Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ, ЯКЩО НЕМАЄ ГРОШЕЙ?

Хвилювання зростає, поспішні спроби знайти гроші не приносять успіху, а на календарі наближається час “Х” – дата оплати позики. Хтось метушиться, а хтось опускає руки, але з голови не йде одна й та сама думка: як погасити кредит, якщо немає грошей?

Обидві стратегії поведінки знайомі кожному боржнику в тій чи іншій мірі. Якщо перша з них може привести до позитивного результату та, в підсумку, дозволить погасити заборгованість, то друга тільки погіршує ситуацію.

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

Отже, якщо ви хочете розрахуватися з боргом, рекомендуємо ніколи не робити наступне:

  • Мріяти, що кредит зникне сам собою. Навряд чи хоча б одна фінансова установа (будь то мікрофінансова організація або банк) добровільно попрощається зі своїми грошима. Звичайно ж, інтернет рясніє статтями на тему “як не платити кредит”, але, на жаль, вони не мають відношення до реальності. І чим раніше ви позбавитеся від ілюзій, тим швидше вирішите ситуацію, що склалася з максимальною користю.
  • Ігнорувати дзвінки менеджерів. Як ви думаєте, що буде, якщо не погасити кредит і “ховатися” від кредиторів? Однозначно нічого хорошого. Уникати розмови з представниками фінансової організації – значить викликати додаткові підозри і здобути репутацію сумнівного клієнта. Швидше за все, вас запідозрять в шахрайстві, а контактні дані передадуть в колекторські агентства.
  • Брати в борг для погашення поточного боргу. В Україні даний варіант вирішення ситуації досить поширений. Що робити, якщо немає грошей погасити кредит? Точно не пірнати в боргову яму з двох, трьох і більше кредитів. Не панікуйте і намагайтеся зберегти розум: якщо постійно перепозичати гроші, то позбутися від боргових зобов’язань стане практично неможливо. Пам’ятайте не тільки про тіло кредиту, але й про відсотки, пеню та штрафи.

Тепер ви знаєте, чого не варто робити, якщо хочете розрахуватися з боргами. Прийшов час перейти до плану “Б”, тобто побудувати реальну стратегію для досягнення гарного результату.

Як погасити кредит, якщо немає грошей?

Операція “погасити заборгованість”

Навіть якщо ви винні велику суму грошей, ви можете з цим впоратися. Головне, не втрачати самовладання, розглянути всі варіанти вирішення проблеми і ретельно спланувати подальші дії.

  1. Думайте на пару кроків уперед. Якщо з наближенням дати, визначеної у кредитному договорі, ви помічаєте, що коштів не вистачає, оформіть пролонгацію. Ця послуга дозволить продовжити термін користування кредитом. Наприклад, у сервісі SOS CREDIT цей термін становить до 30 днів, а оформити пролонгацію можна через Особистий Кабінет на сайті компанії.
  2. Ведіть переговори. Діалог з фінансовою установою – відмінний спосіб показати свою зацікавленість у виплаті боргу. Поясніть причину прострочення і домовтеся про новий графік виплат. Багато банків і МФО (мікрокредитних організацій) йдуть назустріч своїм клієнтам.
  3. Запропонуйте реструктуризацію. Якщо ж надходження грошей очікується нескоро, запропонуйте переглянути умови кредитного договору, а саме реструктуризацію. У разі позитивного рішення, відсотки за позикою будуть знижені. Цілком можливо, що пеня та штрафи також стануть меншими. Все залежить від того, до чого ви домовитеся.

Ми не будемо давати поради а-ля “знайти додаткову роботу”, “економити бюджет”, “придумати альтернативне джерело доходу”. Все це має місце, але не завжди можливо в конкретній ситуації. Рекомендуємо спиратися на поради, вказані вище. Як бачите, погасити заборгованість цілком реально та доступно кожному. Головне, не опускати руки та діяти, домовлятися і розглядати варіанти, не стояти на місці й поступово рухатися до мети.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2141 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит