Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чому важливо вкладати гроші саме у здоров’я?

  1. №1. Збереження часу і грошей у майбутньому
  2. №2. Покращення продуктивності та робочої ефективності
  3. №3. Підвищення якості життя
  4. №4. Зменшення стресу і покращення ментального здоров’я

Здоров’я є найціннішим активом, який має людство. Вкладання грошей у збереження та поліпшення здоров’я — це не лише розумне та адекватне рішення, але й важлива інвестиція, що здатна забезпечити якісне та тривале життя. 

На перший погляд здасться, що витрати на тренажерний зал, корисне та збалансоване харчування, регулярне медичне обстеження можуть бути значною частиною витрат бюджету — не завжди є можливість та бажання виділити кошти з такою метою. Проте з часом ви побачите, що це є не тільки витратами, але й вигідними інвестиціями у якісне майбутнє. Розглянемо 4 важливих  аргументи, які допоможуть розібратися.

№1. Збереження часу і грошей у майбутньому

Кількість хвороб, на жаль, збільшується, незважаючи на розвиток медицини. Профілактика та своєчасне звернення до лікаря допомагають зарадити їх розвитку. Станом на 2023 рік, статистика ВООЗ наголошує на тому, що неінфекційні хвороби були найбільш розповсюдженими. Понад 70% смертності населення виникало саме через них. Лідирують інсульт та ішемічна хвороба серця. Частими, на жаль, є онкологічні захворювання, ниркові та діабет. Інфекції нижніх дихальних шляхів також є розповсюдженими.

Здоровий спосіб життя та слідкування за власним самопочуттям зменшують ризик виникнення хвороб та ускладнень. Своєчасне звернення до лікарів є також надважливим. Хоча на перший погляд завжди є справи важливіші, у які можна і треба вкласти гроші, але насправді запобігання хворобам є дешевшим та ефективнішим, ніж їх лікування. Важливо звертатися за медичною допомогою при перших ознаках нездужання, коли хворобі можливо зарадити на ранніх етапах.

№2. Покращення продуктивності та робочої ефективності

Вкладаючи гроші у здоров’я, ви допомагаєте собі підвищити рівень енергії та покращити когнітивні функції. 

До таких функцій мозку відносять:

  • розуміння;
  • вивчення;
  • пізнавання;
  • усвідомлення;
  • сприйняття;
  • переробка інформації.

Люди, які регулярно займаються спортом та дотримуються збалансованого раціону, зазвичай мають кращу працездатність, їм вдається швидше сконцентруватися та перебувати у такому стані. Завдяки цьому їм простіше досягти професійного успіху та відповідно — отримувати більше коштів, бути задоволеними собою.

Лікар

№3. Підвищення якості життя

Гроші, які людина вкладає у підтримку та покращення власного здоров’я, позитивно впливають на якість життя. Це дає змогу вести активніший спосіб життя та не залежати від інших, більше насолоджуватись ним та помічати хорошого, адже воно також є, мати більше можливостей для нових відкриттів, знайомств, мати сили рухатися далі у цей складний час для країни.

№4. Зменшення стресу і покращення ментального здоров’я

Регулярна фізична активність, збалансоване харчування, здоровий сон — мінімум, 7 годин на добу, сприяють зниженню рівня стресу, покращенню настрою та загального самопочуття. Гроші, вкладені у засоби для реалізації цього, сприяють покращенню ментального здоров’я та збільшенню емоційного благополуччя. Коли людина нездорова як фізично, так і ментально, то вона не у змозі вести буденне насичене життя, воно не приносить їй того задоволення, яке здатне, а це добряче виснажує і у мабутньому все одно призведе до необхідності звернення по допомогу. 

Отже, вкладання грошей у здоров’я — це інвестиція у власне майбутнє. Здоров’я — це відсутність хвороб, а також наше фізичне, ментальне та соціальне благополуччя. Кожна витрачена на нього гривня повернеться сторицею та допоможе організму функціонувати якомога повноцінніше, що є надважливим. Здоров’я має бути завжди у пріоритеті. Будьте здорові, любі клієнти, та бережіть себе. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

149 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит