Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит готівкою в Києві

 1. Найвигідніший кредит наличными в Києві
 2. Способи отримання кредиту
 3. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 4. Як отримати гроші в кредит готівкою в Києві
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

У кожного може виникнуть потреба в певній сумі грошей. Ось тільки часто трапляється так, що позичити їх немає в кого, а до зарплати ще досить довго. Звичайно, звернення до банку ніхто не відміняв, але для цього ще треба вистояти в черзі, витративши на це свій час. Часто трапляється так, що заходиш у відділення вранці, а виходиш з нього тільки після обіду. Купа народу, нічим дихати, перекусити вже хочеться, гроші ще чекати і чекати — це відбирає занадто багато енергії у людини.

А є МФО — нічим не гірше, а навіть навпаки, котрі працюють цілодобово і для отримання грошей не знадобиться навіть з будинку виходити. Відмінний вихід. Заповніть онлайн заявку і отримаєте необхідну суму.

Найвигідніший кредит наличными в Києві

SOS CREDIT допоможе всіх, хто бажає терміново отримати гроші на досить вигідних умовах для клієнта. Фінансові питання можуть гарненько позначитися як на емоційному стані людини, так і на фізичному. Це заважає йому рухатися вперед, адже він бачить перед собою перешкоду. Ми ж допоможемо ефективно від нього позбавитися! Якщо вам необхідно погасити рахунки за надання комунальних послуг або ж пральна машина дала збій —  оформляйте кредит наличными онлайн в Києві. Ми допоможемо вирішити ситуацію, що склалася. І для цього не знадобиться застава.

Способи отримання кредиту

У позичальників часто бувають труднощі в ході отримання грошей саме у банку, тому SOS CREDIT пропонує кредит готівкою онлайн в Києві. У когось немає необхідного переліку документів або ж треба поліпшити кредитну історію. А часто й самі банківські працівники можуть припуститися помилки, яку доведеться вирішувати, а це, знову ж — зайвий час, якого у позичальника може і не бути.

Інші види кредитів :

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи;
 4. без фото паспорта.

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Ми лояльно ставимося  до своїх клієнтів та намагаємося зробити все,аби вони отримали максимум він нашої співпраці.

Допустимый вік позичальника Выд 18 роікв
Процентне співвідношення Від 0% 
Валюта Гривня
Позика для нового клієнта 500 грн – 10 000 грн
Позика для повторного клієнта 500 грн – 15 000 грн
Термін кредитування 1-30 днів 
Швидкість розгляду заявки Перше звернення: до 20 хв
Повторне звернення: миттєво
Що треба мати при собі Паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон
Як отримати Картка будь-якого банка України
Як погасити В касі банку, термінал, на сайті SOS CREDIT, інтернет – банкінг

Як отримати гроші в кредит готівкою в Києві

Для цього навіть з дому виходити не знадобиться.  У сучасному світі є можливість зробити все через Інтернет.

 1. Зайдіть на сайт SOS CREDIT, реєструєте Особистий Кабінет, в якому буде міститися вся інформація по вашим зверненням.  Рекомендується вносити тільки актуальні дані, тому що в подальшому саме її ви і будете застосовувати, щоб авторизуватися.  Для максимальної надійності варто придумати пароль, який буде містити в собі більше 8 символів.
 2. Реєстрація відбувається всього за 20 хвилин, а то й швидше.  Після неї гроші будуть у вас – розгляд заявки швидке.

Перед тим як заповнити всі пункти заявки, важливо точно розрахувати період, на який буде відбуватися кредитування.  Наше МФО цілодобове, тому ми раді своїм клієнтам завжди.  Це буде дійсно, вигідний кредит готівкою в Києві.  Ми надаємо свої послуги навіть клієнтам з поганою кредитною історією.

Кредит готівкою в Києві

Як повернути гроші

Перш за все, якщо виникають якісь питання, то для їх вирішення варто звернутися в нашу службу підтримки: (hidden) Відповідь не змусить себе чекати.

Для повернення грошей існує кілька способів — обирайте будь-який, який вам зручніше.  При собі потрібно мати номер кредитного договору та суму, яку необхідно буде внести.  Ця інформація міститься в Особистому Кабінеті клієнта або ж можна уточнити її у служби підтримки SOS CREDIT.

 1. Через платіжний термінал.  Це може бути ПриватБанк або ж який-небудь інший.  Потрібно відшукати і увійти в розділ “Банківські та фінансові операції”.  Вибрати “Фінансові послуги”.  Перейдіть до “Знайти підприємство за назвою або реквізитами”.  Вводите назву нашого МФО “СОС КРЕДИТ”, після чого натискаєте “Продовжити”.  Перед вами буде ще поле, куди потрібно внести своє ПІБ, суму платежу і номер договору.  Рекомендуємо ретельно перевіряти інформацію.  Знову натискаєте “Продовжити”.  Перед вами з’явиться інформація про дані, що були внесені.

Для погашення кредиту в іншій мережі терміналів, потрібно діяти по цій же інструкції.  Наявність вищевказаних документів обов’язково.  Враховуйте момент того, що термінали запитують комісію.

 1. Через Особистий Кабінет.  Перейдіть на наш сайт www.soscredit.ua.  Потім в правому нижньому кутку буде кнопка “Увійти”, по якій необхідно буде перейти.  Вводите логін і пароль.  Оплата відбувається через картку Visa / MasterCard.  В даному випадку оплата без комісії.
 2. Зверніться в будь-який банк нашої країни або в одне з відділень Укрпошти.  При собі потрібно мати реквізити і гроші.  Співробітники проведуть платіж.  Комісія присутній.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

За фінансовою підтримкою в SOS CREDIT звертаються такі особи:

 1. безробітні;
 2. без офіційного працевлаштування;
 3. без поручителів;
 4. пенсіонери;
 5. студенти;
 6. мають зауваження до кредитної історії.

І ми надаємо послуги всім, кому це необхідно.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Це не складе труднощів.  Як тільки рішення буде прийнято – клієнт отримує повідомлення смс і на e-mail, які були вказані при реєстрації.  Сам статус заявки можна подивитися в Особистому Кабінеті.

На картку якого банку можна оформити кредит

Підійде будь-яка діюча картка банку України.

Кредит готівкою в Києві

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Життя таке непередбачуване.  Ніхто з нас не застрахований від непередбачених фінансових витрат.  Але трапляється так, що людина раніше брав кредити, але вчасно їх не погасив, саме тому до його кредитної історії є питання.

Банки відмовляються мати справу з такими клієнтами, навіть якщо переконувати їх, що платити ви будете справно.  На допомогу приходять МФО, які готові співпрацювати з будь-якими клієнтами.  Важливо лише, щоб в цей раз платили справно, тому що даний фактор може сприятливо вплинути на вашу кредитну історію.  Чим більше мікропозик клієнт закриває, тим більше шансів у нього виправити ситуацію, що склалася.  Ваш рейтинг буде ставати вище.

Для SOS CREDIT цінний кожен його клієнт.  Якщо вам необхідно взяти кредит готівкою в Києві, то рекомендуємо звертатися до нас.  Ми допоможемо закрити всі ваші фінансові питання вчасно.  Надаємо послуги цілодобово, без застави, зайвих документів, поручителів, прихованих платежів і довідки про доходи.