Цікаво знати

Карусель продуктов. Перваки UA

Ремонт без турбот

Ремонт без турбот

Будь-яка техніка — навіть дуже дорога, час від часу потребує ремонту. Нехай це буде найменшим твоїм клопотом. Викликай майстра зараз, а гроші ми вже перераховуємо.

Наступний крок

Будь здоровий

Будь здоровий

Лікувати хворобу слід зараз, а не відкладати на потім, адже саме здоров’я — твій двигун у житті. Вартість ліків — не проблема, адже гроші є і ми вже готові поповнити твою картку.

Наступний крок

Люблю свято

Люблю свято

Як же чудово відриватися у колі близьких, але це трапляється чомусь так рідко! Слід зараз же виправляти ситуацію. Маємо кошти для втілення твоїх найсміливіших ідей.

Наступний крок

13-а зарплата

Відпочинок без обмежень

У сучасної людини завжди багато справ, вона кудись поспішає, але треба ж і відпочивати. Краще не відкладати це. Отримай приємні враження вже сьогодні — ми перерахуємо тобі кошти.

Наступний крок

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

promo-clock
ШВИДКО
Ви можете отримати кредит онлайн за 5 хвилин, не виходячи з дому!
promo-on-button
ПРОСТО
Ніяких черг чи бюрократії – щоб отримати кредит, Вам потрібні тільки Інтернет та банківська картка
promo-magnifier
ПРОЗОРО
SOS CREDIT не бере грошей за розгляд заявки та не має ніяких прихованих платежів та комісій
promo-lock
БЕЗПЕЧНО
Всі фінансові операції та дані клієнта надійно захищені
 1. ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ У Вас це займе не більше 10 хвилин
 2. ОТРИМАЙТЕ ВІДПОВІДЬ Ми дамо відповідь протягом декількох хвилин
 3. МИТТЄВО ОТРИМАЙТЕ ГРОШІ Гроші на картку надійдуть одразу після погодження заявки
Отримати кредит

Відгуки

Наші клієнти нас оцінили:
4.98
Загальна оцінка 9107

Отзывы

yourii

Сервис себя оправдывает – все шустро и ясно. Брал у них деньги на подарок за полчаса до закрытия магазина. Деньги пришли практически сразу. В итоге довольны все – я купил подарок, человек вовремя его получил, а на следующий день вернул деньги за кредит с минимальной комиссией.
Юрий

vitaliy

Сервіс реально крутий тим, що можна взяти гроші тут і зараз! Раджу брати на короткий час, тому що потім там капають відсотки за час користування кредитом.
Віталій

evgeniy

Регулярно пользуюсь Сос Кредитом как возможностью не ограничивать себя, дожидаясь зарплаты. Не успевал вовремя отдать, очень пригодилась возможность продлить кредит на недельку с минимальными потерями по процентам.
Евгений

victor

SOS CREDIT — єдині, хто оперативно надав допомогу і не змусив чекати вічність. Для клієнта, який звернувся у, реально, екстренному випадку, це дуже цінно. Окремо вдячний за можливість оформити пролонгацію, тому що затримка зарплати у нас трапляється хоч і вдруге за мої 3 роки тут, але не хотілося псувати свою кредитну історію та взагалі стосунки з адекватним сервісом.
Віктор

nikolay

Я студент, мені регулярно бувають потрібні гроші на різні потреби. Здивувався, що SOS CREDIT видав кредит без питань, дякую вам!
Николай

stas

Когда ты таксист и ломается машина – нужно очень срочно взять денег, чтобы починиться и снова за работу. Сос Кредит реально помог быстро и без вопросов. Деньги удалось отдать через 2 дня как заработал. Спасибо ребятам за своевременную помощь!
Станислав

elena

Не думала, что и пенсионерам дают кредиты. Спасибо!
Елена Дмитриевна

daniil

У меня плохая кредитная история, перестал впустую околачивать двери банков, как только появился этот сервис! Спасибо!
Даниил

ruslan

Брал здесь кредит, потому что с банками не сложилось. Реально удобно, что можно взять пару тысяч гривен на неделю, позакрывать свои финансовые вопросы и вернуть. Конечно же с процентами, но зато никакой волокиты и действительно быстро. Зашел на сайт, взял кредит, вернул в терминале под домом.
Руслан

Дізнайтеся вірогідність видачі Вам кредиту

Заповніть форму та дізнайтеся попереднє рішення вже через декілька секунд

percent_rate

Шановний клієнте!

У зв’язку із введенням воєнного стану, ухвалено Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану». Відповідно до даного Закону, на час воєнного, надзвичайного стану та у тридцятиденний строк після дня його припинення або скасування, позичальник звільняється від відповідальності за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором, а також від обов’язку сплати на користь кредитодавця (позикодавця) неустойки (штрафу, пені) за таке прострочення.

В той же час, відповідно до діючого законодавства кредитодавець має право нараховувати проценти за користування кредитом.

Слава Україні!

Типовий приклад розрахунку для мінімальної (0,01%) та максимальної (1,5%) відсоткової ставки:

 1. Сума Кредиту – 3 000 грн. 00 коп., строк повернення – 15 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 3 004 грн. 50 коп. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 3,99% річних. Відсоткова ставка в день становить 0,01 % від суми наданого кредиту. Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 3,99%. Сума відсотків за строк користування до повернення - 4 грн. 50 коп. Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп. Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить - 3 004 грн. 50 коп.
 2. Сума Кредиту – 3 000,00 грн., строк повернення – 65 календарних днів, сума до сплати на дату повернення – 5925 грн. 00 коп. (Виходячи із припущення, що Клієнтом не буде здійснено платежів на користь SOS CREDIT раніше останнього дня строку повернення Кредиту, та Клієнт виконає обов’язок з повернення Кредиту без прострочення). У даному випадку типова APR становить 545,50% . Відсоткова ставка в день становить 1,5% від суми наданого кредиту. Реальна річна відсоткова ставка за даним прикладом становить 4749,04%. Сума відсотків за строк користування до повернення — 5925 грн. 00 коп. Тіло до повернення 3 000 грн. 00 коп. Загальна вартість кредиту до якого згідно чинного законодавства України входить тіло + відсотки та інші платежі , що встановлені договором , у даному випадку додаткових платежів окрім тіла та відсотків не передбачено тому загальна вартість становить – 5925 грн. 00 коп. Дані припущення розраховані згідно чинного законодавства України та Постанов Національного Банку України.

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут:

Приклад договору кредитування

Ознайомитись з Внутрішніми правилами маєте змогу тут:

Внутрішні правила

Порядок інформування споживачів щодо послуг споживчого кредитування, які надаються ТОВ «СОС КРЕДИТ»

Посилання на документ

Також Товариство повідомляє Клієнтів , що відсоткова ставка на кредитному калькуляторі на головній сторінці виставлена на показнику 0,01 % в день від суми обраного кредиту на кредитному калькуляторі. Відсоткова ставка обирається для кожного Клієнта окремо згідно скорингової системи Товариства в діапозоні від 0,01% до 1,5% в день від суми наданого кредиту. З відсотковою ставку, що була встановлена скоринговою системою для Клієнта, можна ознайомитись, зареєструвавшись на сайті Товариства в особистому кабінеті до моменту подачі заявки та у самій оферті перед підписанням Договору .

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Приклад розрахунків

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Приклад розрахунків

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.

Посилання на документ

Нижче наводимо Положення про обробку персональних даних.

Посилання на документ

Інформація щодо врегулювання заборгованості.

Посилання на документ

max_sum
Мінімальна та максимальна сума Кредиту:

Мінімальна сума Кредиту – від 500,00 грн. Максимальна сума Кредиту при першому зверненні – до 20 000,00 грн. При подальших зверненнях може досягати також до 20 000,00 грн.

credit_terms
Мінімальний та максимальний строк Кредиту:

Мінімальний термін користування кредитом становить 7 календарних днів, а максимальний — 65 календарних днів без урахування пролонгації.

prolongation_term
Продовження строку повернення Кредиту:

Пролонгація кредиту строком на 7, 15, 30 календарних днів доступна кожному клієнту компанії SOS CREDIT. Щоб активувати послугу, перейдіть до Особистого Кабінету.

Інформація наведена відповідно до умов внутрішніх правил системи онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Товариство має право видавати окремим Клієнтам кредитні продукти під 0,01 % в день від суми наданого кредиту. Обрання Клієнтів, кредит яким надається кредит під 0,01% на день від суми наданого кредиту, відбувається за допомогою скорингової системи Товариства. Дана пропозиція є правом, а не обов’язком Товариства.

Процентна ставка, що використовується Товариством є фіксованою, розмір процентної ставки за кожен окремий день користування кредитними коштами розраховується за формулою:

, де

"r" – розмір процентної ставки за кожен окремий день користування кредитними коштами;

"c"– акційна /базова процентна ставка за кредитом (окремо для кожного з періодів), згідно обраного продукту;

"d" – поточний день кредиту, на який здійснюється розрахунок;

"t" – плановий строк періоду кредитування, за який здійснюється розрахунок.

Може бути використана платіжна картка МПС "MasterCard" або "Visa", емітована банком, який здійснює діяльність в Україні, термін дії якої не вийшов.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору).Акційні процентні ставки(від 0,01%)за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі. Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов'язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

Кредит онлайн на картку від сервісу онлайн кредитування SOS CREDIT

 1. Як отримати гроші на картку онлайн
 2. Умови видачі кредиту
 3. Хто може взяти кредит онлайн?
 4. Переваги оформлення онлайн кредитів
 5. Недоліки онлайн кредитів
 6. Способи погашення боргу по кредиту
 7. Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT
 8. Популярні питання

Необхідність позапланових витрат може виникнути у будь-якої людини коли завгодно і кредит онлайн на картку у такому разі — реальний грамотний вихід із ситуації. Коли виходить з ладу побутова техніка і без неї не обійтись, потрібно придбати ліки, сплатити термінову операцію, не вистачає на погашення комунальних послуг, відправити автомобіль на СТО, зробити вкладення у бізнес та скоріше вирішити інші нагальні питання. До того ж, у зв’язку із ситуацією в країні рівень позапланових витрат лише збільшився.

Не завжди можна покластися на рідних та близьких, адже кожен з них має також свою статтю місячних витрат. Та й не у кожній ситуації хочеться розповідати, для чого саме знадобилися гроші, та вислуховувати співчуття чи непотрібні поради. Краще отримати кредит на картку онлайн у SOS CREDIT, адже це оперативна фінансова допомога, якою можна скористатися цілодобово.

Як отримати гроші на картку онлайн

Видача онлайн-кредиту відбувається за кілька нескладних кроків:

 • Крок №1. На головній сторінці є кредитний калькулятор. Він розташований праворуч, у білому прямокутнику. На ньому зазначено суму кредиту та його термін, які потрібно обрати. Поруч система публікує попередні умови кредитування, де можна ознайомитися із сумою до повернення, відсотками та іншою інформацією. Після цього натисніть кнопку “Подати заявку”.
 • Крок №2. Система переведе вас до розділу реєстрації Особистого Кабінету. Він обов’язково має бути у кожного клієнта. Для цього вказується контактний номер позичальника, email, також він самостійно вигадує пароль для входу, щоб онлайн оформити кредит. Нижче слід поставити 2 галочки та натиснути кнопку “Зареєструватися”.
 • Крок №3. Необхідно заповнити усі поля аплікаційної форми Особистого Кабінету. Робіть це уважно, перевіряйте актуальність та достовірність інформації.
 • Крок №4. Щоб взяти кредит на картку, необхідно прив’язати її до Особистого Кабінету, щоби вона пройшла верифікацію. Використовуйте картку будь-якого банку країни. Важливо, щоб вона приймала переклади і не мала терміну дії.
 • Крок №5. Необхідно перевірити послугу BankID. Це безкоштовно. Завдяки ній відбувається автоматична автентифікація клієнта.
 • Крок №6. Заявка проходить обов’язкову перевірку системою скорингу. Позичальнику не доводиться довго чекати, тому що повністю автоматизовано. Рішення за заявкою відображається в Особистому Кабінеті позичальника та надходить йому на телефон.
 • Крок №7. Підписання договору, якщо заявку схвалено. Якщо ж ні, тоді необхідно ретельно перевірити інформацію, що була внесена при реєстрації Особистого Кабінету. Після виправлення помилок, можна знову подати заявку на оформлення кредиту онлайн через 24 години.
 • Крок №8. Позичальник ставить свій електронний підпис у договорі надання послуг.
  Крок №9. Переказ грошей на кредитну картку.

Умови надання кредиту

Вік позичальника Від 18 до 90 років
Процентна ставка Від 0,01% до 1,5% в день
Вид процентної ставки Фіксована процентна ставка
Реальна річна процентна ставка, проценти річних Від 3,99% до 4749,04%
Максимальна сума кредиту Від 500 гривень до 20000 гривень
Сума першого кредиту Від 500 гривень до 20000 гривен
Строк кредитування Від 7 до 65 днів
Необхідні документи Документи для посвідчення особи: паспорт/ID-картка, ідентифікаційний код платника податків
Вимоги Громадянство України
Спосіб отримання На банківську картку клієнта, що випущена у будь-якому банку країни
Пільговий період Немає

Хто може взяти кредит онлайн

Ця послуга доступна всім повнолітнім громадянам України з 18 років. SOS CREDIT надає послуги:

 • студентам;
 • громадянам пенсійного віку;
 • юридичним особам;
 • внутрішньо переміщеним особам та іншим, кому знадобився кредит на картку онлайн.

Послуга недоступна для мешканців:

 • АР Крим;
 • територій, у яких ведуться бойові дії;
 • тимчасово окупованих територій.

Переваги оформлення онлайн-кредитів

Насамперед тому, що це швидка фінансова допомога — за 15-20 хвилин. Виникають ситуації, коли людина не має багато часу, щоб зібрати документи, приїхати до відділення установи, подати їх, дочекатися відповіді. Якщо ця відповідь негативна і позичальник не отримає гроші, то потрібно звертатися кудись знову. У МФО все спрямоване на те, щоб за мінімум часу гроші були у клієнта на картці.

Недоліки онлайн-кредитів

Це навіть не недоліки, а фактори, на які необхідно звертати увагу:

 • Отримати кредит онлайн в Україні можна лише на ту картку, що належить позичальнику.
 • Кредит видається до 20000 гривень. Якщо потрібна сума більша, то варто звернутися до банку. Будьте уважні: укласти співпрацю з банком набагато складніше і не факт, що позичальник отримає всю потрібну суму. Краще скористатися фінансовими послугами SOS CREDIT, вчасно виплатити борг і знову взяти, щоб повністю вирішити свої фінансові питання.

Способи погашення боргу за кредитом

Існують такі варіанти:

 • Через особистий кабінет позичальника.
 • Кнопкою “СПЛАТИТИ” на сайті.
 • Через будь-який доступний термінал.
 • Через касу відділення Укрпошти. Через касу відділення будь-якого банку країни.

Якщо виникла потреба продовжити погашення кредиту, то оформіть пролонгацію в Особистому Кабінеті. Така опція доступна протягом 3-х днів — ні на день раніше, до того, як закінчиться 2-й період кредитування.

Чому варто оформити кредит онлайн у SOS CREDIT

Зробити це варто, бо:

 • У SOS CREDIT взяти гроші в кредит можна без прив’язки до часу та місця.
 • Процедура від і до відбувається по інтернету цілодобово.
 • На отримання грошей потрібно 15-20 хвилин.
 • Є послуга пролонгації, щоб продовжити кредитування.
 • Доступна процентна ставка.
 • Посилений захист особистої інформації клієнтів для забезпечення безпеки.
 • Укладання співпраці з мінімальним пакетом документів.
 • Без прихованих платежів та комісій.
 • Максимальну суму може отримати новий клієнт, і постійний.
 • Ці гроші можна використати з метою рефінансування та погасити наявні заборгованості.

Популярні питання

Які документи необхідні для оформлення онлайн-кредиту

Потрібні:

 1. паспорт;
 2. ідентифікаційний код платника податків;
 3. банківська картка.

Чи можна отримати онлайн-кредит на картку без довідок та поручителів

Документи знадобляться у будь-якому випадку, щоб укласти договір на певне ім’я, але в МФО це лише паспорт та ІПН. Для банку їх буде мало – перелік обов’язкових документів та довідок у кожного свій. Найчастіше, в таких установах знадобиться: довідка з місця роботи, доходи, сімейне становище тощо.

У SOS CREDIT, щоб взяти онлайн-кредит потрібні дані лише однієї людини з кола позичальника та гарна кредитна історія. Понад те, наш сервіс надає послуги без застави.

Яку максимальну суму можна взяти в кредит на карту онлайн

Середня сума у ​​МФО країни – 20000 гривень. У нашому сервісі такі гроші доступні новачкам і тим, хто користується послугами повторно — всі клієнти на рівних умовах. Мінімальна сума – від 500 гривень.

Чи можна взяти онлайн-кредит на чужу картку в Україні

Безготівкові розрахунки в Україні є поширеними, адже це так зручно! Можна не носити гаманець, який займає місце у сумці. Зараз розрахуватися карткою можна практично скрізь — магазини, заправки, кафе тощо. Більшість громадян — навіть люди пенсійного віку, мають банківські картки, якими вони із задоволенням користуються. Саме тому ми переказуємо гроші на карту онлайн.

Раді бути до ваших послуг! Звертайтеся до SOS CREDIT, щоб розібратися з додатковим фінансуванням спокійно, якісно та швидко.

Дізнайтеся про нас у ЗМІ

Статьи о нас в СМИ (укр)

gazeta

Компанія SOS Credit — провідна на фінансовому ринку України (PR)

портал новин

Детальніше

glavnoe

"Авантюрам тут не місце"

SOS CREDIT про викриття недоброзичливців

портал новин

Детальніше

nbn

Як виглядає клієнт МФО SOS CREDIT?

портал новин

Детальніше

v24

Унікальне поєднання можливостей у новій акції "На зустріч з морем" від SOS CREDIT

портал новин

Детальніше

golos

На що українці беруть гроші в МФО: дослідження SOS CREDIT

портал новин

Детальніше

bykvu

Мікрокредитування в Україні: що змінилося після 1 січня

портал новин

Детальніше

finance

Концепція обслуговування клієнтів в Sos Credit

портал новин

Детальніше

minfin

Як в SOS Credit обчислюють шахраїв

портал новин

Детальніше