Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит готівкою у Києві з поганою кредитною історією

 1. Чи реально взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві
 2. Чому SOS CREDIT видає позики клієнтам з поганою історією
 3. Умови отримання кредиту
 4. Як взяти гроші в кредит з поганою кредитною історією в Києві
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

Люди, котрі взяли у банку гроші і не повернули їх вчасно або ж не повернули зовсім, отримують погану кредитну історію. Іншими словами, ваш рейтинг, як слухняного платника починає різко падати. Надалі, якщо людині знадобиться певна сума грошей, то отримати її у банку буде вже набагато складніше. Ніхто не хоче зв’язуватися з клієнтом, який відтягує оплату. 

Але цьому є рішення. Окрім банків існують ще й МФО, що спеціалізуються на видачі невеликих сум громадянам — найчастіше, до 15 000 грн. Вони мають багато переваг та  сьогодні користуються великою популярністю в Україні. 

Чи реально взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві

Так, це цілком можливо. Лише треба знати до кого звертатися. Так, одна справа, якщо у вас були випадки, коли траплялися прострочення на декілька днів, але якщо ж це було на триваліший період — місяць, приміром, то за вашою особою пильнуватимуть. У правилах банку не вибудовувати взаємовідношення з такими клієнтами. 

Може бути і так, що клієнт не платить упродовж декількох місяців і стягувати борги з вас довелося колекторній компанії. Ситуація вкрай складна, але МФО готові давати другий шанс і допомагати виводити рейтинг позичальника на належний рівень. 

Чому SOS CREDIT видає позики клієнтам з поганою історією

Ми намагаємося крокувати в ногу з клієнтами та входимо в їхнє положення, передусім. До того ж, не завжди саме позичальник винен в простроченні. Іноді трапляється помилка банку або певний технічний збій з боку системи зберігання даних БКІ. Часті випадки шахрайства третіх осіб.

Отримати кредит наличными з поганою кредитною історією в Києві можна, це не вирок. Клієнти SOS CREDIT отримують необхідну суму без зайвих витрат часу і сил. 

До речі, кожен житель нашої країни має повне право на подання запит у БКІ, аби    дізнатися чи немає у нього якихось заборгованостей. Дозволяється це робити це раз на рік. Процедура оплачуэться: 40 гривень. 

Можливості оформлення кредиту: 

 1. без довідки про доходи; 
 2. для неофіційно працевлаштованих; 
 3. без посередників; не виходячи з будинку; 
 4. без відсотків.

Умови отримання кредиту

Вік від 18 років
Процентна ставка від 0,01% до 3% на день
Сума першої позики від  500 гривень до 10 000 тис гривень
Сума повторної позики від 500 гривень до 15 000 тис гривень 
Тривалість кредитування від 1 до 30 днів
Разгляд заявки миттєво/до 20 хв
Вимоги громадянство України, паспорт, ІПН, мобільний телефон
Спосіб отримання банківська картка
Способ погашення каса відділення банку, термінал, сайт МФО, інтернет-банкінг

SOS CREDIT вибудовує міцні стосунки з клієнтам, заздалегідь забезпечуючи їх комфортними умовами. Оформлення кредиту відбувається швидко та в режимі реального часу за допомогою інтернету — не треба навіть виходити з будинку. 

Як взяти гроші в кредит з поганою кредитною історією в Києві

Досить звернутися до SOS CREDIT. Якщо ви успішно гаситимете позику, котру візьмете у нас, то це вже позитивно вплине на вашу сьогоднішню ситуацію. 

Нові клієнти можуть взяти в гривні на картку позику до цілих 7 000 гривен. При повторному зверненні ця сума подвоюється у більше, ніж 2 рази — 15 000 гривень. Для виплати дається 30 днів — у вас є досить часу, щоб грамотно розподілити терміни, коли ви це робитимете.

Під руками треба мати паспорт, ІПН та мобільний телефон — ми не просимо для оформлення зайві документи, тому ніякої паперової тяганини за співпраці з нами у вас не буде. Потрібно буде вказати й адресу електронної пошти. Рекомендуємо вказувати ту, активні дані, оскільки вони прив’язуються до Особистого Кабінету. Без них ви не зможете в нього увійти за потреби. 

SOS CREDIT враховує, що гроші позичальникові, частіше за все, потрібні терміново, тому після того, як рішення прийняте та договір підписаний, вони надходять на картку. 

Як повернути гроші

Ми дотримуємося простоти у всьому: взяти кредит з поганою кредитною історією в Києві та повернути однаково легко.

Існує 4 способи:

 1. в Особистому Кабінеті через картку. Вхід відбувається за логіном та паролем. Без зайвих комісій. 
 2. Платіжний термінал Приватбанку чи ряду інших мереж. Послуга за наявності комісії. 
 3. У касі Укрпошти або банку. Комісія також є присутньою. При оплаті треба мати договір та точну суму, котру слід погасити. 

опулярні питання

Плюси і мінуси мікрокредитів на тривалий термін

Економіка, що розвивається, неможлива без кредитів — такі наші реалії. Це досить звичне явище, котре має попит серед населення.

Тому, плюси: 

 1. Людина отримує у своє розпорядження велику суму грошей, погашення якої вона може розбити на невеликі частини. 
 2. Якщо кредит оформляє підприємство, то виплати воно може робити за рахунок нового устаткування або ж розширення. 

Мінуси: 

 1. Процентна ставка досягає критичної точки. За довгострокової співпраці кредиту вона досить велика та не вигідна, тому що може дорівнювати сумі самого кредиту. 
 2. Довгостроковий кредит передбачає великі зобов’язання, котрих необхідно буде дотримуватися упродовж набагато більшого відрізку часу, ніж за мікрокредиту.
 3. Перед видачею такого кредиту банк має всі права на те, аби запросити передоплату — найчастіше вона не перевищує 30% загальної суми. 
 4. У обов’язковому порядку наявність поручителів. 

Як ми бачимо, мінуси перевищують плюси. До того ж, вони значні.

Кредит готівкою у Києві з поганою кредитною історією

Терміни по оформленню кредиту

В SOS CREDIT обробкою заявок займається скорингова система, саме тому з нами клієнти отримують гроші в кредит з поганою кредитною історією швидко — без зайвих затримок. Ми працюємо 24/7 — вихідні та свята включно. З нами цілком можливо отримати суму, котрої бракує, всього за 5 хвилин. 

Чи можна взяти онлайн кредит на чужу картку

Перерахування коштів відбувається виключно на картку позичальника.

Кредит готівкою у Києві з поганою кредитною історією

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Ви можете оформити кредит на особисті потреби в МФО таа справно виплачувати його, аби показати, що вам можна довіряти. Кожен такий закритий кредит — ще одна здолана сходинка до великої суми у банку. 

Співпраця з SOS CREDIT, дійсно, вигідне рішення. Ми намагаємося надати послуги як можна більшій кількості тих, що бажають. Працюємо без прихованих відсотків. Гроші нараховуємо не готівкою, а на карту. Ми піклуємося про комфорт та безпеку людини.

Готівку можна загубити по дорозі, та й злодії не дрімають. 

SOS CREDIT допоможе виправити погану кредитну історію та вигідно заощадити.