Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Всі знають основи економії: витрачай менше, ніж заробляєш. Ця відома істина глибоко вкоренилася у свідомості кожної фінансово грамотної людини. Але незважаючи на все, ми не те що не економимо, а витрачаємо все до копійки. Іноді навіть більше, ніж маємо.

Не важливо, брати кредит онлайн або позику до зарплати у сусідки по під’їзду, але ми виходимо за рамки бюджету, а це, як відомо, загрожує неприємними наслідками. Рано чи пізно доведеться повертати позикові кошти. Є готовий план? Відмінно! А якщо немає?

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Шукаємо можливості в обмеженнях

Час іде, а дата погашення кредиту невблаганно наближається. Природно, можна взяти ще один кредит онлайн, позичити гроші у друзів або родичів і закрити попередню позику. Але хіба це вихід? По суті, це не змінить фінансове становище. Що ж робити?

  • По-перше, планування – наше все. Для початку визначтеся, скільки грошей щомісячно надходить до вашого бюджету. Враховуйте всі можливі джерела доходу. Тепер, виходячи з отриманих даних, сформуйте місячний бюджет. Виділіть основні статті витрат: квартплата, їжа, одяг, проїзд, розваги.
  • По-друге, проаналізуйте, куди підуть гроші. Якщо розглядати кожну статтю витрат (не дивлячись на наявність кредиту онлайн, до нього ми повернемося пізніше) під мікроскопом, стане зрозуміло, що практично в кожній з них є слабке місце, через яке і зникають ваші грошики. Наприклад, ви переплачуєте за комунальні послуги через неекономне споживання світла або гарячої води, вибираєте маршрут не по кишені для щоденних переміщень по місту або купуєте продукти в дорогому супермаркеті, який знаходиться поруч з будинком.
  • По-третє, рахуйте. Пройдіться по кожному пункту бюджету і перерахуйте його. В результаті у вас вийде дві цифри: перша – та, яку ви звикли витрачати на даний момент, друга – з урахуванням усунення недоліків із пункту вище.

Де взяти гроші на виплату кредиту?

Кредит онлайн: розраховуємо виплату

Можна нескінченно міркувати, читати статті та збирати інформацію про те, де взяти гроші на виплату кредиту. Ми підготували для вас 3 поради, прислухавшись до яких ви почнете заощаджувати прямо зараз.

  1. Чай, кава, потанцюємо. Ви випиваєте чашку кави по дорозі на роботу або частенько зустрічаєтеся з друзями в улюбленій кав’ярні? Можливо, вважаєте за краще обідати в кафе? А тепер подивимося, у скільки це обходиться. В середньому чашка кави або чаю коштує 20 гривень, в місяці близько 20 робочих днів. Арифметика проста, якщо на деякий час відмовитися від щоденного ритуалу, у вашій скарбничці зявиться 400 гривень.
  2. Рух – це життя. Ні, ми не пропонуємо навідріз відмовитися від транспортних витрат і всюди ходити пішки. Однак заощадити на цьому можна. Для власників автомобілів скорочення витрат на бензин вельми актуально. Станом на 10 січня 2018 року середня вартість А-95 на АЗС України становить від 29,93 до 31,17 гривень за літр. Припустимо, ви заправляєте 10 літрів на тиждень і 40 літрів на місяць відповідно. Витрати становлять від 1197 до 1246 гривень. Якщо скоротити витрати на бензин удвічі та використовувати машину в разі крайньої потреби, ви заощадите від 598 до 623 гривень.
  3. Алкоголь і сигарети. За даними на 2017 рік на середньостатистичного українця припадає 17,4 літра спиртного. А якщо врахувати той факт, що хтось п’є алкоголь тільки на свята, а хтось досить часто – статистика жахає. В основному українці віддають перевагу пиву і горілці. Станом на вересень 2017 року ціна 0,5 літра горілки становить 79,55 гривень. Пиво коштує дешевше – 25 гривень за літр. Навіть якщо ви вживаєте половину від середньостатистичного значення, сума вийде немаленькою: шанувальники пива витратять 217, а більш міцних напоїв 692 гривень.

Що стосується курців, які купують близько 15 пачок в місяць, при відмові від шкідливої ​​звички їх бюджет поповниться на 450 гривень, якщо рахувати по 30 гривень за пачку сигарет.

Як виплатити кредит?

Скільки заощадили для оплати кредиту онлайн?

А тепер порахуйте, скільки грошей ви можете заощадити, відмовившись від однієї або декількох статей витрат. Швидше за все, сума вийде значною навіть за мінімальними мірками. Адже немає нічого неможливого для людини, у якої є мета.

 

707 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит