Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без первісного внеску 

 1. Мета отримання кредиту без первісного внеску
 2. Де взяти кредит без первісного внеску в Україні?
 3. Переваги кредиту без первісного внеску
 4. Як отримати кредит?
 5. Популярні питання

Умова первісного внеску поширюється на пропозиції на велику суму грошей. Наприклад, позичальник бажає оформити кредит на покупку житла, вартість якого зараз непідйомна для звичайного громадянина України. У такому випадку, він звертається до банку, де крім інших документів йому знадобиться зробити ще й грошовий внесок у якості певної страховки. З цією метою доводиться, наприклад, продавати щось непотрібне або ж позичати у родичів та близьких. 

Якщо ж цілі у позичальника простіші і йому знадобилися гроші на ліки, він хоче відправитися у відпустку або ж не вистачає для проведення важливого заходу — весілля, наприклад, тоді він цілком може оформити кредит без первісного внеску. Ринкових пропозицій зараз достатньо. Головне — зробити вибір на користь кредитора, що того вартий. 

Мета отримання кредиту без первісного внеску

Такий кредит видається на суму близько менше, ніж за його наявності. Максимум це може бути до 20 000 грн за повторного звернення. 

Крім перерахованих вище цілей такими можуть бути: 

 1. придбання побутової техніки; 
 2. ремонт машини; 
 3. ремонт будинку, квартири і тд. 

Де взяти кредит без первісного внеску в Україні?

Такі кредити видають і банки, і МФО. Але суть у тому, що для співпраці з банком знадобиться прийти до офісу, мати при собі різні документи, надавати координати поручителів. Подібне кредитування забирає надто багато сил і часу. 

В МФО все набагато простіше. Взяти кредит без першого внеску можна онлайн і нікуди не виїжджати. Що стосується документів, то робиться це за паспортом громадянина України та ідентифікаційного коду. Без поручителів. Такий кредит надається на термін до 30 днів, але успішно погасивши один, ви відразу можете оформити інший. Хорошим прикладом тому є МФО SOS CREDIT.

Вік від 18 років
Подача заявки  через інтернет
Відсоткова ставка від 0,01% до 3%
Перший кредит  від 500 грн і до 10 000 грн
Наступні звернення від 500 грн і до 15 000 грн
Термін кредитування: місяц, півроку, рік до 30 днів
Пролонгація існує
Документи паспорт та ІПН
Відповідь за заявкою майже  миттєво
Отримання на картку банка Україны
На що можна витратити кредит будь-який товар чи послуга — на розгляд позичальника
Щомісячне надання послуг можливе у тому випадку, якщо клієнт вчасно погашає кредит
Додаткові вимоги відсутні
Дострокове погашення допустиме

Переваги кредиту без первісного внеску

Найважливіше: спочатку клієнт не сплачує нічого. Він просто погашає кредит в обумовлені терміни. 

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT 

 1. Сервіс обслуговує клієнтів цілодобово. 
 2. Відсоткова ставка кредитного продукту для нових клієнтів 0,01% — з мінімальною переплатою.
 3. Для постійних клієнтів є промокод на знижку. 
 4. Для оформлення потрібен тільки паспорт, ІПН, банківська картка будь-якого банку України, мобільний телефон і електронна пошта. 
 5. Розгляд заявки забирає мінімум часу завдяки скоринговій системі, яка запобігає перевірку інформації вручну окремими фахівцями. 
 6. Якщо клієнт не має можливості провести оплату кредиту вчасно, то він оформляє пролонгацію, яка надається на термін до 30 днів. В такому випадку, у нього не буде штрафів і не постраждає кредитна історія. 
 7. Комфортне погашення: через сайт, через Особистий Кабінет, за допомогою співробітників каси у банку або Укрпошті, через термінал. Більше того, роблячи це двома першими способами, операція відбувається без комісії. 

Кредит без початкового внеску

Як отримати кредит?

 1. Оберіть пропозицію, що вам підходить. 
 2. Заповніть заявку на отримання кредиту. 
 3. Дочекайтеся відповіді — про неї сповістять найближчим часом. 
 4. Отримайте гроші зручним для вас способом. 

Популярні питання

Це нормально, якщо у людини з’являються питання, коли вона намагається оформити кредит. Ми залишили для неї підказки для цього у спеціальному розділі під назвою “Питання та відповіді”, який знаходиться на нашому сайті. Крім цього, у нас є служба підтримки, куди завжди можна звернутися. У цій статті є 4 питання, які виникають найчастіше.

Які вимоги до позичальника?

Вимог, насправді, не так багато. SOS CREDIT — організація, яка будує співпрацю з клієнтом на довірі та лояльності. Замість папки з паперами клієнтові потрібна інформація з паспорту та ІПН. Без поручителів. Подається заявка тільки через інтернет, тому клієнту потрібно мати до нього доступ. Надходять гроші на банківську картку. Варто звернути увагу, що вона повинна належати українському банку. Термін кредитування до 30 днів, тому потрібно виплатити його вчасно. Ми надаємо певний страхування — пролонгацію, щоб можна було продовжити співпрацю. 

Що потрібно, щоб оформити кредит онлайн без первісного внеску?

 1. Для початку, в інтернеті потрібно відшукати наш сайт і увійти на його головну сторінку. 
 2. Справа ви побачите великий Кредитний Калькулятор, який допоможе вам розрахувати та узгодити все по кредиту: його термін, суму, відсотки. 
 3. Після цього обов’язково потрібно зареєструвати Особистий Кабінет. Для цього потрібен паспорт, ІПН, електронна пошта, номер мобільного, банківська картка. 
 4. Вивчення договору. 
 5. Якщо вам все підходить, то його потрібно підписати. 
 6. Розгляд заявки. 
 7. Схвалення заявки. 
 8. Надходження грошей на картку.

Чи можна взяти позику без прописки в паспорті?

 Так, але набагато краще, коли в позичальника є тимчасова прописка. Це істотно підвищує його шанси на отримання позитивного рішення за заявкою. 

Кредит без початкового внеску

Яку суму можна взяти в кредит без першого внеску?

Новачки — громадяни, які до цього моменту не користувалися послугами SOS CREDIT, можуть розраховувати на суму до 10 000 грн. Мінімальна сума, яку можна оформити — 500 грн. 

Ті, для кого така співпраця вже не вперше, можуть подати заявки на суму до 15 000 грн. Мінімальна сума залишається такою ж — 500 грн.