ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

ШВИДКО
Ви можете отримати кредит онлайн за 5 хвилин, не виходячи з дому!
ПРОСТО
Ніяких черг чи бюрократії – щоб отримати кредит, Вам потрібні тільки Інтернет та банківська картка
ПРОЗОРО
SOS CREDIT не бере грошей за розгляд заявки та не має ніяких прихованих платежів та комісій
БЕЗПЕЧНО
Всі фінансові операції та дані клієнта надійно захищені
 1. ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ У Вас це займе не більше 10 хвилин
 2. ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ Ми дамо відповідь протягом декількох хвилин
 3. МИТТЄВО ОТРИМАЙТЕ ГРОШІ Гроші на картку надійдуть одразу після погодження заявки
Отримати кредит
Беріть участь
у програмі лояльності
Програма лояльності дозволяє отримувати знижку на кредити до:

Отзывы

Наші клієнти нас оцінили:
4.98
Загальна оцінка 9107
 • Сервис себя оправдывает – все шустро и ясно. Брал у них деньги на подарок за полчаса до закрытия магазина. Деньги пришли практически сразу. В итоге довольны все – я купил подарок, человек вовремя его получил, а на следующий день вернул деньги за кредит с минимальной комиссией.

  Юрій
 • Сервіс реально крутий тим, що можна взяти гроші тут і зараз! Раджу брати на короткий час, тому що потім там капають відсотки за час користування кредитом.

  Віталій
 • Регулярно пользуюсь Сос Кредитом как возможностью не ограничивать себя, дожидаясь зарплаты. Не успевал вовремя отдать, очень пригодилась возможность продлить кредит на недельку с минимальными потерями по процентам.

  Евгений
 • Я студент, мені регулярно бувають потрібні гроші на різні потреби. Здивувався, що SOS CREDIT видав кредит без питань, дякую вам!

  Віктор
 • Только устроился на работу, зарплата пока маленькая, а еще и неофициальная. Боялся, что из-за этого могут отказать в кредите. Как оказалось, моя ситуация не помешала мне получить здесь деньги. Теперь у меня есть зарплатная карточка, на которую приходит как зарплата, так и кредиты)))

  Николай
 • Когда ты таксист и ломается машина – нужно очень срочно взять денег, чтобы починиться и снова за работу. Сос Кредит реально помог быстро и без вопросов. Деньги удалось отдать через 2 дня как заработал. Спасибо ребятам за своевременную помощь!

  Станислав
 • Не думала, что и пенсионерам дают кредиты. Спасибо!

  Елена Дмитриевна
 • У меня плохая кредитная история, перестал впустую околачивать двери банков, как только появился этот сервис! Спасибо!

  Даниил
 • Брал здесь кредит, потому что с банками не сложилось. Реально удобно, что можно взять пару тысяч гривен на неделю, позакрывать свои финансовые вопросы и вернуть. Конечно же с процентами, но зато никакой волокиты и действительно быстро. Зашел на сайт, взял кредит, вернул в терминале под домом.

  Руслан
Дізнайтеся вірогідність видачі Вам кредиту

Заповніть форму та дізнайтеся попереднє рішення вже через декілька секунд

Типовий приклад для учасників Акції “Кредит під 0%*” для мінімальної (0,01%) та максимальної (3%) процентної ставки:

 1. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3 004,5 грн. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 3,65%.
 2. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 4 350,00 грн. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). В даному випадку типова APR становить 1095%
Мінімальна та максимальна сума Кредиту:

Мінімальна сума Кредиту – 500,00 грн. Максимальна сума Кредиту: при першому зверненні – 10 000,00 грн., при подальших зверненнях може досягати 15 000,00 грн.

Мінімальний та максимальний строк Кредиту:

Мінімальний термін користування кредитом становить 1 календарний день, а максимальний – 30 календарних днів без урахування пролонгації.

Продовження строку повернення Кредиту:

Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Щоб активувати послугу, перейдіть до Особистого Кабінету.

Інформація наведена відповідно до умов Регламенту Системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

*Компанія може видавати окремим клієнтам кредитні продукти під 0,01%. Обрання клієнтів, кредит котрим видається під 0,01%, відбувається за допомогою скорингової системи компанії. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком компанії.

**Може бути використана платіжна картка МПС “MasterCard” або “Visa”, емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.

Кредит онлайн на картку від сервісу онлайн кредитування SOS CREDIT

 1. Як отримати гроші на карту онлайн?
 2. Умови видачі кредиту
 3. Хто може взяти кредит онлайн?
 4. Переваги оформлення онлайн кредитів
 5. Недоліки онлайн кредитів
 6. Як погасити кредит онлайн?
 7. Способи погашення боргу по кредиту
 8. Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT
 9. Популярні питання

Популярність послуги кредит онлайн на картку з кожним днем ​​зростає. Це й не дивно, оскільки фінансові послуги на ринку доволі затребувані. Якщо кілька років тому гроші можна було отримати тільки в банку, то сьогодні варіантів з‘явилося більше. Ви просто заходите на сайт, заповнюєте заявку, відправляєте її на розгляд і гроші будуть на картці онлайн.

Тим більше для цього потрібно всього нічого: мінімальний пакет документів, гаджет, підключений до мережі інтернет, і до 30 хвилин вашого часу. Умови отримання максимально прозорі, реальні та відкриті, без зайвих документів і додаткової інформації.

Як отримати гроші на карту онлайн?

Якщо вам знадобилася невелика сума на свою картку, наш сервіс те, що вам потрібно. Гроші на карту відправляються миттєво після узгодження з системою. Приготуйте паспорт та ідентифікаційний код – це все, що знадобиться на даний момент.

Крок 1

Ви опинилися на головній сторінці сайту. Зверніть увагу на калькулятор, оберіть необхідну суму та термін, який би вас влаштував. Зверніть увагу, перші два кредити ви можете отримати з 50% знижкою. Відмінна можливість заощадити на відсотках.

Крок 2

Тепер перейдіть до реєстраційної форми: введіть діючий номер телефону та Email, придумайте пароль, прочитайте правила надання послуги та поставте галочку в знак згоди. Сміливо тисніть «Зареєструватися», вас чекає наступний етап. Не розголошуйте дані для входу третім особам для безпеки вашого облікового запису.

Крок 3

Заповніть аплікаційну форму. Це перелік питань, які необхідні для здійснення видачі кредиту онлайн на картку в Україні. Прослідкуйте, щоб ваші відповіді були максимально інформативними, правдивими та точними. Це значно підвищить ймовірність позитивного рішення. Що ще допоможе? Відсутність граматичних і друкарських помилок в заявці.

Крок 4

Введіть дані своєї банківської картки та прикріпіть її до акаунту. Після швидкої верифікації продовжіть подачу. Заявку відправлено на розгляд. Зверніть увагу, ми не беремо комісії за верифікацію.

Крок 5

Отримайте схвалення, прочитайте та підпишіть договір, а після і гроші на картку онлайн. Вітаємо, операція пройшла успішно. Перевірте баланс на своїй карті в банкоматі або в сервісі онлайн обслуговування.

Умови видачі кредиту 

Вік позичальника від 18 років
Процентна ставка від 0,01%
Максимальна сума кредиту до 15 000 гривень
Сума першої позики до 10 000 гривень
Термін кредиту до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

 Хто може взяти кредит онлайн?

Скористатися послугою може будь-який повнолітній громадянин України. Нашими клієнтами є:

 • студенти;
 •  пенсіонери;
 • переселенці;
 •  безробітні;
 • люди з поганою кредитною історією.

До речі, отримати переказ можна на картку віза або мастеркард, головне, щоб вона була чинною. Ми здійснюємо видачу навіть на неіменну карту. Єдине обмеження: для тих, хто проживає в АРК Крим та в зоні проведення антитерористичної операції, також послуга не доступна тим українцям, які перебувають за кордоном.

В основному таким видом кредитування цікавляться ті, хто має середній дохід. Погодьтеся, навіщо брати в борг у банка, якщо кредит в інтернеті оформляється протягом 5 хвилин? Наприклад, у вас зламалася пральна машинка, а грошей на виклик майстра немає. Наш сайт доступний 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тобто обмежень за часом видачі немає. Всього за 30 хвилин ви впораєтеся з грошовим ускладненням і зможете покращити свою ситуацію.

Переваги оформлення онлайн кредитів

Якщо ви хочете зайняти гроші онлайн, неодмінно ознайомтеся з перевагами даної послуги:

 • Онлайн схвалення з переказом на карту. Вам не потрібно витрачати час на похід в банк, збір документації та очікування рішення;
 • Швидка видача. Гроші надходять на карту будь-якого банку протягом 5 хвилин після схвалення заявки. Вам тільки залишиться перевести переказ в готівку у найближчому банкоматі;
 • Низька процентна ставка. Ми пропонуємо одні з найвигідніших умов співпраці, програму лояльності для постійних клієнтів, промокодами та знижками;

Варто окремо розповісти про нашу Програму Лояльності. Кожен клієнт, який успішно погасив перший кредит, отримує знижку -5%. Виконуючи кредитні зобов’язання вчасно, ви можете заощадити до -50%!

Недоліки онлайн кредитів

Однак при всіх своїх перевагах сервіси онлайн кредитування мають деякі недоліки, а саме:

 • Ви не можете отримати гроші на карту іншої людини;
 • Сума обмежена максимальним і мінімальним значенням;
 • Термін варіюється від 1 до 30 днів.

Як бачите, кредит з рішенням через інтернет має скоріше свої особливості, ніж недоліки.

Як погасити кредит онлайн?

Суму та термін погашення можна подивитися в Особистому Кабінеті або в договорі, який ви підписали після схвалення заявки. Щоб підібрати варіанти оплати, позичальникові потрібно перейти в розділ «Оплатити кредит» і вибрати той спосіб, який підходить найбільше. Зверніть увагу, для уникнення прострочки простежте за своєчасністю повернення боргу.

Способи погашення боргу по кредиту

Ми пропонуємо кілька варіантів здійснення платежу:

 • Оплата через Особистий Кабінет;
 • Термінали ПриватБанку та інших мереж;
 • У касі будь-якого банку України;
 • У будь-якому відділенні Укрпошти.

Простий кредит – проста оплата. Всі перераховані вище способи зручні для переказу грошових коштів. Термін надходження грошей на наш рахунок залежить від обраного варіанту і варіюється від 5 хвилин до 2 діб. Пам’ятайте про пролонгацію, якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно.

Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT

Наш цілодобовий сервіс існує на ринку надання фінансових послуг близько 5 років. У чому наша унікальність?

 • По-перше, грошовий кредит можна отримати в будь-якій точці України, незалежно від рівня вашого доходу. Тобто, рівень зарплати має не пріоритетне значення під час прийняття рішення.
 • По-друге, унікальна скорингова система забезпечує видачу електронного кредиту в максимально короткі терміни.
 • По-третє, всі операції здійснюються повністю онлайн. Інтернет – це все, що вам потрібно для роботи з сервісом. Важлива перевага – ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу як з технічного боку, так і з точки зору зручності для користувача.

Популярні питання

В процесі оформлення або оплати займу у наших клієнтів виникають питання, а завдяки оперативній службі підтримки вони вирішуються дуже швидко. Ви можете звернутися за номером телефону 0 800 211 767, support@sos-credit.com.ua, в чат на сайті або в нашу групу в Facebook. Нижче наведені найбільш поширені з них.

Які документи потрібні для оформлення онлайн-кредиту?

Для отримання кредиту достатньо паспорта, ID-картки та ІПН. Замовляти всілякі додаткові довідки зовсім не обов’язково. Це заощадить ваш час і сили. До речі, робити скан-копії документів не потрібно, але ця опція підвищує ймовірність отримання позитивного рішення.

Чи можна отримати онлайн кредит на карту без довідок і поручителів?

Вам не знадобляться ні поручителі, ні будь-які додаткові документи. Це важливо, оскільки такий фактор значно збільшує швидкість видачі. Ще один плюс – вам не потрібно відправляти запит, ми повідомимо про успіх в Особистому Кабінеті, за допомогою смс повідомлення або листа на електронну пошту.

Яку максимальну суму грошей можна взяти в кредит на карту онлайн?

Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів складає до 10 000 гривень, сума для постійних клієнтів збільшується до 15 000 гривень. Термін залишається незмінним – до 30 днів включно.

Чи можна взяти онлайн кредит на чужу картку в Україні?

Багато позичальників припускають, що гроші можна отримати на будь-яку картку. Абсолютно вірно, ми здійснюємо переказ за номером картки, яка вказана в вашому Особистому Кабінеті. Тому простежте за актуальністю даних, якщо карта змінилася – просто скорегуйте інформацію.