про працевлаштування або виписку про заробітну плату. Перевірять тільки кредитну історію.

Очікувати надходження грошей довго не доведеться. В основному це відбувається протягом 5 хвилин. Бачите, як вигідно оформити кредит через інтернет? Кожен охочий може подати заявку у будь-який час доби, незалежно від дня тижня.

Компанія SOS CREDIT виступає тим самим рятувальним колом для тих, хто зіштовхнувся з фінансовими труднощами. Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів, становить 20 000 гривень, для повторних — також.

До речі, взяти кредит через інтернет можна на термін до 65 днів без урахування пролонгації. Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Активація послуги відбувається у Особистому Кабінеті.

Взяти кредит через інтернет: що для цього потрібно?

Ми розуміємо потреби наших клієнтів і пропонуємо взяти кредит через інтернет на самих лояльних умовах. Щоб скористатися послугою, необхідно виконати кілька простих дій. Для цього підготуйте паспорт/id-картку і ідентифікаційний код платника податків. Знадобиться вказати певні дані для отримання кредитування.

Які потрібні документи?

Для отримання кредиту необхідно виконати кілька нескладний дій. Для цього знадобиться:

 • Паспорт/id-картка.
 • Ідентифікаційний код платника податків.
 • Банківська картка, що належить позичальнику.

Реєстрація на сайті

По-перше, вказати на кредитному калькуляторі суму коштів, які ви хочете отримати у SOS CREDIT, а також на який термін. Далі — зареєструватися на нашому сайті. Для реєстрації знадобиться ваш номер мобільного телефону будь-якого українського оператора та адреса електронної пошти. Рекомендуємо вказувати діючу інформацію, адже у майбутньому ви будете використовувати ці дані для входу в Особистий Кабінет. Він має бути у кожного клієнта нашого сервісу. На реєстрацію, подання заявки та отримання відповіді від системи знадобиться лише до 20 хвилин часу, після чого гроші опиняться на картці практично миттєво.

Що важливо знати під час реєстрації?

 • Використовуйте поштові сервіси Google, ukr.net.
 • Перевіряйте дані перед реєстрацією, щоб уникнути помилок.
 • Придумайте надійний пароль довжиною від 8 символів. Зафіксуйте його, щоб не забути, та не передавайте 3-м особам.

Ознайомтеся з нашими правилами і політикою конфіденційності, поставте галочку, якщо згодні з усіма пунктами та натисніть кнопку «Продовжити». До того, щоб взяти кредит через інтернет залишилося зовсім небагато.

Оберіть бажану суму та термін кредитування за допомогою калькулятора на головній сторінці. Мінімальна сума для нових клієнтів становить 20 000 гривень, а термін кредитування — до 65 днів. До речі, процент за користування послугою складе всього лише від 0,01%. Це досить вигідна пропозиція, що дозволяє значно заощадити на процентах.

Для того, щоб оформити кредит через інтернет натисніть кнопку “Отримати кредит”.

Верхній скрін оновлений

Наступний крок відповість на питання “Як отримати кредит” повніше. Тепер слід заповнити анкету, відповівши на декілька запитань, відповіді на які мають бути у системі. Зазначаємо, що SOS CREDIT використовує потужні системи захисту данних клієнтів, тому вони нікуди та нікому поширені не будуть. Візьміть паспорт/id-картку і ІПН, це єдині документи, які знадобляться для успішної подачі заявки. Рекомендуємо вказувати тільки достовірні та точні дані, що відповідають дійсності. Зверніть увагу на всі поля аплікаційної форми. Кожне з них є дуже важливе для успішної подачі заявки в нашій компанії.

Отримати кредит

Прикріпіть власну діючу картку будь-якого банку України, щоб оформити кредит через інтернет. Вона проходить обов’язкову верифікацію. Після цього відбувається процедура перевірки за допомогою BankID. Вона є безкоштовною та швидкою. Ми не вимагаємо додаткових документів або надання застави. Процедура оформлення кредиту інтуїтивно зрозуміла. Якщо знадобиться допомога, то працівники служби підтримки SOS CREDIT допоможуть у вирішенні питань щодо кредитування.

Після схвалення заявки необхідно ознайомитися з договором та підписати його. Нагадуємо, гроші будуть відправлені протягом 5 хвилин після ознайомлення з умовами оферти та успішного підписання договору кредитування.

Зверніть увагу, що повернення кредитних коштів можливе за допомогою наступних варіантів:

 • Через Особистий Кабінет.
 • Кнопкою “СПЛАТИТИ” на сайті.
 • Через термінал ПриватБанку та інших мереж.
 • Через відділення будь-якого банку країни.
 • Через відділення Укрпошти.

Отримати кредит

Заявка на кредит через інтернет не вимагає багато часу для заповнення. Лише 15-20 хвилин, а при повторному зверненні це відбувається ще швидше, адже реєстрація Особистого Кабінету вже не знадобиться.

Компанія може видавати окремим клієнтам кредитні продукти під 0,01%. Відбір клієнтів, кредит яким видається під 0,01%, відбвається за допомогою системи скорингу програми. Ця пропозиція є правом, а не зобов’язанням компанії.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;
•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;
•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;
• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.