Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ, ЯКЩО НЕМАЄ ГРОШЕЙ?

Хвилювання зростає, поспішні спроби знайти гроші не приносять успіху, а на календарі наближається час “Х” – дата оплати позики. Хтось метушиться, а хтось опускає руки, але з голови не йде одна й та сама думка: як погасити кредит, якщо немає грошей?

Обидві стратегії поведінки знайомі кожному боржнику в тій чи іншій мірі. Якщо перша з них може привести до позитивного результату та, в підсумку, дозволить погасити заборгованість, то друга тільки погіршує ситуацію.

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

Отже, якщо ви хочете розрахуватися з боргом, рекомендуємо ніколи не робити наступне:

  • Мріяти, що кредит зникне сам собою. Навряд чи хоча б одна фінансова установа (будь то мікрофінансова організація або банк) добровільно попрощається зі своїми грошима. Звичайно ж, інтернет рясніє статтями на тему “як не платити кредит”, але, на жаль, вони не мають відношення до реальності. І чим раніше ви позбавитеся від ілюзій, тим швидше вирішите ситуацію, що склалася з максимальною користю.
  • Ігнорувати дзвінки менеджерів. Як ви думаєте, що буде, якщо не погасити кредит і “ховатися” від кредиторів? Однозначно нічого хорошого. Уникати розмови з представниками фінансової організації – значить викликати додаткові підозри і здобути репутацію сумнівного клієнта. Швидше за все, вас запідозрять в шахрайстві, а контактні дані передадуть в колекторські агентства.
  • Брати в борг для погашення поточного боргу. В Україні даний варіант вирішення ситуації досить поширений. Що робити, якщо немає грошей погасити кредит? Точно не пірнати в боргову яму з двох, трьох і більше кредитів. Не панікуйте і намагайтеся зберегти розум: якщо постійно перепозичати гроші, то позбутися від боргових зобов’язань стане практично неможливо. Пам’ятайте не тільки про тіло кредиту, але й про відсотки, пеню та штрафи.

Тепер ви знаєте, чого не варто робити, якщо хочете розрахуватися з боргами. Прийшов час перейти до плану “Б”, тобто побудувати реальну стратегію для досягнення гарного результату.

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

Операція “погасити заборгованість”

Навіть якщо ви винні велику суму грошей, ви можете з цим впоратися. Головне, не втрачати самовладання, розглянути всі варіанти вирішення проблеми і ретельно спланувати подальші дії.

  1. Думайте на пару кроків уперед. Якщо з наближенням дати, визначеної у кредитному договорі, ви помічаєте, що коштів не вистачає, оформіть пролонгацію. Ця послуга дозволить продовжити термін користування кредитом. Наприклад, у сервісі SOS CREDIT цей термін становить до 30 днів, а оформити пролонгацію можна через Особистий Кабінет на сайті компанії.
  2. Ведіть переговори. Діалог з фінансовою установою – відмінний спосіб показати свою зацікавленість у виплаті боргу. Поясніть причину прострочення і домовтеся про новий графік виплат. Багато банків і МФО (мікрокредитних організацій) йдуть назустріч своїм клієнтам.
  3. Запропонуйте реструктуризацію. Якщо ж надходження грошей очікується нескоро, запропонуйте переглянути умови кредитного договору, а саме реструктуризацію. У разі позитивного рішення, відсотки за позикою будуть знижені. Цілком можливо, що пеня та штрафи також стануть меншими. Все залежить від того, до чого ви домовитеся.

Ми не будемо давати поради а-ля “знайти додаткову роботу”, “економити бюджет”, “придумати альтернативне джерело доходу”. Все це має місце, але не завжди можливо в конкретній ситуації. Рекомендуємо спиратися на поради, вказані вище. Як бачите, погасити заборгованість цілком реально та доступно кожному. Головне, не опускати руки та діяти, домовлятися і розглядати варіанти, не стояти на місці й поступово рухатися до мети.

 

 

1374 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит