Кредит на карту в вихідні дні

 1. Чи можна взяти кредит у вихідний день
 2. Умови видачі кредиту в суботу, неділю
 3. Як отримати позику онлайн без вихідних
 4. Як оплатити позику в SOS CREDIT
 5. Популярні питання

Рішення екстреної ситуації не буде чекати поки мине субота та неділя, аби банки знову почали працювати. Наприклад, у вас зламалася пральна машина, а сім’я велика — за трудовий тиждень зібралося багато одягу.  Добре, якщо її можна полагодити найближчим часом. А якщо ні? Майстер сказав, що простіше вже придбати нову, ніж витрачати майже такі ж гроші на ремонт старої.  Магазини побутової техніки працюють на вихідних, а ось ще кілька років тому відшукати фінансову компанію в такі дні було нереально.  Добре, що час не стоїть на місці і галузь кредитування разом з нею.

Чи можна взяти кредит у вихідний день

З появою МФО це стало можливим.  На відміну від банківських установ, вони цілодобові та надають свої послуги на максимально вигідних умовах для клієнта.  Доступні для жителів будь-якої точки України: від Києва до Одеси, від Ужгорода і до Запоріжжя. Такі кредити користуються особливою популярністю, тому що саме у вихідні, коли у людей більше вільного часу, вони беруться вирішувати свої домашні справи та різні сімейні потреби.

Компанія SOS CREDIT одна з таких МФО, що готові надати вам кредит у вихідний день.  Ми даємо перший кредит під 0%.

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. без довідки про доходи;
 3. без перевірок;
 4. без відсотків.

Умови видачі кредиту в суботу, неділю

Термін До 30 днів
Сума для новачків До 10 000 гривень
Сумма для повторних клиентів До 15 000 гривень
Ставка (у процентах) Від 0%
Документи Паспорт та ІПН
Громадянство Україна
Вік Від 18 років
Оформлення Через інтернет
Обслуговування Онлайн
Розрахунок На картку клієнта
Надання послуг для бізнесу Так
Надання послуг для приватних осіб Так

Як отримати позику онлайн без вихідних

 1. Для цього необхідно перейти на наш сайт.  
 2. Там справа в окремій рамці потрібно обрати суму кредиту та його термін.  Після цього натиснути на велику червону кнопку “Отримати”, щоб оформити заявку.  
 3. Далі ви створюєте Особистий Кабінет, в якому зберігається інформація про клієнта.  Завдяки скоринговій системі, яку використовує SOS CREDIT у своїй роботі, отримати позику онлайн без вихідних можна набагато простіше та швидше. 
 4. Як тільки заявка буде схвалена — ви отримаєте повідомлення на телефон, електронну пошту, а також дана інформація з’явиться в Особистому Кабінеті. 
 5. Гроші перераховуються на картку після підписання договору.

Кредит на карту в вихідні дні

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Ми працюємо не тільки без вихідних, але і без перерви на обід. 365 днів на рік компанія знаходиться на зв’язку зі своїми клієнтами.
 2. Ми надаємо послуги клієнтам з будь-якої точки світу.  Головна умова: наявність паспорту України та картки одного із банків країни.
 3. Щоб отримати позику на карту без вихідних, знадобиться мінімум часу.  Для першого оформлення потрібно створити Особистий Кабінет та й сама процедура буде досить новою для вас, але всі наступні рази робити це вже не потрібно.  Максимум 5-10 хвилин — і гроші будуть на картці.
 4. 0% для новачків.

Як оплатити позику в SOS CREDIT

Всі клієнти різні: кожен звик діяти по-своєму.  Саме з цієї причини ми приготували відразу кілька способів, аби ви могли обрати для себе найбільш прийнятний.

 1. Особистий кабінет.  Ви прикріплювали за ним карту, на яку надходив кредит — з неї ж можна його і закрити.
 2. Термінал.  Їх зараз багато — у кожному торговому центрі по декілька.
 3. Каса будь-якого банку країни.
 4. Каса Укрпошти.

Перевага оплати через Особистий Кабінет полягає в тому, що так ви не будете переплачувати, вносячи комісію за надання послуг. І, звичайно ж, таку оплату можна здійснити, не виходячи з дому.

Пам’ятайте, що зарахування грошей через термінал та касу відбувається не відразу, а протягом 2-3 днів, тому проводьте оплату заздалегідь, аби не вийшло прострочення.

Популярні питання

Не важливо, берете ви кредит в суботу або берете кредит у неділю — питання періодично виникають у наших клієнтів, тим більше, у новачків, для яких інтерфейс SOS CREDIT незвичний. Нижче ми відповіли на 4 найпопулярніших серед користувачів.

Кредит на карту в вихідні дні

Скільки грошей можна отримати в кредит

Всім, хто звертається до SOS CREDIT вперше, ми перераховуємо на карту до 10 000 гривень.  Усі наступні кредити — до 15 000 гривень.

Чи потрібна довідка про доходи при оформленні кредиту в вихідний день

Ні.  Ми працюємо із громадянами різних категорій. Хтось працює неофіційно, хтось тимчасово безробітний, студенти, пенсіонери, колишні ув’язнені.

Що буде, якщо не вийде повернути гроші вчасно

У такому випадку необхідно оформляти послугу пролонгації — один з наших кредитних продуктів, і якомога раніше.  Зробити це можна в Особистому Кабінеті або ж, звернувшись до наших фахівців зі служби підтримки, які проконсультують вас у цьому питанні. Таким чином ви зможете відкласти погашення терміном до 30 днів. Доступна така послуга подовження необмежену кількість разів.

З якого віку дають кредит

Мінімальний вік наших клієнтів — 18 років.