Кредит без банку

Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Поки ви шукаєте, де б отримати кредит без банку, ми підготували для вас ТОП-5 пунктів, на які варто звернути увагу перед подачею заявки на позику. Останнім часом в інтернеті з’являється все більше всіляких пропозицій щодо кредитування. Деякі з них здаються дуже привабливими. Отже, як оформити кредит без банку і не потрапити в халепу?

Кредит без банку

  • Ім’я компанії. Краще, якщо кредитором виступить мікрофінансова організація, про яку ви чули. Наприклад, SOS CREDIT працює на ринку близько 3 років. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе надійним партнером. Щомісяця ми видаємо більше 1 000 кредитів новим і постійним клієнтам, з часом ця цифра збільшується. Факт зростання говорить про довіру з бокупозичальників. Не варто звертатися в невідомі фірми, а тим більше до приватних осіб. Це може бути не тільки неефективно, але й небезпечно. Важливо ж не просто отримати кредит готівкою, а й високоякісний сервіс.
  • Кредитна пропозиція. Зверніть увагу на процентні нарахування, термін повернення, суму позики. Дійсно, чим нижче відсоток, тим вигідніше кредитування для клієнта. Однак не поспішайте оцінювати якість послуг по одному фактору. Оформити кредит без банку можна всього за 5 хвилин, а як бути з поверненням грошей? Пролонгація – опція продовження терміну позики. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує клієнтам послугу пролонгації до 30 днів.
  • Репутація компанії. У світі, де кожен проводить левову частку свого часу в інтернеті, не існує обмежень. Прочитайте відгуки клієнтів, найчастіше, вони досить правдиві. Рекомендуємо зібрати кілька думок і прислухатися до них перед подачею заявки.
  • Умови кредитування. Як ви знаєте, більшість кредиторів вимагають додаткові документи для оформлення позики: довідку про доходи, довідку з місця роботи і так далі. Не у всіх є можливість надати необхідну інформацію. Зверніть увагу, паспортні дані, ідентифікаційний код і номер карти – поля є обов’язковими для заповнення.
  • Акційні пропозиції. Нерідко клієнтам пропонують досить привабливі спеціальні умови кредитування. До них відносяться знижки, промокоди і подарунки. Це прекрасна можливість оформити кредит готівкою з максимальною вигодою. До речі, за допомогою промокодів мікрофінансові організації вітають позичальників з днем ​​народження та іншими святами.

Кредит без банку

Отримати кредит готівкою: труднощі повернення

Взяти на себе кредитні зобов’язання набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Перед тим, як борг стане вашим найближчим супутником, рекомендуємо запитати себе: «Як я буду його повертати?».

Боргові зобов’язання турбують усіх. Одні люди намагаються якомога швидше повернути гроші і відчути довгоочікувану свободу, а інші – продовжують накопичувати позики. Це безпосередньо залежить від рівня відповідальності. Якщо в першому випадку все складається якнайкраще (людина вирішує свої матеріальні проблеми і здатний розрахуватися з боргами), то в другому – справа нерідко закінчується вельми плачевно (судовий розгляд, дзвінки колекторів).

Як виплатити борги? В першу чергу потрібно розібратися, чому ви не хочете повертати гроші? Причин може бути кілька – відсутність фінансової можливості, думки про безкарність, звичка. Знайдіть виключно вашу причину і подивіться їй в очі. Що стоїть за нею? Це може бути страх залишитися ні з чим, неможливість вирішувати свої проблеми без будь-чиєї допомоги або ще щось. Проаналізуйте і зробіть висновки. А якщо хочете перевірити, наскільки глибоко ви докопалися до суті, спробуйте оформити кредит без банку і подивитися, а що ж змінилося у вашій поведінці.