Сервіс онлайн кредитування SOS CREDIT

Компанія SOS CREDIT — це зручний сервіс онлайн кредитування. Щоб отримати кредит онлайн, необхідно всього лише заповнити заявку. Це займе не більше 20 хвилин у нових клієнтів та 5 хвилин — у постійних. Незабаром після позитивного рішення Вам залишиться тільки підписати договір і отримати позику на картку будь-якого банку України.

Сервіс виник ще 9 років тому — у 2014-му році, тобто є одним із перших МФО в Україні. Ми зростали та розвивалися, поступово набираючи оберти, методом проб і помилок, не завжди цей шлях був легким. Але нам вдалося досягти визнання українських громадян, адже, клієнт для нас з першого дня – найцінніше і основне. Це наш орієнтир.

Мета діяльності SOS CREDIT полягає у тому, аби надавати, дійсно, якісну та оперативну допомогу в отриманні додаткових коштів на картку українським громадянам.

Спеціалізується на онлайн-кредитуванні. Працює у режимі 24/7, без перерви та вихідних. Забезпечує безперервне функціонування 90 осіб. Відсоткова ставка системи SOS CREDIT від 0,01% і до 2,5%. Максимальна сума, яку може оформити клієнт під час першого та наступних звернень — до 20 000 грн на картку. Щорічно ці цифри стають вищими.

Оформляється заявка повністю через інтернет і перераховуються гроші на будь-яку картку банку України, що належить клієнту, яку він вкаже у своєму особистому кабінеті. Для подачі потрібен паспорт/id-картку і ІПН. За часом процедура оформлення заявки і отримання коштів забирає не більше 20 хвилин.

Кредит розрахований на термін до 65 днів. Якщо клієнт не має можливості погасити його вчасно — він оформляє пролонгацію. Для погашення клієнт може скористатися Особистим Кабінетом або кнопкою “СПЛАТИТИ” на сайті, терміналом, касою Укрпошти або ж будь-якого банку країни.

SOS CREDIT забезпечує лояльними умовами своїх клієнтів. За будь-якого питання вони можуть звернутися до служби підтримки. Для цього варто написати на електронну адресу, до онлайн-чат, Viber або ж, просто зателефонувати на гарячу лінію.

До речі, наш сервіс працює в режимі 24/7 без вихідних. 20 000 гривень — максимальна сума, яка доступна для клієнтів системи SOS CREDIT, від 0,01% до 2,5%. Однак під час першого оформлення заявки кредитний ліміт становить до 20 000 гривень також.

Що стосується термінів, кредит можна взяти до 65 днів і скористатися послугою пролонгації, якщо виникне така потреба. Пролонгація — послуга, що дозволяє продовжити термін користування у сервісі онлайн кредитування. Послугу можна активувати на 7, 15, 30 днів в Особистому Кабінеті.

Позики на картку від SOS CREDIT завжди прозорі, доступні й надійні. Щоб отримати кредит Вам не потрібно виходити з дому, витрачати час на дорогу або стояти в черзі. Досить комп’ютера або смартфона, підключеного до Інтернету. Крім цього, знадобиться діюча банківська картка.

Ми гарантуємо безпеку Ваших даних завдяки міжнародним стандартам захисту та зберігання інформації.

Як це працює

ОЦІНІТЬ НАШІ ПЕРЕВАГИ

БАНК

БАНК SOS CREDIT
Позитивне рішення про кредит
20% 80%
Час роботи
9:00-18:00 24/7
Прийняття рішення про видачу кредиту
20 хвилин 1 хвилина
Отримання грошей на картку
1-3 дні 1 хвилина
Оформлення документів
Відділення банку Онлайн
Погашення кредиту
Відділення банку Онлайн, банківські та поштові відділення, платіжні термінали

ЛОМБАРД

ЛОМБАРД SOS CREDIT
Необхідність застави майна
Обов’язково Ніяких застав
Можливість втрати майна через невиплату вчасно
Так Можливість використання “пролонгації”
Конфіденційність
Низька Повна безпека, тільки онлайн
Оформлення документів
Відділення ломбарду Онлайн

ДРУЗІ

ДРУЗІ SOS CREDIT
Чи відчуваєте незручність під час позики грошей?
Так Ні, ми розуміємо Ваші потреби
Як часто друзі (родичі, колеги) дадуть Вам гроші в борг?
1-2 раза Стільки, скільки буде потрібно
Чи можна втратити довіру друзів?
Так Ні, ми завжди Ваш друг 🙂
Незручно виглядати перед друзями без грошей?
Так Ні, ми робимо так, щоб у Вас з’явилися гроші
Якщо Ви не встигаєте заплатити вчасно, чи зможете отримати згоду на подовження кредиту?
Рідко Завжди
Що робити, якщо друзі далеко, а гроші потрібні зараз?
Потрібен час на дорогу до друзів Ми поруч у будь-який момент