Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит готівкою в Києві

 1. Найвигідніший кредит наличными в Києві
 2. Способи отримання кредиту
 3. Умови отримання грошей від SOS CREDIT
 4. Як отримати гроші в кредит готівкою в Києві
 5. Як повернути гроші
 6. Популярні питання

У кожного може виникнуть потреба в певній сумі грошей. Ось тільки часто трапляється так, що позичити їх немає в кого, а до зарплати ще досить довго. Звичайно, звернення до банку ніхто не відміняв, але для цього ще треба вистояти в черзі, витративши на це свій час. Часто трапляється так, що заходиш у відділення вранці, а виходиш з нього тільки після обіду. Купа народу, нічим дихати, перекусити вже хочеться, гроші ще чекати і чекати — це відбирає занадто багато енергії у людини.

А є МФО — нічим не гірше, а навіть навпаки, котрі працюють цілодобово і для отримання грошей не знадобиться навіть з будинку виходити. Відмінний вихід. Заповніть онлайн заявку і отримаєте необхідну суму.

Найвигідніший кредит наличными в Києві

SOS CREDIT допоможе всіх, хто бажає терміново отримати гроші на досить вигідних умовах для клієнта. Фінансові питання можуть гарненько позначитися як на емоційному стані людини, так і на фізичному. Це заважає йому рухатися вперед, адже він бачить перед собою перешкоду. Ми ж допоможемо ефективно від нього позбавитися! Якщо вам необхідно погасити рахунки за надання комунальних послуг або ж пральна машина дала збій —  оформляйте кредит наличными онлайн в Києві. Ми допоможемо вирішити ситуацію, що склалася. І для цього не знадобиться застава.

Способи отримання кредиту

У позичальників часто бувають труднощі в ході отримання грошей саме у банку, тому SOS CREDIT пропонує кредит готівкою онлайн в Києві. У когось немає необхідного переліку документів або ж треба поліпшити кредитну історію. А часто й самі банківські працівники можуть припуститися помилки, яку доведеться вирішувати, а це, знову ж — зайвий час, якого у позичальника може і не бути.

Інші види кредитів :

 1. цілодобовий кредит;
 2. безвідсотковий кредит;
 3. без довідки про доходи;
 4. без фото паспорта.

Умови отримання грошей від SOS CREDIT

Ми лояльно ставимося  до своїх клієнтів та намагаємося зробити все,аби вони отримали максимум він нашої співпраці.

Допустимый вік позичальника Від 18 роікв
Процентне співвідношення Від 0,01% 
Валюта Гривня
Позика для нового клієнта 500 грн – 10 000 грн
Позика для повторного клієнта 500 грн – 15 000 грн
Термін кредитування 1-30 днів 
Швидкість розгляду заявки Перше звернення: до 20 хв
Повторне звернення: миттєво
Що треба мати при собі Паспорт громадянина України, ІПН, мобільний телефон
Як отримати Картка будь-якого банка України
Як погасити В касі банку, термінал, на сайті SOS CREDIT, інтернет – банкінг

Як отримати гроші в кредит готівкою в Києві

Для цього навіть з дому виходити не знадобиться.  У сучасному світі є можливість зробити все через Інтернет.

 1. Зайдіть на сайт SOS CREDIT, реєструєте Особистий Кабінет, в якому буде міститися вся інформація по вашим зверненням.  Рекомендується вносити тільки актуальні дані, тому що в подальшому саме її ви і будете застосовувати, щоб авторизуватися.  Для максимальної надійності варто придумати пароль, який буде містити в собі більше 8 символів.
 2. Реєстрація відбувається всього за 20 хвилин, а то й швидше.  Після неї гроші будуть у вас – розгляд заявки швидке.

Перед тим як заповнити всі пункти заявки, важливо точно розрахувати період, на який буде відбуватися кредитування.  Наше МФО цілодобове, тому ми раді своїм клієнтам завжди.  Це буде дійсно, вигідний кредит готівкою в Києві.  Ми надаємо свої послуги навіть клієнтам з поганою кредитною історією.

Кредит готівкою в Києві

Як повернути гроші

Перш за все, якщо виникають якісь питання, то для їх вирішення варто звернутися в нашу службу підтримки: (hidden) Відповідь не змусить себе чекати.

Для повернення грошей існує кілька способів — обирайте будь-який, який вам зручніше.  При собі потрібно мати номер кредитного договору та суму, яку необхідно буде внести.  Ця інформація міститься в Особистому Кабінеті клієнта або ж можна уточнити її у служби підтримки SOS CREDIT.

 1. Через платіжний термінал.  Це може бути ПриватБанк або ж який-небудь інший.  Потрібно відшукати і увійти в розділ “Банківські та фінансові операції”.  Вибрати “Фінансові послуги”.  Перейдіть до “Знайти підприємство за назвою або реквізитами”.  Вводите назву нашого МФО “СОС КРЕДИТ”, після чого натискаєте “Продовжити”.  Перед вами буде ще поле, куди потрібно внести своє ПІБ, суму платежу і номер договору.  Рекомендуємо ретельно перевіряти інформацію.  Знову натискаєте “Продовжити”.  Перед вами з’явиться інформація про дані, що були внесені.

Для погашення кредиту в іншій мережі терміналів, потрібно діяти по цій же інструкції.  Наявність вищевказаних документів обов’язково.  Враховуйте момент того, що термінали запитують комісію.

 1. Через Особистий Кабінет.  Перейдіть на наш сайт www.soscredit.ua.  Потім в правому нижньому кутку буде кнопка “Увійти”, по якій необхідно буде перейти.  Вводите логін і пароль.  Оплата відбувається через картку Visa / MasterCard.  В даному випадку оплата без комісії.
 2. Зверніться в будь-який банк нашої країни або в одне з відділень Укрпошти.  При собі потрібно мати реквізити і гроші.  Співробітники проведуть платіж.  Комісія присутній.

Популярні питання

Хто може отримати позику без відмови

За фінансовою підтримкою в SOS CREDIT звертаються такі особи:

 1. безробітні;
 2. без офіційного працевлаштування;
 3. без поручителів;
 4. пенсіонери;
 5. студенти;
 6. мають зауваження до кредитної історії.

І ми надаємо послуги всім, кому це необхідно.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Це не складе труднощів.  Як тільки рішення буде прийнято – клієнт отримує повідомлення смс і на e-mail, які були вказані при реєстрації.  Сам статус заявки можна подивитися в Особистому Кабінеті.

На картку якого банку можна оформити кредит

Підійде будь-яка діюча картка банку України.

Кредит готівкою в Києві

Що робити, якщо кредитна історія зіпсована

Життя таке непередбачуване.  Ніхто з нас не застрахований від непередбачених фінансових витрат.  Але трапляється так, що людина раніше брав кредити, але вчасно їх не погасив, саме тому до його кредитної історії є питання.

Банки відмовляються мати справу з такими клієнтами, навіть якщо переконувати їх, що платити ви будете справно.  На допомогу приходять МФО, які готові співпрацювати з будь-якими клієнтами.  Важливо лише, щоб в цей раз платили справно, тому що даний фактор може сприятливо вплинути на вашу кредитну історію.  Чим більше мікропозик клієнт закриває, тим більше шансів у нього виправити ситуацію, що склалася.  Ваш рейтинг буде ставати вище.

Для SOS CREDIT цінний кожен його клієнт.  Якщо вам необхідно взяти кредит готівкою в Києві, то рекомендуємо звертатися до нас.  Ми допоможемо закрити всі ваші фінансові питання вчасно.  Надаємо послуги цілодобово, без застави, зайвих документів, поручителів, прихованих платежів і довідки про доходи.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.