Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без довідки про доходи в Києві

 1. Чи можна взяти кредит без довідки про доходи в Києві
 2. Переваги позик в SOS CREDIT
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти швидкий кредит без довідки про доходи в Києві
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Проживання в столиці коштує зовсім не дешево і ні для кого це не секрет. Місто великих можливостей вимагає великих грошей. Не завжди вони, звичайно ж, є. Буває так, що ситуація термінова і у людини абсолютно немає часу на те, щоб чекати поки керівництво видасть довідку про доходи. Якщо ж ви працюєте на фрілансі, то її просто немає звідки взяти. 

Банк без неї з громадянином укладати договір про співпрацю не буде. У родичів може й не бути такої суми. Безвихідних ситуацій, як відомо, не існує. Рішення: оформити заявку в МФО. В Україні є ті, на яких можна сміливо покластися. Вони ж працюють на вигідних умовах для клієнта, чим допомагають позичальникові отримати необхідну суму якнайшвидше. 

Чи можна взяти кредит без довідки про доходи в Києві

SOS CREDIT один з таких МФО. До нас можна звертатися 365 днів на рік. Ми надаємо послуги на вихідних, у свята — аби клієнтам було зручно. І без затримок.

Можливості оформлення кредиту: 

 1. без відмови; 
 2. з поганою кредитною історією; 
 3. без посередників; 
 4. не виходячи з будинку; 
 5. без перевірок. 

З нами ви зможете без затримок оформити кредит наличными без довідки про доходи в Києві. Ці документи зайві. 

Переваги позик в SOS CREDIT

 1. Перший клієнт має право взяти кредит на 0% ставці. 
 2. Нам вдалося розробити скоринговую систему, завдяки якій рішення про видачу кредиту приймається автоматично. При цьому швидкість обробки заявок стає в рази більше. 
 3. Наші клієнти регулярно отримують промокоды для знижки. І досягають вони 99%. 
 4. На першому місці для нас завжди була, є і буде людина, що звертається за допомогою.

Умови отримання кредиту

Сума для нового клиента від 500 гривень до 10 000 гривень
Сума за повторного звернення від 500 гривен до 15 000 гривень
Видача кредит онлайн на карту
Вік позичальника від 18 років
Процентне співвідношення від 0,01% до 3% на день
Пролонгація продовження кредитування на 7,15 чи 30 днів
Термін надання послуг від 1 до 30 днів
Способи погашения каса банка, термінал, сайт МФО, інтернет-банкінг

Як взяти швидкий кредит без довідки про доходи в Києві

Будь-який банк України вимагає за видачі кредиту довідку про доходи. Таким чином вони намагаються вберегти себе та мати якесь підстраховування. Навіть якщо ви працюєте офіційно і маєте постійний стабільний заробіток, але він невисокий на думку банку, то він може зажадати поручителя. І не одного, а відразу декількох. Поручитель — це той, хто бере на самого себе відповідальність за нездатність позичальником повернути суму, видану у банком. Ситуація не з простих. МФО намагаються не звертати увагу на кредитну історію, не вимагають поручителів і довідка про доходи не обов’язкова. 

Перш ніж заповнити заявку, ми рекомендуємо точно розрахувати термін, на який ви хочете взяти гроші. Оформлення відбувається онлайн — до 20 хвилин, і потім гроші поступають на карту. Постійні клієнти, інформація про яких вже міститься в їх Особистому Кабінеті, цю процедуру проходять ще швидше і всього за пару хвилин отримують відповідь. 

Для реєстрації на сайті нобхідно буде вказати активний номер мобільного телефону та пошту, до яких буде підв’язаний Особистий Кабінет. Рекомендуємо вказувати надійний пароль — не менше 8 символів. У нас існує своя політика конфіденційності та правила — їх треба вивчити. За згоди ви натискаєте кнопку “Продовжити”.

Обираєте необхідну суму, вносите дані з паспорта та ІПН, після чого послідує відповідь. Після схвалення заявки треба підписати договір. Ось і уся процедура, яку знадобиться провести, щоб узяти кредит без довідки про доходи в Києві. 

Як повернути гроші

Для цього передбачено відразу декілька способів. Який вибрати визначає клієнт. Головне, щоб йому було зручно. 

 1. Через Особистий Кабінет. Ви просто перерахуєте з карти суму, яку треба погасити. Тут можна подивитися поточний стан позики. 
 2. Через банк або Укрпошту. Для цього треба звернутися до працівника каси, надати йому реквізити. Може бути комісія за надану послугу. 
 3. Через термінал. Берете готівку, знаходите найближчий термінал. Вказуєте ПІБ, номер договору, призначення платежу та внесите повну суму. Можливий відсоток за проведений платіж. 

Варто розуміти, що зарахування відбувається на протяг 3-х днів, тому краще заплатити вчасно.

Популярні питання

Чому багатьом хочеться отримати кредит без перевірок

Не завжди є час на ці самі перевірки. Людині треба якнайшвидше отримати гроші та закрити свої фінансові питання. З банком в цьому випадку співпрацювати абсолютно невигідно. 

Мало того, що треба з’явитися до них у відділення — вони не займаються кредитуванням онлайн, чекати в черзі, оформити заявку під керівництвом одного з працівників, відповідь можна отримати навіть не в цей самий день, так ще й купа паперової тяганини. 

У деяких позичальників погана кредитна історія — їхній рейтинг на даний момент залишає бажати кращого, тому вони прекрасно розуміють, що в такому разі краще обійтися без зайвих перевірок — уникнути їх. Та й збір документів, різних виписок — це процедура складна і довга.

Співпрацювати без поручителів банки теж відмовляються, тому доведеться шукати тих, хто захоче взяти на себе відповідальність за вас. Як показує практика, не у кожного виникає погоджуватися на таке.

Кредит без довідки про доходи в Києві

Терміни по оформленню кредиту без довідки про доходи та застави

Якщо це перше звернення в SOS CREDIT, то ми готові забезпечити клієнта сумою до  10 000 грн на 30 днів. При повторному — до 15 000 грн на той же період.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Погашати грошовий борг краще всього вчасно. Якщо ж виникають прострочення, то це може викликати за собою нарахування штрафних санкцій, судові розгляди і тд. Завжди можна оформити послугу пролонгації кредиту, яка продовжити період повернення грошей. Триває вона до 30 днів. Вам не нараховуються зайві відсотки, не відбуваються судові стягнення. До того ж, продовжити договір можливо необмежену кількість разів. Якщо у вас виникли труднощі і доки немає можливості погасити кредит, то краще відразу ж робити заходи.

Кредит без довідки про доходи в Києві

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

SOS CREDIT завжди стає на бік таких громадян і допомагає їм її поліпшити. Вам треба показати банкам, що ви хочете виправити своє положення і тепер погашаєте інші кредити вчасно, а то й раніше призначеного терміну. Кожен мікрокредит допомагає допомагає поліпшити ситуацію. 

Взяти швидкий кредит без довідок про доходи в Києві можна в нашому сервісі. Ми працюємо на вигідних умовах на цілодобовій основі.