Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Всі знають основи економії: витрачай менше, ніж заробляєш. Ця відома істина глибоко вкоренилася у свідомості кожної фінансово грамотної людини. Але незважаючи на все, ми не те що не економимо, а витрачаємо все до копійки. Іноді навіть більше, ніж маємо.

Не важливо, брати кредит онлайн або позику до зарплати у сусідки по під’їзду, але ми виходимо за рамки бюджету, а це, як відомо, загрожує неприємними наслідками. Рано чи пізно доведеться повертати позикові кошти. Є готовий план? Відмінно! А якщо немає?

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Шукаємо можливості в обмеженнях

Час іде, а дата погашення кредиту невблаганно наближається. Природно, можна взяти ще один кредит онлайн, позичити гроші у друзів або родичів і закрити попередню позику. Але хіба це вихід? По суті, це не змінить фінансове становище. Що ж робити?

  • По-перше, планування – наше все. Для початку визначтеся, скільки грошей щомісячно надходить до вашого бюджету. Враховуйте всі можливі джерела доходу. Тепер, виходячи з отриманих даних, сформуйте місячний бюджет. Виділіть основні статті витрат: квартплата, їжа, одяг, проїзд, розваги.
  • По-друге, проаналізуйте, куди підуть гроші. Якщо розглядати кожну статтю витрат (не дивлячись на наявність кредиту онлайн, до нього ми повернемося пізніше) під мікроскопом, стане зрозуміло, що практично в кожній з них є слабке місце, через яке і зникають ваші грошики. Наприклад, ви переплачуєте за комунальні послуги через неекономне споживання світла або гарячої води, вибираєте маршрут не по кишені для щоденних переміщень по місту або купуєте продукти в дорогому супермаркеті, який знаходиться поруч з будинком.
  • По-третє, рахуйте. Пройдіться по кожному пункту бюджету і перерахуйте його. В результаті у вас вийде дві цифри: перша – та, яку ви звикли витрачати на даний момент, друга – з урахуванням усунення недоліків із пункту вище.

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Кредит онлайн: розраховуємо виплату

Можна нескінченно міркувати, читати статті та збирати інформацію про те, де взяти гроші на виплату кредиту. Ми підготували для вас 3 поради, прислухавшись до яких ви почнете заощаджувати прямо зараз.

  1. Чай, кава, потанцюємо. Ви випиваєте чашку кави по дорозі на роботу або частенько зустрічаєтеся з друзями в улюбленій кав’ярні? Можливо, вважаєте за краще обідати в кафе? А тепер подивимося, у скільки це обходиться. В середньому чашка кави або чаю коштує 20 гривень, в місяці близько 20 робочих днів. Арифметика проста, якщо на деякий час відмовитися від щоденного ритуалу, у вашій скарбничці зявиться 400 гривень.
  2. Рух – це життя. Ні, ми не пропонуємо навідріз відмовитися від транспортних витрат і всюди ходити пішки. Однак заощадити на цьому можна. Для власників автомобілів скорочення витрат на бензин вельми актуально. Станом на 10 січня 2018 року середня вартість А-95 на АЗС України становить від 29,93 до 31,17 гривень за літр. Припустимо, ви заправляєте 10 літрів на тиждень і 40 літрів на місяць відповідно. Витрати становлять від 1197 до 1246 гривень. Якщо скоротити витрати на бензин удвічі та використовувати машину в разі крайньої потреби, ви заощадите від 598 до 623 гривень.
  3. Алкоголь і сигарети. За даними на 2017 рік на середньостатистичного українця припадає 17,4 літра спиртного. А якщо врахувати той факт, що хтось п’є алкоголь тільки на свята, а хтось досить часто – статистика жахає. В основному українці віддають перевагу пиву і горілці. Станом на вересень 2017 року ціна 0,5 літра горілки становить 79,55 гривень. Пиво коштує дешевше – 25 гривень за літр. Навіть якщо ви вживаєте половину від середньостатистичного значення, сума вийде немаленькою: шанувальники пива витратять 217, а більш міцних напоїв 692 гривень.

Що стосується курців, які купують близько 15 пачок в місяць, при відмові від шкідливої ​​звички їх бюджет поповниться на 450 гривень, якщо рахувати по 30 гривень за пачку сигарет.

Як виплатити кредит?

Скільки заощадили для оплати кредиту онлайн?

А тепер порахуйте, скільки грошей ви можете заощадити, відмовившись від однієї або декількох статей витрат. Швидше за все, сума вийде значною навіть за мінімальними мірками. Адже немає нічого неможливого для людини, у якої є мета.

 

249 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит