Сумма кредита
постоянным клиентам
Срок кредита
постоянным клиентам
Дата возврата
Тело кредита
 грн
Проценты
 грн
? Средняя процентная ставка по договору составляет - %*. Реальная годовая процентная ставка по договору составляет - %**. Общая стоимость кредита по договору составляет - грн***
К возврату
 грн
У меня есть промокод
Промокод не действителен
Промокод применен

КАК ПОГАСИТЬ КРЕДИТ, ЕСЛИ НЕТ ДЕНЕГ?

Волнение нарастает, судорожные попытки найти деньги не приносят успеха, а на календаре приближается время “Х” – дата оплаты займа. Кто-то суетится, а кто-то опускает руки, но из головы не идет одна и та же мысль: как погасить кредит, если нет денег?

Обе стратегии поведения знакомы каждому должнику в той или иной степени. Если первая из них может привести к положительному результату и, в итоге, позволит погасить задолженность, то вторая только усугубляет ситуацию.

Как погасить кредит, если нет денег?

Отже, якщо ви хочете розрахуватися з боргом, рекомендуємо ніколи не робити наступне:

  • Мріяти, що кредит зникне сам собою. Навряд чи хоча б одна фінансова установа (будь то мікрофінансова організація або банк) добровільно попрощається зі своїми грошима. Звичайно ж, інтернет рясніє статтями на тему “як не платити кредит”, але, на жаль, вони не мають відношення до реальності. І чим раніше ви позбавитеся від ілюзій, тим швидше вирішите ситуацію, що склалася з максимальною користю.
  • Ігнорувати дзвінки менеджерів. Як ви думаєте, що буде, якщо не погасити кредит і “ховатися” від кредиторів? Однозначно нічого хорошого. Уникати розмови з представниками фінансової організації – значить викликати додаткові підозри і здобути репутацію сумнівного клієнта. Швидше за все, вас запідозрять в шахрайстві, а контактні дані передадуть в колекторські агентства.
  • Брати в борг для погашення поточного боргу. В Україні даний варіант вирішення ситуації досить поширений. Що робити, якщо немає грошей погасити кредит? Точно не пірнати в боргову яму з двох, трьох і більше кредитів. Не панікуйте і намагайтеся зберегти розум: якщо постійно перепозичати гроші, то позбутися від боргових зобов’язань стане практично неможливо. Пам’ятайте не тільки про тіло кредиту, але й про відсотки, пеню та штрафи.

Тепер ви знаєте, чого не варто робити, якщо хочете розрахуватися з боргами. Прийшов час перейти до плану “Б”, тобто побудувати реальну стратегію для досягнення гарного результату.

Как погасить кредит, если нет денег?

Операція “погасити заборгованість”

Навіть якщо ви винні велику суму грошей, ви можете з цим впоратися. Головне, не втрачати самовладання, розглянути всі варіанти вирішення проблеми і ретельно спланувати подальші дії.

  1. Думайте на пару кроків уперед. Якщо з наближенням дати, визначеної у кредитному договорі, ви помічаєте, що коштів не вистачає, оформіть пролонгацію. Ця послуга дозволить продовжити термін користування кредитом. Наприклад, у сервісі SOS CREDIT цей термін становить до 30 днів, а оформити пролонгацію можна через Особистий Кабінет на сайті компанії.
  2. Ведіть переговори. Діалог з фінансовою установою – відмінний спосіб показати свою зацікавленість у виплаті боргу. Поясніть причину прострочення і домовтеся про новий графік виплат. Багато банків і МФО (мікрокредитних організацій) йдуть назустріч своїм клієнтам.
  3. Запропонуйте реструктуризацію. Якщо ж надходження грошей очікується нескоро, запропонуйте переглянути умови кредитного договору, а саме реструктуризацію. У разі позитивного рішення, відсотки за позикою будуть знижені. Цілком можливо, що пеня та штрафи також стануть меншими. Все залежить від того, до чого ви домовитеся.

Ми не будемо давати поради а-ля “знайти додаткову роботу”, “економити бюджет”, “придумати альтернативне джерело доходу”. Все це має місце, але не завжди можливо в конкретній ситуації. Рекомендуємо спиратися на поради, вказані вище. Як бачите, погасити заборгованість цілком реально та доступно кожному. Головне, не опускати руки та діяти, домовлятися і розглядати варіанти, не стояти на місці й поступово рухатися до мети.

 

346 просмотров
Поделиться в Facebook

Похожие записи:

Получить кредит