Цікаво знати

Карусель продуктов. Перваки UA

Ремонт без турбот

Ремонт без турбот

Будь-яка техніка — навіть дуже дорога, час від часу потребує ремонту. Нехай це буде найменшим твоїм клопотом. Викликай майстра зараз, а гроші ми вже перераховуємо.

Наступний крок

Будь здоровий

Будь здоровий

Лікувати хворобу слід зараз, а не відкладати на потім, адже саме здоров’я — твій двигун у житті. Вартість ліків — не проблема, адже гроші є і ми вже готові поповнити твою картку.

Наступний крок

Люблю свято

Люблю свято

Як же чудово відриватися у колі близьких, але це трапляється чомусь так рідко! Слід зараз же виправляти ситуацію. Маємо кошти для втілення твоїх найсміливіших ідей.

Наступний крок

13-а зарплата

Відпочинок без обмежень

У сучасної людини завжди багато справ, вона кудись поспішає, але треба ж і відпочивати. Краще не відкладати це. Отримай приємні враження вже сьогодні — ми перерахуємо тобі кошти.

Наступний крок

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

promo-clock
ШВИДКО
Ви можете отримати кредит онлайн за 5 хвилин, не виходячи з дому!
promo-on-button
ПРОСТО
Ніяких черг чи бюрократії – щоб отримати кредит, Вам потрібні тільки Інтернет та банківська картка
promo-magnifier
ПРОЗОРО
SOS CREDIT не бере грошей за розгляд заявки та не має ніяких прихованих платежів та комісій
promo-lock
БЕЗПЕЧНО
Всі фінансові операції та дані клієнта надійно захищені
 1. ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ У Вас це займе не більше 10 хвилин
 2. ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ Ми дамо відповідь протягом декількох хвилин
 3. МИТТЄВО ОТРИМАЙТЕ ГРОШІ Гроші на картку надійдуть одразу після погодження заявки
Отримати кредит

Відгуки

Наші клієнти нас оцінили:
4.98
Загальна оцінка 9107

Отзывы

yourii

Сервис себя оправдывает – все шустро и ясно. Брал у них деньги на подарок за полчаса до закрытия магазина. Деньги пришли практически сразу. В итоге довольны все – я купил подарок, человек вовремя его получил, а на следующий день вернул деньги за кредит с минимальной комиссией.
Юрий

vitaliy

Сервіс реально крутий тим, що можна взяти гроші тут і зараз! Раджу брати на короткий час, тому що потім там капають відсотки за час користування кредитом.
Віталій

evgeniy

Регулярно пользуюсь Сос Кредитом как возможностью не ограничивать себя, дожидаясь зарплаты. Не успевал вовремя отдать, очень пригодилась возможность продлить кредит на недельку с минимальными потерями по процентам.
Евгений

victor

SOS CREDIT — єдині, хто оперативно надав допомогу і не змусив чекати вічність. Для клієнта, який звернувся у, реально, екстренному випадку, це дуже цінно. Окремо вдячний за можливість оформити пролонгацію, тому що затримка зарплати у нас трапляється хоч і вдруге за мої 3 роки тут, але не хотілося псувати свою кредитну історію та взагалі стосунки з адекватним сервісом.
Віктор

nikolay

Я студент, мені регулярно бувають потрібні гроші на різні потреби. Здивувався, що SOS CREDIT видав кредит без питань, дякую вам!
Николай

stas

Когда ты таксист и ломается машина – нужно очень срочно взять денег, чтобы починиться и снова за работу. Сос Кредит реально помог быстро и без вопросов. Деньги удалось отдать через 2 дня как заработал. Спасибо ребятам за своевременную помощь!
Станислав

elena

Не думала, что и пенсионерам дают кредиты. Спасибо!
Елена Дмитриевна

daniil

У меня плохая кредитная история, перестал впустую околачивать двери банков, как только появился этот сервис! Спасибо!
Даниил

ruslan

Брал здесь кредит, потому что с банками не сложилось. Реально удобно, что можно взять пару тысяч гривен на неделю, позакрывать свои финансовые вопросы и вернуть. Конечно же с процентами, но зато никакой волокиты и действительно быстро. Зашел на сайт, взял кредит, вернул в терминале под домом.
Руслан

Дізнайтеся вірогідність видачі Вам кредиту

Заповніть форму та дізнайтеся попереднє рішення вже через декілька секунд

percent_rate

Шановний клієнте!

У зв’язку із введенням воєнного стану, ухвалено Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану». Відповідно до даного Закону, на час воєнного, надзвичайного стану та у тридцятиденний строк після дня його припинення або скасування, позичальник звільняється від відповідальності за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором, а також від обов’язку сплати на користь кредитодавця (позикодавця) неустойки (штрафу, пені) за таке прострочення.

В той же час, відповідно до діючого законодавства кредитодавець має право нараховувати проценти за користування кредитом.

Слава Україні!

Типовий приклад розрахунку для мінімальної (0,01%) та максимальної (3%) відсоткової ставки:

 1. Сума Кредиту – 3 000 грн. 00 коп., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3 004 грн. 50 коп. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 3,71% річних. Відсоткова ставка в день становить 0,01 % від суми наданого кредиту. Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 3,71%. Сума відсотків за строк користування до повернення - 4 грн. 50 коп. Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп. Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить - 3 004 грн. 50 коп.
 2. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 65 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 8850 грн. 00 коп. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 196086,56% . Відсоткова ставка в день становить 3% від суми наданого кредиту. Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 196086,56%. Сума відсотків за строк користування до повернення - 5850 грн. 00 коп. Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп. Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить – 8850 грн. 00 коп. Дані припущення розраховані згідно чинного законодавства України та Постанов Національного Банку України.

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут:

Приклад договору кредитування

Ознайомитись з Внутрішніми правилами маєте змогу тут:

Внутрішні правила

Порядок інформування споживачів щодо послуг споживчого кредитування, які надаються ТОВ «СОС КРЕДИТ»

Посилання на документ

Також Товариство повідомляє Клієнтів , що відсоткова ставка на кредитному калькуляторі на головній сторінці виставлена на показнику 0,01 % в день від суми обраного кредиту на кредитному калькуляторі. Відсоткова ставка обирається для кожного Клієнта окремо згідно скорингової системи Товариства в діапозоні від 0,01% до 3% в день від суми наданого кредиту. З відсотковою ставку, що була встановлена скоринговою системою для Клієнта, можно ознайомитись, зареєструвавшись на сайті Товариства в особистому кабінеті до моменту подачі заявки та у самій оферті перед підписанням Договору .

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.

Посилання на документ

Нижче наводимо Положення про обробку персональних даних.

Посилання на документ

Інформація щодо врегулювання заборгованості.

Посилання на документ

max_sum
Мінімальна та максимальна сума Кредиту:

Мінімальна сума Кредиту – від 500,00 грн. Максимальна сума Кредиту: при першому зверненні – до 15 000,00 грн., при подальших зверненнях може досягати до 15 000,00 грн.

credit_terms
Мінімальний та максимальний строк Кредиту:

Мінімальний термін користування кредитом становить 7 календарних днів, а максимальний - 65 календарних днів без урахування пролонгації.

prolongation_term
Продовження строку повернення Кредиту:

Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Щоб активувати послугу, перейдіть до Особистого Кабінету.

Інформація наведена відповідно до умов внутрішніх правил системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Товариство має право видавати окремим Клієнтам кредитні продукти під 0,01 % в день від суми наданого кредиту. Обрання Клієнтів, кредит яким надається кредит під 0,01% на день від суми наданого кредиту, відбувається за допомогою скорингової системи Товариства. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком Товариства.

Процентна ставка, що використовується Товариством є фіксованою, розмір процентної ставки за кожен окремий день користування кредитними коштами розраховується за формулою:

, де

"r" – розмір процентної ставки за кожен окремий день користування кредитними коштами;

"c"– акційна /базова процентна ставка за кредитом (окремо для кожного з періодів), згідно обраного продукту;

"d" – поточний день кредиту, на який здійснюється розрахунок;

"t" – плановий строк періоду кредитування, за який здійснюється розрахунок.

Може бути використана платіжна картка МПС "MasterCard" або "Visa", емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору).Акційні процентні ставки(від 0,01%)за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (3%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі. Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов'язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

Кредит онлайн на картку від сервісу онлайн кредитування SOS CREDIT

 1. Як отримати гроші на карту онлайн?
 2. Умови видачі кредиту
 3. Хто може взяти кредит онлайн?
 4. Переваги оформлення онлайн кредитів
 5. Недоліки онлайн кредитів
 6. Як погасити кредит онлайн?
 7. Способи погашення боргу по кредиту
 8. Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT
 9. Популярні питання

Популярність послуги кредит онлайн на картку з кожним днем ​​зростає. Це й не дивно, оскільки фінансові послуги на ринку доволі затребувані. Якщо кілька років тому гроші можна було отримати тільки в банку, то сьогодні варіантів з‘явилося більше. Ви просто заходите на сайт, заповнюєте заявку, відправляєте її на розгляд і гроші будуть на картці онлайн.

Тим більше для цього потрібно всього нічого: мінімальний пакет документів, гаджет, підключений до мережі інтернет, і до 30 хвилин вашого часу. Умови отримання максимально прозорі, реальні та відкриті, без зайвих документів і додаткової інформації.

Як отримати гроші на карту онлайн?

Якщо вам знадобилася невелика сума на свою картку, наш сервіс те, що вам потрібно. Гроші на карту відправляються миттєво після узгодження з системою. Приготуйте паспорт та ідентифікаційний код – це все, що знадобиться на даний момент.

Крок 1

Ви опинилися на головній сторінці сайту. Зверніть увагу на калькулятор, оберіть необхідну суму та термін, який би вас влаштував. 

Крок 2

Тепер перейдіть до реєстраційної форми: введіть діючий номер телефону та Email, придумайте пароль, прочитайте правила надання послуги та поставте галочку в знак згоди. Сміливо тисніть «Зареєструватися», вас чекає наступний етап. Не розголошуйте дані для входу третім особам для безпеки вашого облікового запису.

Крок 3

Заповніть аплікаційну форму. Це перелік питань, які необхідні для здійснення видачі кредиту онлайн на картку в Україні. Прослідкуйте, щоб ваші відповіді були максимально інформативними, правдивими та точними. Це значно підвищить ймовірність позитивного рішення. Що ще допоможе? Відсутність граматичних і друкарських помилок в заявці.

Крок 4

Введіть дані своєї банківської картки та прикріпіть її до акаунту. Після швидкої верифікації продовжіть подачу. Заявку відправлено на розгляд. Зверніть увагу, ми не беремо комісії за верифікацію.

Крок 5

Отримайте схвалення, прочитайте та підпишіть договір, а після і гроші на картку онлайн. Вітаємо, операція пройшла успішно. Перевірте баланс на своїй карті в банкоматі або в сервісі онлайн обслуговування.

Умови видачі кредиту 

Вік позичальника Від 18 до 90 років
Процентна ставка Від 0,01 до 3% на день
Вид процентної ставки Фіксована процентна ставка
Максимальна сума кредиту Від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики Від 500 грн до 15 000 грн
Строк кредитування Від 7 до 65 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт/id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання На картку
Додаткові документи Не потрібні
Кредитна історія Будь-яка

Хто може взяти кредит онлайн?

Скористатися послугою може будь-який повнолітній громадянин України. Нашими клієнтами є:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • внутрішньо переміщені особи;
 • безробітні;
 • люди з поганою кредитною історією.

До речі, отримати переказ можна на картку віза або мастеркард, головне, щоб вона була чинною. Ми здійснюємо видачу навіть на неіменну карту. Єдине обмеження для тих, хто мешкає:

 • В АР Крим.
 • У зоні проведення антитерористичної операції.
 • На територіях, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.
 • Послуга недоступна тим українцям, які перебувають за кордоном.

В основному таким видом кредитування цікавляться ті, хто має середній дохід. Погодьтеся, навіщо брати в борг у банка, якщо кредит в інтернеті оформляється протягом 5 хвилин? Наприклад, у вас зламалася пральна машинка, а грошей на виклик майстра немає. Наш сайт доступний 24 години на добу та 7 днів на тиждень, тобто обмежень за часом видачі немає. Всього за 30 хвилин ви впораєтеся з грошовим ускладненням і зможете покращити свою ситуацію.

Переваги оформлення онлайн кредитів

Якщо ви хочете зайняти гроші онлайн, неодмінно ознайомтеся з перевагами даної послуги:

 • онлайн схвалення з переказом на карту. Вам не потрібно витрачати час на похід в банк, збір документації та очікування рішення;
 • швидка видача. Гроші надходять на карту будь-якого банку протягом 5 хвилин після схвалення заявки. Вам тільки залишиться перевести переказ в готівку у найближчому банкоматі;
 • низька процентна ставка. Ми пропонуємо одні з найвигідніших умов співпраці, програму лояльності для постійних клієнтів, промокодами та знижками;

Недоліки онлайн кредитів

Однак при всіх своїх перевагах сервіси онлайн кредитування мають деякі недоліки, а саме:

 • ви не можете отримати гроші на карту іншої людини;
 • сума обмежена максимальним і мінімальним значенням;
 • термін варіюється від 1 до 30 днів.

Як бачите, кредит з рішенням через інтернет має скоріше свої особливості, ніж недоліки.

Як погасити кредит онлайн?

Суму та термін погашення можна подивитися в Особистому Кабінеті або в договорі, який ви підписали після схвалення заявки. Щоб підібрати варіанти оплати, позичальникові потрібно перейти в розділ «Оплатити кредит» і вибрати той спосіб, який підходить найбільше. Зверніть увагу, для уникнення прострочки простежте за своєчасністю повернення боргу.

Способи погашення боргу по кредиту

Ми пропонуємо кілька варіантів здійснення платежу:

 • оплата через Особистий Кабінет;
 • термінали ПриватБанку та інших мереж;
 • у касі будь-якого банку України;
 • у будь-якому відділенні Укрпошти.

Простий кредит – проста оплата. Всі перераховані вище способи зручні для переказу грошових коштів. Термін надходження грошей на наш рахунок залежить від обраного варіанту і варіюється від 5 хвилин до 2 діб. Пам’ятайте про пролонгацію, якщо ви не встигаєте погасити кредит вчасно.

Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT

Наш цілодобовий сервіс існує на ринку надання фінансових послуг близько 6 років. У чому наша унікальність?

 • По-перше, грошовий кредит можна отримати в будь-якій точці України, незалежно від рівня вашого доходу. Тобто, рівень зарплати має не пріоритетне значення під час прийняття рішення.
 • по-друге, унікальна скорингова система забезпечує видачу електронного кредиту в максимально короткі терміни.
 • по-третє, всі операції здійснюються повністю онлайн. Інтернет – це все, що вам потрібно для роботи з сервісом. Важлива перевага – ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу як з технічного боку, так і з точки зору зручності для користувача.

Популярні питання

В процесі оформлення або оплати займу у наших клієнтів виникають питання, а завдяки оперативній службі підтримки вони вирішуються дуже швидко. Ви можете звернутися за номером телефону 0 800 211 767, support@sos-credit.com.ua, в чат на сайті або в нашу групу в Facebook. Нижче наведені найбільш поширені з них.

Які документи потрібні для оформлення онлайн-кредиту?

Для отримання кредиту достатньо паспорта, ID-картки та ІПН. Замовляти всілякі додаткові довідки зовсім не обов’язково. Це заощадить ваш час і сили. До речі, робити скан-копії документів не потрібно, але ця опція підвищує ймовірність отримання позитивного рішення.

Чи можна отримати онлайн кредит на карту без довідок і поручителів?

Вам не знадобляться ні поручителі, ні будь-які додаткові документи. Це важливо, оскільки такий фактор значно збільшує швидкість видачі. Ще один плюс – вам не потрібно відправляти запит, ми повідомимо про успіх в Особистому Кабінеті, за допомогою смс повідомлення або листа на електронну пошту.

Яку максимальну суму грошей можна взяти в кредит на карту онлайн?

Максимальна сума, яку ми видаємо для нових клієнтів складає до 15 000 гривень, сума для постійних клієнтів — до 15 000 гривень. Термін залишається незмінним – до 65 днів включно.

Чи можна взяти онлайн кредит на чужу картку в Україні?

Багато позичальників припускають, що гроші можна отримати на будь-яку картку. Абсолютно вірно, ми здійснюємо переказ за номером картки, яка вказана в вашому Особистому Кабінеті. Тому простежте за актуальністю даних, якщо карта змінилася – просто скорегуйте інформацію.

Дізнайтеся про нас у ЗМІ

Статьи о нас в СМИ (укр)

gazeta

Компанія SOS Credit — провідна на фінансовому ринку України (PR)

портал новин

Детальніше

glavnoe

"Авантюрам тут не місце"

SOS CREDIT про викриття недоброзичливців

портал новин

Детальніше

nbn

Як виглядає клієнт МФО SOS CREDIT?

портал новин

Детальніше

v24

Унікальне поєднання можливостей у новій акції "На зустріч з морем" від SOS CREDIT

портал новин

Детальніше

golos

На що українці беруть гроші в МФО: дослідження SOS CREDIT

портал новин

Детальніше

bykvu

Мікрокредитування в Україні: що змінилося після 1 січня

портал новин

Детальніше

finance

Концепція обслуговування клієнтів в Sos Credit

портал новин

Детальніше

minfin

Як в SOS Credit обчислюють шахраїв

портал новин

Детальніше