Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Всі знають основи економії: витрачай менше, ніж заробляєш. Ця відома істина глибоко вкоренилася у свідомості кожної фінансово грамотної людини. Але незважаючи на все, ми не те що не економимо, а витрачаємо все до копійки. Іноді навіть більше, ніж маємо.

Не важливо, брати кредит онлайн або позику до зарплати у сусідки по під’їзду, але ми виходимо за рамки бюджету, а це, як відомо, загрожує неприємними наслідками. Рано чи пізно доведеться повертати позикові кошти. Є готовий план? Відмінно! А якщо немає?

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Шукаємо можливості в обмеженнях

Час іде, а дата погашення кредиту невблаганно наближається. Природно, можна взяти ще один кредит онлайн, позичити гроші у друзів або родичів і закрити попередню позику. Але хіба це вихід? По суті, це не змінить фінансове становище. Що ж робити?

  • По-перше, планування – наше все. Для початку визначтеся, скільки грошей щомісячно надходить до вашого бюджету. Враховуйте всі можливі джерела доходу. Тепер, виходячи з отриманих даних, сформуйте місячний бюджет. Виділіть основні статті витрат: квартплата, їжа, одяг, проїзд, розваги.
  • По-друге, проаналізуйте, куди підуть гроші. Якщо розглядати кожну статтю витрат (не дивлячись на наявність кредиту онлайн, до нього ми повернемося пізніше) під мікроскопом, стане зрозуміло, що практично в кожній з них є слабке місце, через яке і зникають ваші грошики. Наприклад, ви переплачуєте за комунальні послуги через неекономне споживання світла або гарячої води, вибираєте маршрут не по кишені для щоденних переміщень по місту або купуєте продукти в дорогому супермаркеті, який знаходиться поруч з будинком.
  • По-третє, рахуйте. Пройдіться по кожному пункту бюджету і перерахуйте його. В результаті у вас вийде дві цифри: перша – та, яку ви звикли витрачати на даний момент, друга – з урахуванням усунення недоліків із пункту вище.

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Кредит онлайн: розраховуємо виплату

Можна нескінченно міркувати, читати статті та збирати інформацію про те, де взяти гроші на виплату кредиту. Ми підготували для вас 3 поради, прислухавшись до яких ви почнете заощаджувати прямо зараз.

  1. Чай, кава, потанцюємо. Ви випиваєте чашку кави по дорозі на роботу або частенько зустрічаєтеся з друзями в улюбленій кав’ярні? Можливо, вважаєте за краще обідати в кафе? А тепер подивимося, у скільки це обходиться. В середньому чашка кави або чаю коштує 20 гривень, в місяці близько 20 робочих днів. Арифметика проста, якщо на деякий час відмовитися від щоденного ритуалу, у вашій скарбничці зявиться 400 гривень.
  2. Рух – це життя. Ні, ми не пропонуємо навідріз відмовитися від транспортних витрат і всюди ходити пішки. Однак заощадити на цьому можна. Для власників автомобілів скорочення витрат на бензин вельми актуально. Станом на 10 січня 2018 року середня вартість А-95 на АЗС України становить від 29,93 до 31,17 гривень за літр. Припустимо, ви заправляєте 10 літрів на тиждень і 40 літрів на місяць відповідно. Витрати становлять від 1197 до 1246 гривень. Якщо скоротити витрати на бензин удвічі та використовувати машину в разі крайньої потреби, ви заощадите від 598 до 623 гривень.
  3. Алкоголь і сигарети. За даними на 2017 рік на середньостатистичного українця припадає 17,4 літра спиртного. А якщо врахувати той факт, що хтось п’є алкоголь тільки на свята, а хтось досить часто – статистика жахає. В основному українці віддають перевагу пиву і горілці. Станом на вересень 2017 року ціна 0,5 літра горілки становить 79,55 гривень. Пиво коштує дешевше – 25 гривень за літр. Навіть якщо ви вживаєте половину від середньостатистичного значення, сума вийде немаленькою: шанувальники пива витратять 217, а більш міцних напоїв 692 гривень.

Що стосується курців, які купують близько 15 пачок в місяць, при відмові від шкідливої ​​звички їх бюджет поповниться на 450 гривень, якщо рахувати по 30 гривень за пачку сигарет.

Як виплатити кредит?

Скільки заощадили для оплати кредиту онлайн?

А тепер порахуйте, скільки грошей ви можете заощадити, відмовившись від однієї або декількох статей витрат. Швидше за все, сума вийде значною навіть за мінімальними мірками. Адже немає нічого неможливого для людини, у якої є мета.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2091 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит