Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

​Як повернути гроші за кредит?

 

Нагадуємо, що найшвидший шлях врегулювання будь-яких питань – прямий контакт з нами:
support@sos-credit.com.ua 

Повернути кредит досить просто. Компанія SOS CREDIT пропонує кілька варіантів погашення боргових зобов'язань. Напевно Ви оберете той, який буде зручнішим, ніж інші. Для здійснення оплати знадобиться номер кредитного договору та точна сума боргу для погашення. Цю інформацію можна дізнатися в Особистому Кабінеті або за номером телефону служби підтримки.

В особистому кабінеті

Щоб оплатити кредит в Особистому Кабінеті, увійдіть до свого аккаунту за допомогою логіна та пароля. Зверніть увагу, для успішної авторизації Вам необхідний доступ до номера телефону, який Ви використовували при реєстрації.

Детальніше

Платіжні термінали Приватбанку та інших мереж

У Вас є можливість повернути гроші за кредит за допомогою терміналу ПриватБанку або інших мереж. Докладну інструкцію Ви можете знайти за посиланням.

Подробнее

У касі банка

Каса в будь-якому українському банку - це ще один варіант, за допомогою якого можна погасити кредитні зобов'язання у зазначений термін. Для того щоб зробити платіж, надайте співробітнику банку наші реквізити.

Детальніше

Укрпошта

Ви можете погасити Ваш кредит в будь-якому відділенні Укрпошти, по всій території України. Для цього необхідно надати співробітнику відділення наші реквізити.

Детальніше