Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит безробітному з поганою кредитною історією

 1. Чи реально взяти гроші в кредит без роботи
 2. Чому в МФО видають кредит безробітним, а в банку – ні
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти кредит онлайн на картку безробітному
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

З працевлаштуванням в нашій країні не все так просто.  Людина може бути без роботи не тільки з причини того, що на даному етапі вона не може знайти відповідне місце через умови.

До такої категорії можна віднести студентів — їх не скрізь приймають через недостатню кваліфікацію та нестачу часу, котрий вони можуть присвятити роботі.  Пенсіонерам теж складно знайти чим можна заробити собі на життя.  У нашій країні громадян за 55 років неохоче приймають на роботу.  У тій же категорії мами із маленькими дітьми, люди із обмеженими фізичними можливостями. Банки відмовляються співпрацювати із громадянами без довідки з місця роботу та тими, які мають заборгованості в інших компаніях.

Головне, що в Україні є фінансові компанії, готові надати кредит безробітному із поганою кредитною історією.

Чи реально взяти гроші в кредит без роботи

Так, варіантів для непрацюючих або тих, хто отримує зарплату у конверті, надається не так багато, тому краще всього звернутися до МФО.  Вони видають кредити за паспортом та ідентифікаційним кодом.

Для них немає значення працевлаштування клієнта, його вік та соціальний статус.  Вони дають можливість оформити кредит безробітним в Україні — за що не приймаються інші фінансові організації.

На які цілі можна взяти кредит:

1.На ремонт.

2.На лікування.

3.На весілля.

4.На відкриття бізнесу.

Чому в МФО видають кредит безробітним, а в банку – ні

Між першим і другим є кілька важливих відмінностей:

 1. банки володіють великим рівнем відповідальності;
 2. банки орієнтуються на видачу великих сум, тому в якості перестраховки вони і запитують різні документи про позичальників.

Ризики у МФО менше, саме тому вони запитують менше вимог і в них можна взяти кредит безробітному.

Умови отримання кредиту

Завдяки SOS CREDIT можна отримати миттєву позику за максимально вигідними умовами.

Тип кредитування Онлайн кредит
Ставка у відсотках Від 0, 01%
Спосіб отримання Не готівкою — на картку 
Сума позики Від 500 до 15 000 грн
Вік Від 18 років
Термін До 30 днів

Переваги оформлення кредиту в SOS CREDIT:

 1. ми видаємо кредити онлайн безробітним цілодобово.  Працюємо 365 днів на рік, без перерви;
 2. не запитуємо поручителів;
 3. тільки віддалено;
 4. отримати у нас гроші без постійного місця роботи можна всього за 20 хвилин.

Як взяти кредит онлайн на картку безробітному

Зробити це можна за короткий термін.  Потрібно зареєструватися на сайті, аби подати заявку. Для реєстрації Особистого Кабінету необхідний мобільний телефон та електронна пошта. Обов’язковою умовою є те, що вводити слід лише реальну інформацію.

При собі потрібно мати паспорт та ІПН — без зайвих довідок.  Новим клієнтам знадобиться до 20 хвилин, аби внести всі дані і подати заявку, при повторній подачі заявки на це йде не більше кількох хвилин.

Після того як заявка схвалена слід підписати всі документи і гроші надходять на картку клієнта.

Як повернути гроші

Повернути так само просто, як і отримати кредити онлайн безробітним.  З цією метою було розроблено кілька способів:

 1. В Особистому Кабінеті.  Без комісії.
 2. Через касу банку або Укрпошти.  Комісія присутня.
 3. Через термінал мережі Приватбанку або інших. Комісія присутня.

Погасити кредит треба в суворо визначені терміни.  В іншому випадку, слід буде оформити пролонгацію.

Кредит безробітному з поганою кредитною історією

Популярні питання

Коли людей цікавлять кредити онлайн безробітним, то у них виникають різні питання.  Ми зібрали найпоширеніші і відповіли на них.

Плюси і мінуси мікрокредитів на тривалий термін

Перерахуємо плюси:

 1. для оформлення знадобиться мінімум документів і вся процедура відбувається на віддаленій основі;
 2. кредитна історія — не перешкода для співпраці;
 3. розглядається заявка до 20 хвилин;
 4. не потрібна застава та поручителі

Перерахуємо мінуси:

 1. мікрокредити мають собою на увазі денну ставку;
 2. взяти можна суму до 15 000 гривень.

Терміни з оформлення кредиту безробітним в Україні

Кредит на картку безробітному дається на термін до 30 днів.

Кредит безробітному з поганою кредитною історією

Чи можна взяти онлайн кредит на чужу картку

Багатьох позичальників цікавить, чи дадуть МФО кредит на картку їхніх родичів або друзів?  Відповідь одна: ви не можете вказати номер рахунку сторонньої людини і зняти з нього гроші — тільки свій. МФО не мають права надавати подібну послугу.
Згідно із законодавчими актами, за котрими ведуть діяльність компанії такого напрямку, надається дозвіл переказу коштів тільки на рахунок клієнта.  Інакше виникают величезні ризики, на які МФО не згодні, адже бувають випадки, коли саме шахраї намагаються оформити кредит.

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Якщо людина без постійного місця роботи, але їй терміново потрібні гроші, а до її кредитної історії є питання, то вона вважає себе загнаною в кут, із якого немає виходу. Але SOS CREDIT схвалює заявки таких клієнтів, ніж допомагає їм поліпшити їхнє становище. Пам’ятайте, чим більше мікрокредитів ви справно погасите, тим краще ви будете виглядати в очах банків.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.