Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без ІПН

 1. Чому МФО більше не наполягають на завантаженні документів
 2. Чи можна отримати кредит онлайн без ідентифікаційного коду
 3. Чим SOS CREDIT краще за інші МФО
 4. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 5. Як отримати кредит без ІПН
 6. Як повернути гроші
 7. Популярні запитання

Кредит без ИНН Оформлення кредиту — буденність у наш час. За класикою, для цього необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Вони є обов’язковими атрибутами фінансових угод. Але чи є можливість якось обійти це? 

ІПН — документ, який згідно із законом має бути у кожного громадянина нашої країни, якому вже є 16 років. Представляє він собою номер з 10 цифр. 

Усі фінансові установи мають свій базовий перелік документів, що знадобиться в ході проведення угоди. 

У його основі: 

 1. паспорт. Він підтверджує особу людини;
 2. податковий номер. Дає можливість мати інформацію про ситуацію людини у фінансовому секторі. 

Банки дають відмову на надання послуг позичальникам без ИНН, але сервіси онлайн-кредитування лояльніші в цьому питанні — його номер просто треба буде вказати у певному рядку.

Чому МФО більше не наполягають на завантаженні документів

Їх стає все більше і більше, тому кожен клієнт є великою цінністю. З цією метою клієнтам пропонуються різні пільги і додаткові бонуси. 

Але найголовнішою причиною є те, що мікрофінансові компанії базуються на тому, що отримання грошей повинне відбувається максимально просто та швидко для того, хто звертається.

І, звичайно ж, якщо ви подаєте запит на безвідмовний кредит і вам для цього треба буде витратити багато часу, то ви просто відшукаєте інший сервіс, де все те ж саме можна буде зробити у декілька разів швидше.

Чи можна отримати кредит онлайн без ідентифікаційного коду

Треба звертатися туди, де від вас не вимагатимуть надати його оригінал. У МФО існує 2 варіанти рішення такої ситуації: 

 1. ви просто вносите дані з цього документу; 
 2. прикріплюєте його фото.

У SOS CREDIT можна взяти кредит без ІПН менше, ніж за 20 хвилин — це для нових клієнтів. А ті, хто вже користувався нашими послугами раніше, отримають гроші практично відразу. 

Чим SOS CREDIT краще за інші МФО

 1. Максимум видачі. Ми є компанією, що має високий відсоток схвалених заявок. У 99% випадках наші клієнти отримують саме позитивну відповідь.
 2. Без зайвих документів. Не знадобиться довідка про доходи, з місця роботи, не має значення і кредитна історія з можливими простроченнями. У нашій роботі вони не є причиною для відмови.
 3. Гідний рейтинг. У нас діє скоринговая система, ми не просимо поручителів, процедура оформлення і отримання грошей відбувається через інтернет. Клієнти на нас не скаржаться, що є для нас фактом хорошої репутації.
 4. Чесність за співпраці. Ми ніколи не редагуємо підписаний договір під свої запити. У нас просто немає на це ніякого права. 
 5. Інформація про клієнта повністю захищена. Ніхто крім вас не може нею заволодіти. Наш сервіс працює без перебоїв та практичний в зверненні.

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Вид Кредит онлайн
Ставка у процентах Від 0,01%
Спосіб отримання На карту
Для нових клиентів До 10 000 гривень
Для повторних клиентів До 15 000 гривень
Вік позичальника Від 18 років

Як отримати кредит без ІПН

Перш за все, звертатися можна в будь-який час доби – у нас цілодобовий сервіс.  Коли б ви не подали заявку – відповідь надійде негайно.

Дотримуйтеся наступних кроків:

 1. Проходження реєстрації.
 2. Заповнення аплікаційної форми.
 3. Надання номера мобільного та банківської карти одного з банків України.
 4. Схвалення заявки.
 5. Ознайомлення з умовами кредитного договору.
 6. Його підписання.
 7. Переклад запитуваної суми на карту.

Мета, для якої ви хочете взяти кредит без ІПН коду, ми не встановлюємо.  Гроші з картки завжди можна зняти, якщо вони знадобляться готівкою.

Оформити позику зможуть:

 1. Студенти.
 2. Пенсіонери.
 3. Домогосподарки або мами в декреті.
 4. Безробітні.
 5. Фрілансери.

Як повернути гроші

Робити це слід вчасно.  Терміни завжди можна подивитися в договорі.  Для того, щоб повернути кредит онлайн без ідентифікаційного коду можна зробити наступне:

 1. Скористатися терміналом самообслуговування.  Зверніть увагу, що деякі запитують за наданий переклад комісію.  На зарахування грошей надається 3 дні;
 2. Скористатися Особистим Кабінетом.  Там ви вибираєте послугу погашення позики і дотримуєтеся всіх вказівок.  На зарахування грошей іде так само до 3-х днів;
 3. Скористатися послугами банку або ж Укрпошти.  Звертаєтеся в касу з реквізитами і повною сумою погашення.  Надання послуг платне.  На зарахування грошей надається 3 дні.

Популярні запитання

Хто може отримати позику без відмови

Спочатку МФО займалися кредитуванням юридичних осіб, які отримали відмови від банків.  Згодом же вони стали актуальні і для фізичних осіб.  Оформлення позики в SOS CREDIT можливо для:

 1. студентів;
 2. пенсіонерів;
 3. громадян, які мають судимість;
 4. тих, у кого немає поручителів;
 5. осіб без офіційного працевлаштування;
 6. осіб без працевлаштування на сьогоднішній день.

Кредит без ІПН

Терміни з оформленню кредиту онлайн без ИНН

В SOS CREDIT клієнтам на карту надходять гроші досить швидко. Ми передбачили це на рахунок того, що знадобиться вони можуть терміново і у людини просто не буде часу на тривалі очікування. 

У новачків йде до 20 хвилин, а то і значно менше на те, аби отримати кредит без ІПН. Повторним же клієнтам вже не треба реєструвати Особистий Кабінет, тому у них все відбувається ще швидше.

Чи можна взяти кредит з діючими простроченнями

Звичайно, ви можете запросити послугу рефінансування. Це банківський продукт, котрий користується величезною популярністю, в ході котрого ви берете позику в одній фінансовій організації, аби погасити борг, що утворився, в іншій. Але варто пам’ятати, що для цього треба надати: 

 1. поручителів;
 2. паспорт і ИНН; 
 3. довідку про доходи за останні 6 місяців. 

Набагато простіше звернутися по допомогу саме в МФО. 

Кредит без ІПН

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Якщо у вас зіпсована кредитна історія, то ми допоможемо її поліпшити. Не секрет, що банки не ведуть співпрацю з особами, у котрих був досвід несправного відношення до погашень. Якщо ж ви берете кредит у нас та погашаєте його в зазначений термін, а краще — ще раніше, то це піде вам виключно на користь.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.