Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Гроші в кредит без проблем

 1. Чи можна взяти кредит онлайн без перевірок
 2. Переваги позик онлайн в SOS CREDIT
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти гроші в кредит без проблем
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Виникла потреба в грошах? Не хочете просити допомоги у друзів та родичів, тому що доведеться розповідати від початку і до кінця про ситуацію, що склалася? Розглядаєте варіант взяти онлайн кредит на вигідній основі?  SOS CREDIT здатний допомогти у цьому.  Гроші на вашій картці з’являться всього за кілька кліків. Без поручителів та зайвих довідок. Так, це можливо в Україні.

Чи можна взяти кредит онлайн без перевірок

Так.  Якщо у позичальника зіпсована кредитна історія або ж він не може надати довідку з місця роботи, то найкращим варіантом для нього буде звернення до МФО. Ви отримаєте кредит без проблем тоді, коли в цьому виникла необхідність. Величезним плюсом таких організацій є цілодобове обслуговування. У банках же видача кредитів відбувається у чітко відведений час. Таким чином, якщо гроші потрібно отримати терміново, то ви при співробітництві з нами не будете прив’язані до часу.

Переваги позик онлайн в SOS CREDIT

 1. Оформлення із мінімальним пакетів документів.  Дані про клієнтів, які ми запитуємо, знаходяться в їхніх паспортах та ІПН.  Ніяких зайвих довідок та свідоцтв.
 2. Цілодобова робота сервісу. Клієнт може отримати гроші в будь-який зручний для нього час.
 3. Можливість оформити пролонгацію до 30 днів. Якщо клієнт не розрахував термін кредитування або ж він, наприклад, раптово втратив роботу, то у нього є можливість продовжити його. Процентні нарахування залишаються колишніми.

Умови отримання кредиту

Форма отримання Онлайн
Ставка у процентному співвідношенні Від 0,01%
Допустима сума для першого кредиту До 10 000 гривень
Допустима сума для повторного кредиту До 15 000 гривень
На скільки видається кредит До 30 днів
Вимоги до документів Паспорт та ідентифікаційний код
Вік Повних 18 років

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. з поганою КІ;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без перевірок.

У нас не діє рейтинг, згідно з яким ми видаємо кредити позичальникам.  Серед наших клієнтів люди різних вікових категорій зі своїм фінансовим становищем, яких ми забезпечуємо швидкими кредитами.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Серед інших переваг можна віднести наступні:

 1. Сервіс працює цілодобово. Банки, наприклад, у святкові дні не працюють, тому людині доведеться перенести свої справи на наступний день. А якщо щось термінове і немає часу на очікування?
 2. Отримати позику без проблем на картку можна всього за 20 хвилин, якщо раніше ви до нас не зверталися. Якщо ж це повторна заявка, то зарахування відбувається протягом 5 хвилин.
 3. Мінімальна процентна ставка на перший кредит. Закон забороняє видавати кредит суто під 0%, тому наша ставка становить 0,01%.  Таким чином, клієнту вдається не переплачувати зайві гроші.

Гроші в кредит без проблем

Як взяти гроші в кредит без проблем

Звертайтеся до SOS CREDIT.  Для того, аби оформити заявку на отримання кредиту, потрібно перейти на наш сайт.  Після цього скористайтеся спеціальним Кредитним Калькулятором для того, аби підібрати для себе суму і період, на який ви її оформлюєте. Також тут ви побачите відсоток, розрахований у гривні, за надання послуг.

Далі потрібно зареєструватися на сайті, щоб створити Особистий Кабінет.  Для цього потрібно ввести номер мобільного, діючу пошту та придумати пароль.

Для заповнення анкети клієнта потрібно мати під рукою паспорт і ідентифікаційний код.  Ми запитуємо мінімум документів, щоб клієнти могли отримати гроші в кредит без проблем. Уникайте помилок, щоб отримати схвалення за кредитом. Прикріпіть до Особистого Кабінету картку, на яку потрапить запитувана сума.  За допомогою цієї ж картки в подальшому можна буде погасити кредит без комісії.

Завдяки скоринговій системі рішення щодо видачі кредиту відбувається протягом декількох хвилин. Після цього підписується договір та надходить повідомлення про видачу. Крім цього, статус заявки відображається і в Особистому Кабінеті. Перерахування відбувається на картку — воно не готівкове, відбувається через 5 хвилин після того, як клієнт отримує повідомлення.

Як повернути гроші

 1. Можна не тільки взяти позику без проблем через Особистий Кабінет, але і повернути її назад.  Проходить ця процедура без комісії.
 2. Якщо поблизу є термінал ПриватБанку або іншої мережі, то можна скористатися ним.
 3. Звернутися до каси банку або Укрпошти.

Популярні питання

Нижче ми зібрали кілька популярних питань, які цікавлять наших клієнтів.

Чому багатьом хочеться отримати позику без проблем на картку

Фінансові потреби є у всіх. Може статися екстрена ситуація, що вимагає миттєвого рішення і у людини абсолютно не буде часу на те, аби зібрати документи, запитувані банком. Або ж позичальник працює неофіційно, а банківські установи не надають послуги таким особам. Студенти та пенсіонери є мінімально фінансово захищеними у нашій країні, тому звертатися за додатковими грошима їм доводиться досить часто.

Терміни з оформлення кредиту без проблем

Якщо клієнт звертається вперше, то йому необхідно створити Особистий Кабінет і внести всі дані для подачі заявки, після чого він очікує відповідь, на що йде в цілому до 20 хвилин. Отримати наступний кредит буде набагато простіше, так як ваше ім’я вже буде в базі і гроші надійдуть на картку не пізніше, ніж за 5 хвилин.

Гроші в кредит без проблем

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Прострочення тягне за собою збільшення боргу. Один за іншим накладається тіло кредиту, відсоткова частина за використання, пеня за прострочення.  Таким чином, чим довше ви відкладаєте виплату, тим сума стає більше.  І вона може вирости в п’ять разів або навіть більше. Штрафні санкції іноді застосовуються як на наступний день після фактичної прострочення, так і після пільгового терміну або ж через деякий час, встановлений самим МФО. Найкраще своєчасно оформити пролонгацію.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Вам необхідно показати готовність до її поліпшення перед банками, які в майбутньому зможуть надати послуги у видачі більшої суми. Для цього оформіть кредит в МФО і вчасно погасіть його. Буде навіть краще зробити це заздалегідь. Такі фінансові організації набагато лояльніші до своїх позичальників, ніж банки.  Вони готові вести співпрацю навіть з тими, хто має три незакритих прострочення в іншій компанії.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;
•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;
•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;
• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (3%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.