Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Гроші в кредит без проблем

 1. Чи можна взяти кредит онлайн без перевірок
 2. Переваги позик онлайн в SOS CREDIT
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти гроші в кредит без проблем
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Виникла потреба в грошах? Не хочете просити допомоги у друзів та родичів, тому що доведеться розповідати від початку і до кінця про ситуацію, що склалася? Розглядаєте варіант взяти онлайн кредит на вигідній основі?  SOS CREDIT здатний допомогти у цьому.  Гроші на вашій картці з’являться всього за кілька кліків. Без поручителів та зайвих довідок. Так, це можливо в Україні.

Чи можна взяти кредит онлайн без перевірок

Так.  Якщо у позичальника зіпсована кредитна історія або ж він не може надати довідку з місця роботи, то найкращим варіантом для нього буде звернення до МФО. Ви отримаєте кредит без проблем тоді, коли в цьому виникла необхідність. Величезним плюсом таких організацій є цілодобове обслуговування. У банках же видача кредитів відбувається у чітко відведений час. Таким чином, якщо гроші потрібно отримати терміново, то ви при співробітництві з нами не будете прив’язані до часу.

Переваги позик онлайн в SOS CREDIT

 1. Оформлення із мінімальним пакетів документів.  Дані про клієнтів, які ми запитуємо, знаходяться в їхніх паспортах та ІПН.  Ніяких зайвих довідок та свідоцтв.
 2. Цілодобова робота сервісу. Клієнт може отримати гроші в будь-який зручний для нього час.
 3. Можливість оформити пролонгацію до 30 днів. Якщо клієнт не розрахував термін кредитування або ж він, наприклад, раптово втратив роботу, то у нього є можливість продовжити його. Процентні нарахування залишаються колишніми.

Умови отримання кредиту

Форма отримання Онлайн
Ставка у процентному співвідношенні Від 0,01%
Допустима сума для першого кредиту До 10 000 гривень
Допустима сума для повторного кредиту До 15 000 гривень
На скільки видається кредит До 30 днів
Вимоги до документів Паспорт та ідентифікаційний код
Вік Повних 18 років

Можливості оформлення кредиту:

 1. без відмови;
 2. з поганою КІ;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без перевірок.

У нас не діє рейтинг, згідно з яким ми видаємо кредити позичальникам.  Серед наших клієнтів люди різних вікових категорій зі своїм фінансовим становищем, яких ми забезпечуємо швидкими кредитами.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

Серед інших переваг можна віднести наступні:

 1. Сервіс працює цілодобово. Банки, наприклад, у святкові дні не працюють, тому людині доведеться перенести свої справи на наступний день. А якщо щось термінове і немає часу на очікування?
 2. Отримати позику без проблем на картку можна всього за 20 хвилин, якщо раніше ви до нас не зверталися. Якщо ж це повторна заявка, то зарахування відбувається протягом 5 хвилин.
 3. Мінімальна процентна ставка на перший кредит. Закон забороняє видавати кредит суто під 0%, тому наша ставка становить 0,01%.  Таким чином, клієнту вдається не переплачувати зайві гроші.

Гроші в кредит без проблем

Як взяти гроші в кредит без проблем

Звертайтеся до SOS CREDIT.  Для того, аби оформити заявку на отримання кредиту, потрібно перейти на наш сайт.  Після цього скористайтеся спеціальним Кредитним Калькулятором для того, аби підібрати для себе суму і період, на який ви її оформлюєте. Також тут ви побачите відсоток, розрахований у гривні, за надання послуг.

Далі потрібно зареєструватися на сайті, щоб створити Особистий Кабінет.  Для цього потрібно ввести номер мобільного, діючу пошту та придумати пароль.

Для заповнення анкети клієнта потрібно мати під рукою паспорт і ідентифікаційний код.  Ми запитуємо мінімум документів, щоб клієнти могли отримати гроші в кредит без проблем. Уникайте помилок, щоб отримати схвалення за кредитом. Прикріпіть до Особистого Кабінету картку, на яку потрапить запитувана сума.  За допомогою цієї ж картки в подальшому можна буде погасити кредит без комісії.

Завдяки скоринговій системі рішення щодо видачі кредиту відбувається протягом декількох хвилин. Після цього підписується договір та надходить повідомлення про видачу. Крім цього, статус заявки відображається і в Особистому Кабінеті. Перерахування відбувається на картку — воно не готівкове, відбувається через 5 хвилин після того, як клієнт отримує повідомлення.

Як повернути гроші

 1. Можна не тільки взяти позику без проблем через Особистий Кабінет, але і повернути її назад.  Проходить ця процедура без комісії.
 2. Якщо поблизу є термінал ПриватБанку або іншої мережі, то можна скористатися ним.
 3. Звернутися до каси банку або Укрпошти.

Популярні питання

Нижче ми зібрали кілька популярних питань, які цікавлять наших клієнтів.

Чому багатьом хочеться отримати позику без проблем на картку

Фінансові потреби є у всіх. Може статися екстрена ситуація, що вимагає миттєвого рішення і у людини абсолютно не буде часу на те, аби зібрати документи, запитувані банком. Або ж позичальник працює неофіційно, а банківські установи не надають послуги таким особам. Студенти та пенсіонери є мінімально фінансово захищеними у нашій країні, тому звертатися за додатковими грошима їм доводиться досить часто.

Терміни з оформлення кредиту без проблем

Якщо клієнт звертається вперше, то йому необхідно створити Особистий Кабінет і внести всі дані для подачі заявки, після чого він очікує відповідь, на що йде в цілому до 20 хвилин. Отримати наступний кредит буде набагато простіше, так як ваше ім’я вже буде в базі і гроші надійдуть на картку не пізніше, ніж за 5 хвилин.

Гроші в кредит без проблем

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Прострочення тягне за собою збільшення боргу. Один за іншим накладається тіло кредиту, відсоткова частина за використання, пеня за прострочення.  Таким чином, чим довше ви відкладаєте виплату, тим сума стає більше.  І вона може вирости в п’ять разів або навіть більше. Штрафні санкції іноді застосовуються як на наступний день після фактичної прострочення, так і після пільгового терміну або ж через деякий час, встановлений самим МФО. Найкраще своєчасно оформити пролонгацію.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Вам необхідно показати готовність до її поліпшення перед банками, які в майбутньому зможуть надати послуги у видачі більшої суми. Для цього оформіть кредит в МФО і вчасно погасіть його. Буде навіть краще зробити це заздалегідь. Такі фінансові організації набагато лояльніші до своїх позичальників, ніж банки.  Вони готові вести співпрацю навіть з тими, хто має три незакритих прострочення в іншій компанії.