Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без перевірки кредитної історії

 1. Умови отримання позики без історії на карту
 2. Як отримати онлайн кредит без перевірки кредитної історії?
 3. Переваги кредитування в SOS CREDIT
 4. Як повернути кредит?
 5. Популярні питання

Якщо ви шукаєте рішення своєї фінансової проблеми, кредит онлайн без перевірки кредитної історії від SOS CREDIT допоможе отримати необхідні кошти.  У нас швидке кредитування без інспекцій! Клиент має можливість за 15 хвилин взяти кошти на закупівлю ліків, термінове погашення заборгованості рахунків, придбання побутової техніки, на навчання і інші потреби. Відтепер можно не позичати у друзів, родичів, знайомих.

Крім того, процент на першу позику мінімальний, якщо користувач вперше зареєструється на нашому сервісі. Надходження схваленої суми відбувається швидко на відміну від випадків з банківською позикою. Ми не ділимо клієнтів по рівню їх заробітної плати, не дивимось на їх соціальний статус. Ми допомагаємо усунути фінансові труднощі практично всім громадянам України.

Умови отримання позики без історії на карту

МФО надає кошти без перевірок і попереднього звернення до користувачів, у яких ще немає історії. Звертатися за підтримкою можна цілодобово. Розглядаються замовлення студентів, пенсіонерів, малозабезпечених, які не можуть підтвердити свои статки. Ми нічого не вимагаємо в якості застави. Перший займ:

Вид Кредит онлайн
Ставка у відсотках Від 0%
Максимальная сумма кредита До 15 000 гривен
Спосіб зарахування На карту
Сума До 7 000 гривень
Вік Від 18 років

Наша компанія видає і інші види швидких кредитів:

 • поганою кредитною історією;
 • без відсотків;
 • без поручителів;
 • кредит до зарплати;

Як отримати онлайн кредит без перевірки кредитної історії?

Сьогодні позику без перевірки кредитної історії онлайн може отримати кожен. Оформити її не важко. Сума буде переказана на карту без будь-яких довідок, без уточнення зарплати клієнта. Угода оформляється через інтернет, віддалено. Приходити в офіс компанії для підписання договору не потрібно. Відповідь на заявку надходить негайно. Позики на карту будуть перераховані через 10 хвилин. Ними розпоряджається позичальник на свій розсуд.

Щоб отримати позику, потрібно скласти заявку на сайті і відправити її на розгляд. Незабаром прийде позитивна відповідь і гроші відразу будуть зараховані на карту. У повнолітнього громадянина України повинен бути активний телефонний номер.

Переваги кредитування в SOS CREDIT

Наша організація має високий відсоток схвалених заявок, бо ми не оцінюємо одержувача виключно по кредитній історії. Тому, результат отримання грошей в 99% випадків позитивний. Відмови бувають вкрай рідко. Ще шукаєте для себе гідного партнера та вигідні умови отримання кредиту? Зверніть увагу на переваги SOS CREDIT:

 • Високий рейтинг. Ми видаємо кошти без перевірки, поручителя, через інтернет. До нас часто звертаються позичальники. Ми не отримуємо від них скарг. Це означає, що у компанії хороша репутація.
 • Заявки обробляються терміново. Сучасний сервіс дозволяє нам працювати швидко.
 • Чесні відносини з усіма клієнтами. Зміни пунктів підписаного договору не допускаються.
 • Контактні відомості користувачів захищені. Сервіс працює без збоїв, має зрозумілий, простий інтерфейс.

Очевидно, перераховані характеристики налаштовують на співпрацю.

Як повернути кредит?

Отримали кредит в МФО для погашення орендної плати, покриття комунальних рахунків, термінового ремонту автомобіля? Обов’язково зверніть увагу на термін повернення боргу. Його потрібно повернути вчасно. Це обов’язкова умова отримання хорошої кредитної історії. Платіж зручно зробити на сайті компанії-кредитора. Деякі переводять гроші по терміналу або в касі банку. Здаючи гроші в касу, потрібно врахувати, що їх отримає адресат через декілька днів. Тому, плануйте проведення операції по погашенню боргів на 3-5 днів раніше встановленого терміну.

Популярні питання

Кредит без розгляду кредитної історії – це вигідно. Його можна отримати швидко і просто. Якщо вам потрібна позика для вирішення короткочасних фінансових труднощів без перевірок і з наданням мінімального пакету документів, подавайте заявку і отримуйте кошти у нас. Виникли питання? Телефонуйте менеджеру або познайомтеся з простими відповідями на типові запитання саме зараз.

Які документи потрібні для оформлення кредитів без перевірок?

Для надання позики без довідок і довгих черг в банківських відділеннях, потрібно мати тільки паспорт громадянина України, картку, телефон, доступ до Інтернету. Терміново потрібні гроші? Оформляйте заявку на нашому сайті, ми працюємо цілодобово.

Як швидко гроші надходять на карту

Кошти практично завжди перераховуються клієнту дуже швидко. Найчастіше на це витрачається не більше 3-7 хвилин. Наш сервіс працює оперативно і проводить операції за лічені хвилини.

Що станеться, якщо несвоєчасно сплатити борг?

Оплата боргу повинна бути проведена в день, встановлений кредитним договором. У випадку невиконання умов договору до вашої стандартної відсоткової ставки будуть приєднані додаткові процентні нарахування. Крім того, це негативно вплине на кредитну історію, рейтинг кредитоспроможності.

Хто може отримати позику без перевірки кредитної історії?

Послугами мікрокредітних організацій можуть користуватися громадяни України у віці від 18 до 95 років з будь-якою кредитною історією. Позичальник повинен мати паспорт, банківську картку, телефон, доступ до Інтернету.